Kinga Rusin wygląda jak nastolatka w kostiumie kąpielowym. Podobne kupisz w H&M i Reserved
Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin wygląda jak nastolatka w różowym kostiumie kąpielowym. Podobne kupisz w H&M i Reserved

Kinga Rusin wygląda jak nastolatka w kostiumie kąpielowym. Podobne kupisz w H&M i Reserved
Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin doskonale wie, jak zachwycić swoimi stylizacjami. Okazuje się, że nie tylko zestawy, które gwiazda "Dzień dobry TVN" prezentuje w programie śniadaniowym wzbudzają zainteresowanie jej fanek, ale również wakacyjne looki. Tym razem Kinga Rusin pochwaliła się swoim zdjęciem w kostiumie kąpielowym Adidas by Stella McCartney. W różowym  jednoczęściowym bikini dziennikarka wygląda niemal jak nastolatka. Widać, że zdrowy styl życia jej służy. A tymczasem zobaczcie, ile kosztuje kostium gwiazdy i gdzie można znaleźć podobne - co ciekawe, różowe kostiumy dostaniecie m.in. w H&M czy Reserved. Zobaczcie!

Kinga Rusin zachwyca figurą w bikini

Kinga Rusin prowadzi zdrowy styl życia, dba o odpowiednią dietę i uwielbia różnego rodzaju sporty. Teraz spędza wolny czas nad wodą i dużo pływa, dlatego wybrała sportowy kostium kąpielowy, ale zadbała też o to, aby był stylowy. Wybór gwiazdy TVN padł na różowe bikini z linii Adidas by Stella McCartney. Jednoczęściowy kostium kąpielowy w pierwszym rzucie kosztował 395 zł i został przeceniony na 79 zł. Nie trudno się domyślić, że w tej cenie wyprzedał się błyskawicznie!

Fanki Kingi Rusin są zachwycone doskonałą figurą gwiazdy i piszą wprost, że na zdjęciu z wakacji wygląda jak nastolatka:

Świetnie Pani wygląda !

Jak nastolatka.

Fantastico, czas się dla Pani zatrzymał ❤️

Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Zobacz także: Czy Kinga Rusin również pożegna się z „Dzień Dobry TVN”?! „Nowe wyzwania przed nami”! Fani są zaniepokojeni jej wpisem

Kostium Adidas by Stella McCartney w pierwszej cenie kosztował 395 zł teraz został przeceniony na 79 zł. 

Adidas by Stella McCartney przeceniony z 395 na 79 zł
Mat. promocyjne

Różowy kostium kąpielowy, który jest hitem Instagrama znajdziemy w H&M. Kosztuje 39 zł i z powodzeniem wykorzystamy go również jako body w zestawieniu z szortami np. w stylu mom jeans.

Różowy kostium kąpielowy, H&M, 39,99 zł
Różowy kostium kąpielowy, H&M, 39,99 zł

Jednoczęściowy kostium kąpielowy w kolorze mocnego róży kupimy też w Reserved. Teraz jest przeceniony ze 129 zł na 99 zł. 

Kostium kąpielowy reserved 99 zł
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Kinga Rusin bikini
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48