Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News

Czy Kinga Rusin również pożegna się z „Dzień Dobry TVN”?! „Nowe wyzwania przed nami”! Fani są zaniepokojeni jej wpisem

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News

Jak już wiadomo, Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochankę w "Faktach" oraz w "Faktach po Faktach". Tym samym dziennikarz po 4 latach żegna się z "Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin zamieściła wpis na Instagramie, w którym pogratulowała swojemu serdecznemu koledze nowego stanowiska, a także przyznała, że przed nimi będą teraz nowe wyzwania! Co te słowa mogą oznaczać? Fani w komentarzach pod postem niepokoją się, że gwiazda również opuści program śniadaniowy! Sprawdźcie szczegóły!

Czy Kinga Rusin opuści "Dzień Dobry TVN"?! Niektórych fanów zaniepokoił ostatni wpis gwiazdy na Instagramie! 

W poniedziałek 13 lipca media obiegła informacja o odejściu Justyny Pochanke z "Faktów" TVN i TVN24. Dziennikarka była prowadzącą tego serwisu informacyjnego przez 19 lat! 

Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać - napisała w pożegnalnym mailu do pracowników "Faktów" i TVN 24, o czym informuje Press.pl

We wtorek 14 lipca pojawiły się kolejne informacje dotyczące tego, kto zastąpi Justynę Pochankę w "Faktach".  Jak się okazało będzie to Piotr Kraśko, który przez ostatnie 4 lata razem z Kingą Rusin prowadził "Dzień Dobry TVN". Z tego też względu dziennikarza nie zobaczymy już w programie śniadaniowym. Jego serdeczna przyjaciółka, z którą przez ostatnie lata prowadził ten program, zamieściła w sieci gratulacje. Dodała także, że przed nimi są teraz nowe czasy i nowe wyzwania. 

Piotrek @p_krasko, Bracie! ♥️ Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i Powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie... 😉 Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! 😘 - napisała na swoim Instagramie Kinga Rusin. 

Ostatnie dwa zdania wpisu Kingi Rusin zaniepokoiły niektórych fanów! Wielbiciele gwiazdy obawiają się, że dziennikarka także opuszcza "Dzień Dobry TVN"! W komentarzach pod postem dopytują, czy Kinga Rusin zostaje w śniadaniówce.

- No nie, znowu zmiany? p. Piotrze powodzenia!!! Ale p. Kinga zostaje??? 

- Pani Kingo, ale Pani zostaje ? ❤️❤️❤️❤️

- To już nie będzie Państwa w "ddtvn"??

- Co ? Że Was nie będzie ? Uwielbiam kiedy prowadzicie.

- Moja ulubiona para w ddtvn... 😣 Co teraz Pani Kingo, a Pani zostaje? - dopytują fani. 

Na ten moment dziennikarka nie odpowiedziała na te pytania fanów. Nie wiadomo też co gwiazda dokładnie miała na myśli w ostatnich dwóch zdaniach swojego postu. Miejmy jednak nadzieję, że Kinga Rusin zostanie w zespole "Dzień Dobry TVN" i stworzy nowy, fantastyczny duet z nowym prowadzącym! 

Piotr Kraśko żegna się z "Dzień Dobry TVN" po 4 latach. Dziennikarz został nowym prezenterem "Faktów" TVN. 

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News

Ostatni wpis Kingi Rusin na Instagramie zaniepokoił niektórych fanów, którzy obawiają się, że gwiazda również pożegna się z "Dzień Dobry TVN"!

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41