Marta Kaczyńska w szarej sukience

Marta Kaczyńska spędziła Boże Narodzenie w towarzystwie milionera! Kim jest jej przyjaciel Paweł?

Marta Kaczyńska w szarej sukience

Kim jest Paweł Zyner - przyjaciel Marty Kaczyńskiej? Już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że córka prezydenta coraz częściej jest widywana w towarzystwie 49-letniego biznesmena. Okazuje się, że znajomy Kaczyńskiej jest milionerem i prowadzi kilka biznesów.

Kim jest Paweł Zyner - przyjaciel Marty Kaczyńskiej?

Kilka miesięcy temu Marta Kaczyńska rozstała się z Marcinem D., który został oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia na kwotę 13 mln zł i pranie brudnych pieniędzy. Córka prezydenta sama musiała poradzić sobie z tym, co ją spotkało i zająć się dwiema córkami - Ewą i Martyną. Od niedawna u boku Kaczyńskiej pojawia się 49-letni Paweł Zyner, z którym Marta, według Super Expressu, spędziła święta Bożego Narodzenia. Biznesmen jest właścicielem kilku restauracji w Łodzi, a wkrótce otworzy kolejną w Sopocie. O 14 lat starszy od Marty, Paweł Zyner wraz z ojcem Mieczysławem serwuje łodzianom różnorodną kuchnię: żydowską, niemiecką, polską i węgierską. Poza tym od lat jest wiceprezesem Towarzystwa Kulturalno-Handlowego Polska-Izrael, a w 2014 roku został wyróżniony podczas Gali Osobowości i Sukcesy Ziemi Łódzkiej. 

 

Jak podaje Super Express, wiernym klientem jednej z jego restauracji był nigdyś Lech Kaczyński, ojciec Marty. Aktualnie odwiedza ją także prezes PiS, Jarosław Kaczyński. Wkrótce otworzy kolejną restauracje - w Sopocie, gdzie mieszka Marta. Być może Marta Kaczyńska, która z wykształcenia jest prawnikiem, pomaga mu w sprawach formalnych? 

 

Zobacz: Rozwodu Kaczyńskiej i Dubienieckiego na razie nie będzie? "Źle by to wyglądało"​

 

Marta Kaczyńska coraz częściej widywana jest w towarzystwie przyjaciela - Pawła Zynera

Marta Kaczyńska w niebieskim komplecie
East News

Paweł Zyner w swojej restauracji

Łysy mężczyzna przy stole

Czy Martę Kaczyńską i Pawła Zynera łączy coś więcej?

Marta Kaczyńska w czarnej marynarce
East News

Więcej na temat Marta Kaczyńska
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50