Kinga Rusin o Tańcu z Gwiazdami Kinga Rusin o Tańcu z Gwiazdami Kinga Rusin w Tańcu z Gwiazdami Kinga Rusin w Tańcu z Gwiazdami Kinga Rusin w Tańcu z Gwiazdami
Kinga Rusin o Tańcu z Gwiazdami
1/6
Kinga Rusin o Tańcu z Gwiazdami

Kinga Rusin opowiedziała o kulisach programu "Taniec z Gwiazdami"! Okazuje się, że gwiazda TVN wcale nie chciała wziąć udziału w show! Decyzję za nią podjął Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji. Dlaczego "zmusił" Rusin do udziału w tanecznym show? Zobaczcie, co powiedziała w rozmowie z gala.pl.!

 

Zobacz: Ile osób wie o tym, kto jest agentem? Na planie pracuje 70 osób, a zna go tylko... Rusin zdradza!

 

Kinga Rusin: Na początku byłam zażenowana

Kinga Rusin nie chciała wziąć udziału w programie. Miała wówczas małe dzieci, była świeżo po rozwodzie z Tomaszem Lisem. Miszczak chciał jednak w ten sposób wypromować "Dzień Dobry TVN", które wówczas debiutowało na antenie. Rusin była załamana! 

Na początku byłam zażenowana, powiem szczerze, byłam nieszczęśliwa, to nie była moja decyzja, tylko dyrektora Miszczaka, któremu wiadomo, że się nie odmawia. On powiedział że tak mamy taki okres, to był pierwszy rok Dzień Dobry TVN, że ten program trzeba podpromować. Miałam małe dzieci, mieszkałam poza Warszawą, to logistyczne była gehenna, ale pan dyrektor powiedział góra 4 programy, nawet 5, a potem się wciągnęłam.  - mówi Kinga Rusin w rozmowie z gala.pl.

Ostatecznie Kinga wgrała 4. edycję show. Jak sobie radziła? Zdjęcia sprzed ponad 10 lat w naszej galerii!

 

Zobacz także: Kinga Rusin przeszła wiosenną metamorfozę. Zobaczcie, jak się zmieniła!

 

 

Więcej: Kinga Rusin i Paulina Krupińska na wiosnę wybrały grzywkę! Która wygląda lepiej w nowej fryzurze? Zobacz ich NOWE zdjęcia!​

 

Zobacz też: Kinga Rusin wspomina rozwód z Tomaszem Lisem: Każdy chce kochać​

 

Więcej: Rusin WYCIĘŁA Tomasza Lisa ze zdjęcia! Dlaczego to zrobiła?

2/6
Kinga Rusin o Tańcu z Gwiazdami
3/6
Kinga Rusin w Tańcu z Gwiazdami
4/6
Kinga Rusin w Tańcu z Gwiazdami
5/6
Kinga Rusin w Tańcu z Gwiazdami
6/6
Kinga Rusin w Tańcu z Gwiazdami