Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News
Newsy

Czy Kinga Rusin również pożegna się z „Dzień Dobry TVN”?! „Nowe wyzwania przed nami”! Fani są zaniepokojeni jej wpisem

Czy Kinga Rusin również pożegna się z „Dzień Dobry TVN”?! „Nowe wyzwania przed nami”! Fani są zaniepokojeni jej wpisem

Jak już wiadomo, Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochankę w "Faktach" oraz w "Faktach po Faktach". Tym samym dziennikarz po 4 latach żegna się z "Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin zamieściła wpis na Instagramie, w którym pogratulowała swojemu serdecznemu koledze nowego stanowiska, a także przyznała, że przed nimi będą teraz nowe wyzwania! Co te słowa mogą oznaczać? Fani w komentarzach pod postem niepokoją się, że gwiazda również opuści program śniadaniowy! Sprawdźcie szczegóły!

Bracia Collins o swojej pracy z największymi gwiazdami Hollywood. Przy okazji puścili oczko w stronę Kingi Rusin

Czy Kinga Rusin opuści "Dzień Dobry TVN"?! Niektórych fanów zaniepokoił ostatni wpis gwiazdy na Instagramie! 

W poniedziałek 13 lipca media obiegła informacja o odejściu Justyny Pochanke z "Faktów" TVN i TVN24. Dziennikarka była prowadzącą tego serwisu informacyjnego przez 19 lat! 

Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać - napisała w pożegnalnym mailu do pracowników "Faktów" i TVN 24, o czym informuje Press.pl

We wtorek 14 lipca pojawiły się kolejne informacje dotyczące tego, kto zastąpi Justynę Pochankę w "Faktach".  Jak się okazało będzie to Piotr Kraśko, który przez ostatnie 4 lata razem z Kingą Rusin prowadził "Dzień Dobry TVN". Z tego też względu dziennikarza nie zobaczymy już w programie śniadaniowym. Jego serdeczna przyjaciółka, z którą przez ostatnie lata prowadził ten program, zamieściła w sieci gratulacje. Dodała także, że przed nimi są teraz nowe czasy i nowe wyzwania. 

Piotrek @p_krasko, Bracie! ♥️ Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i Powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie... 😉 Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! 😘 - napisała na swoim Instagramie Kinga Rusin. 

Ostatnie dwa zdania wpisu Kingi Rusin zaniepokoiły niektórych fanów! Wielbiciele gwiazdy obawiają się, że dziennikarka także opuszcza "Dzień Dobry TVN"! W komentarzach pod postem dopytują, czy Kinga Rusin zostaje w śniadaniówce.

- No nie, znowu zmiany? p. Piotrze powodzenia!!! Ale p. Kinga zostaje??? 

- Pani Kingo, ale Pani zostaje ? ❤️❤️❤️❤️

- To już nie będzie Państwa w "ddtvn"??

- Co ? Że Was nie będzie ? Uwielbiam kiedy prowadzicie.

- Moja ulubiona para w ddtvn... 😣 Co teraz Pani Kingo, a Pani zostaje? - dopytują fani. 

Na ten moment dziennikarka nie odpowiedziała na te pytania fanów. Nie wiadomo też co gwiazda dokładnie miała na myśli w ostatnich dwóch zdaniach swojego postu. Miejmy jednak nadzieję, że Kinga Rusin zostanie w zespole "Dzień Dobry TVN" i stworzy nowy, fantastyczny duet z nowym prowadzącym! 

Piotr Kraśko żegna się z "Dzień Dobry TVN" po 4 latach. Dziennikarz został nowym prezenterem "Faktów" TVN. 

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News

Ostatni wpis Kingi Rusin na Instagramie zaniepokoił niektórych fanów, którzy obawiają się, że gwiazda również pożegna się z "Dzień Dobry TVN"!

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News

Zobacz także
Kinga Rusin w spodniach z lampasem

Kinga Rusin w sportowych spodniach i szpilkach!? Jak wypadło to zaskakujące połączenie?

Kinga Rusin w jeansowym kombinezonie i botkach Isabel Marant

Kinga Rusin z "Dzień Dobry TVN" w hitowych butach. Ten ulubiony model gwiazd optycznie wyszczupla nogi

 

Kinga Rusin i Piotr Kraśko. "Dzień Dobry TVN" wprowadza zmiany z powodu koronawirusa
East News
Newsy
Wielka gwiazda odchodzi z "Dzień dobry TVN"! Kolejne zmiany w śniadaniówce 
Wielka gwiazda odchodzi z "Dzień dobry TVN"! Kolejne zmiany w śniadaniówce 

Zapowiadają się kolejne zmiany w składzie prowadzących " Dzień Dobry TVN ".   Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochankę w "Faktach" oraz "Faktach po Faktach". Czy zobaczymy go jeszcze u boku Kingi Rusin w weekendowych wydaniach "Dzień Dobry TVN"? Jest komentarz! Zobacz także:  Dorota Wellman i Marcin Prokop odchodzą z "Dzień Dobry TVN"?! Jest komentarz Piotr Kraśko odchodzi z "Dzień Dobry TVN"? Wczoraj media obiegła zaskakująca informacja o odejściu z pracy Justyny Pochanke . Przez ostatnie 19 lat gościliśmy ją na ekranach telewizorów, gdzie prowadziła "Fakty" oraz "Fakty po Faktach" na antenach TVN i TVN 24. Już wiadomo, kto ją zastąpi.  Jeszcze w lipcu do zespołu Faktów TVN i TVN24 dołączy Piotr Kraśko. Do tej pory, w TVN,  dziennikarz był gospodarzem „Faktów zza granicy” na antenie TVN24 BIS i współprowadził weekendowe wydania „Dzień Dobry TVN” wraz z Kingą Rusin.  Świetnie nam się współpracowało z Piotrem przez ostatnie 4 lata. Cenię jego profesjonalizm, indywidualny styl i szeroką wiedzę niezbędną w newsach. Jestem pewien, że jego pasja i doświadczenie dziennikarskie będą dodatkowym wzmocnieniem zespołu tworzącego najlepszy program informacyjny w Polsce - mówi Michał Samul, szef Pionu Informacji TVN, redaktor naczelny Faktów TVN i TVN24. W związku z nowymi obowiązkami Piotr Kraśko nie będzie już współprowadził weekendowych wydań "Dzień Dobry TVN".  Piotr Kraśko dołącza do zespołu Faktów TVN i TVN24. W związku z nowymi obowiązkami będzie musiał ograniczyć aktywności w innych redakcjach. Redakcja Dzień Dobry TVN pracuje w tej chwili w trybie wakacyjnym. O składzie zespołu prowadzących nasz program śniadaniowy...

Kinga Rusin w sukience w zwierzęcy wzór
Instagram
Newsy
Kinga Rusin potwierdza, że odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Opublikowała oświadczenie
Kinga Rusin potwierdza, że odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Opublikowała oświadczenie

Kinga Rusin żegna się z "Dzień Dobry TVN"! Dziennikarka potwierdziła medialne plotki, które pojawiły się już kilka dni temu i zdradziła, dlaczego nie poprowadzi już uwielbianego przez widzów programu TVN. Kinga Rusin przerwała milczenie i opublikowała na Instagramie oświadczenie w sprawie swojego odejścia z "DDTVN". Zobaczcie, co napisała! Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN" Kinga Rusin należała do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN" przez 15 lat. Niedawno okazało się, że z programu znika Piotr Kraśko, z którym Kinga Rusin tworzyła zgrany telewizyjny duet-  już wtedy pojawiły się plotki, że dziennikarka również nie pojawi się w nowych odcinkach śniadaniowego hitu. Kinga Rusin do tej pory nie komentowała wiadomości na swój temat, ale teraz przerwała milczenie! Dziennikarka w swoim wpisie na Instagramie przyznała, że znika z "Dzień Dobry TVN"! Dlaczego?  Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej - mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?- czytamy na Instagramie.  Czy Kinga Rusin całkowicie znika z telewizji? A może wkrótce zobaczymy ją w nowym programie? Jeśli chodzi o telewizję  - wiem co chcę robić i wiem czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko...

Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk
East News
TV-Show
Kinga Rusin pożegnała Bartosza Węglarczyka: "Pozostaniemy przyjaciółmi". Odpowiedź Węglarczyka? Bardzo wzruszająca!
Kinga Rusin pożegnała Bartosza Węglarczyka: "Pozostaniemy przyjaciółmi". Odpowiedź Węglarczyka? Bardzo wzruszająca!

Kinga Rusin podziękowała Bartoszowi Węglarczykowi za współpracę w programie "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz ze względu na nowe zobowiązania zawodowe, zrezygnował z prowadzenia porannego show. Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk byli jednym z najciekawszych duetów telewizyjnych, który widzowie uwielbiali. Ta para pracowała razem na ekranie aż 8 lat! Odejście Węglarczyka odbiło się w mediach szerokim echem. Sama Kinga Rusin nie ukrywa, że żałuje jego odejścia. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła post, w którym serdecznie podziękowała Węglarczykowi za wspólną pracę w programie. Bartku, dziękuję Ci za 8 wspólnych lat! Trzymam mocno kciuki za Twoje nowe wyzwania zawodowe. Mimo zmian, pozostaniemy przyjaciółmi, a czas pokaże, czy i kiedy się jeszcze spotkamy w pracy! Bartosz Węglarczyk niemal natychmiast zareagował na ten sentymentalny post Kingi Rusin i zamieścił pod nim swoją odpowiedź. Ponieważ nie od dziś wiadomo, że Kinga i Bartosz doskonale znają się również poza pracą, to natychmiast zrobiło się wzruszająco! Kingo, dziękuję za wszystko. Friends 4ever. Kinga nie pozostała mu dłużna w zapewnieniach o przyjaźni, która przetrwa nawet poza anteną. BFF (Best Friends Forever - najlepsi przyjaciele na zawsze - przypis red.) - napisała. Żałujecie, że Bartosz Węglarczyk odszedł? Nowym prowadzącym został Piotr Kraśko. Za nim debiutancki występ w "Dzień Dobry TVN". Wypadł lepiej czy gorzej niż jego poprzednik?   Zobacz też: Bartosz Węglarczyk po raz pierwszy tak szczerze o Magdalenie Ogórek!   Kinga Rusin podziękowała Bartoszowi Węglarczykowi za współpracę w "Dzień Dobry TVN". Bartosz Węglarczyk będzie teraz dyrektorem programowym w portalu Onet. Nowy prowadzącym poranne pasmo stacji TVN został Piotr Kraśko.

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik