Klaudia El Dursi - wszystko co musicie o niej wiedzieć

Klaudia El Dursi szczerze o swoim zmysłowym tańcu! "To był kontrowersyjny film". Dlaczego wrzuciła go do sieci? 

Klaudia El Dursi - wszystko co musicie o niej wiedzieć

Klaudia El Dursi w "Dzień Dobry TVN" skomentowała  swój zmysłowy taniec w bikini! Modelka zdradziła, kto namówił ją do opublikowana kontrowersyjnego - według niej - nagrania na Instagramie. Klaudia El Dursi opowiedziała również o swoim pobycie na Bali na planie nowego reality show "Hotel Paradise" oraz o tęsknocie za bliskimi. Sprawdźcie, co zdradziła piękna Klaudia El Dursi!

Klaudia El Dursi szczerze o swoim zmysłowym tańcu

Zaledwie kilka dni temu Klaudia El Dursi opublikowała na swoim profilu na Instagramie zmysłowy taniec w samym bikini. Nagranie pięknej modelki rozgrzało jej fanów, ale nie wszyscy internauci byli zachwyceni tak odważnym występem młodej mamy. Teraz Klaudia El Dursi podczas rozmowy z "Dzień Dobry TVN" skomentowała swój gorący taniec! Kto ją namawiał do opublikowania nagrania w sieci?

Chciałam być dobrą kobietą, bo on taki biedny i smutny siedzi w Polsce. Uznałam, że urozmaicę mu wieczór i wysłałam film, jak tańczę. Powiedział: wstaw to na Instagram. Namówił mnie i zrobiła się z tego wielka afera. Mogłam się tego spodziewać, to był kontrowersyjny film, ale jakby nie spojrzeć, nie wiele tam widać - w "DDTVN" zdradziła Klaudia El Dursi. 

Modelka odniosła się również do komentarzy, w których internauci sugerowali, że jako mama nie powinna pokazywać tak odważnych filmów na Instagramie.

Moje dzieci też nie ucierpiały. Wydaje mi się, że żadnej granicy nie przekroczyłam. Jeżeli kogoś uraziłam, komuś się to nie spodobało, to jest mi przykro - dodała modelka. 

Klaudia El Dursi w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała również o swoim pobycie na Bali. Właśnie tam trwają nagrania do nowego programu "Hotel Paradise". Modelka prowadzi show, którego premiera odbędzie się już 24 lutego na antenie TVN7. 

Cieszę się, że te pierwsze tygodnie minęły mi bardzo intensywnie. Był to dla mnie olbrzymi stres, dużo nakładu pracy, musiałam się w to wdrożyć - w "DDTVN" mówiła Klaudia El Dursi. 

Modelka nie ukrywała, że rozłąka z rodziną była dla niej najtrudniejsza, ale już wkrótce jej bliscy do niej dołączą. 

Widzieliście już gorący taniec, z którego tłumaczyła się Klaudia El Dursi? Jeżeli nie, to pora nadrobić zaległości! 

Zobacz także: Tego nie wiecie o Klaudii El Dursi! Jak trafiła do show-biznesu? Jak wygląda jej partner?

Klaudia El Dursi pokazała zmysłowy taniec (żeby zobaczyć nagranie kliknij na strzałkę po prawej stronie zdjęcia)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#balimood

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Modelka przyznała, że nagrała swój taniec dla męża

Klaudia El Dursi w czerwonej sukience
Instagram

 

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15