Klaudia El Dursi na Bali
Instagram

Klaudia El Dursi pokazała, jak spędza dzień wolny od pracy na planie "Hotel Paradise". Kusicielka!

Klaudia El Dursi na Bali
Instagram

Klaudia El Dursi przebywa aktualne na Bali, gdzie kręcony jest program "Hotel Paradise", który zobaczymy już wiosną na antenie TVN7. Modelka spędzi na rajskiej wyspie kilka najbliższych miesięcy. Gwiazda "Top Model" chętnie chwali się zdjęciami pokazując, jak spędza czas wolny.

Pod koniec zeszłego tygodnia odwiedziła ją rodzina. Klaudia nie ukrywała, że taka długa rozłąka jest dla niej niezwykle trudna. 

Przyjechałam tu najpierw sama, żeby spokojnie rozpocząć program, wdrożyć się... ale rodzina do mnie przylatuje - zapowiadała Klaudia El Dursi. 

Przylot i wspólne chwile z dziećmi modelka relacjonowała na Instagramie. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z wolnego dnia. Jak Klaudia El Dursi korzysta z uroków wyspy? Musicie zobaczyć tę gorącą fotkę!

Zobacz także: Klaudia El Dursi zostanie na Bali dłużej?! Szczere wyznanie modelki o rozłące z rodziną

Tak Klaudia El Dursi odpoczywa między nagraniami do "Hotel Paradise"

Klaudia El Dursi na swoim Instagramie zapowiedziała, że Bali będzie jej miejscem zamieszkania na kilka najbliższych miesięcy. W rajskim otoczeniu brakowało jej tylko rodziny, która na czas kręcenia programu została w Polsce. Jednakże pod koniec ostatniego tygodnia mąż oraz synowie modelki dojechali do niej na wyspę. 

Klaudia El Dursi pokazała, jak spędza czas wolny pomiędzy dniami zdjęciowymi. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak wypoczywa w basenie z przepięknym widokiem na morze. Żółty strój kąpielowy podkreślił piękną opaleniznę modelki.

#dayoff - podpisała skromnie swoje zdjęcie 

Fani nie szczędzili modelce komplementów dotyczących urody oraz pozazdrościli miejsca, w którym aktualnie może spędzać zimę. 

- Nie za dobrze tam masz? - zapytał internauta.
- Może troszkę - odpowiedziała zaczepnie Klaudia. 

Program "Hotel Paradise" będzie można obejrzeć na antenie TVN7 już od 24 lutego. Jesteście ciekawi? 

Zobacz także: Klaudia El Dursi szczerze o swoim zmysłowym tańcu! "To był kontrowersyjny film". Dlaczego wrzuciła go do sieci?

Klaudia El Dursi pokazała, jak spędza czas wolny na Bali. Przez najbliższe kilka miesięcy będzie tam kręciła program "Hotel Paradise", którego jest gospodynią

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Modelkę odwiedzili właśnie jej synowie oraz mąż. Wszyscy świetnie się bawią, a Klaudia jest naprawdę szczęśliwa, że znowu ma ich przy sobie 

Klaudia El Dursi z synem na Bali
Instagram

Klaudia El Dursi wyjechała do Indonezji na 6 tygodni, podczas których kręcony jest nowy program "Hotel Paradise". Na Bali odwiedziła ją rodzina. Na jak długo tam zostaną? Tego nie zdradziła!

Klaudia El Dursi w czerwonej sukience
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15