Marta Kaczyńska ma nowego faceta?
Newsy

Marta Kaczyńska ma nowego faceta?! Jest od niej starszy o 14 lat!

Marta Kaczyńska ma nowego faceta?! Jest od niej starszy o 14 lat!

Marta Kaczyńska jest zakochana?! Sensacyjną informację podaje "Na żywo". Podobno córka prezydenta otworzyła się na znajomość z 49-letnim Pawłem, właściciel restauracji pretendującej do gwiazdki Michelin, którego zna od dawna. Czy coś z tego wyjdzie? Po ostatnich problemach z Marcinem Dubienieckim, prawniczka jest gotowa na nowy związek.

Internauci oskarżyli Julię Kamińską o "promowanie anoreksji". Aktorka "BrzydUli" odpowiada!

Marta Kaczyńska ma nowego mężczyznę?

Marta i Paweł pojawili się niedawno na premierze w Teatrze Narodowym. Choć mężczyzna szedł dwa kroki za córką prezydenta, paparazzi zauważyli, że Kaczyńska trzyma dwa zaproszenia. Tuż po spektaklu opuścili razem teatr, a następnie udali się do rodziny stryja Marty, Jarosława Kaczyńskiego. 49-letni Paweł zachowywał się w stosunku do Kaczyńskiej bardzo szarmancko - przepuszczał ją w drzwiach, podawał płaszcz, otwierał drzwi do samochodu. Na końcu - czule się pożegnali. Tabloid sugeruje, że to coś więcej niż przyjaźń.

 

Martę i Pawła łączą również podobne, trudne rodzinne doświadczenia. Restaurator ma trójkę dorosłych już dzieci. Kaczyńska czuje się przy nim bezpiecznie, może zasięgnąć rad w wielu kwestiach. Podobno córki prawniczki poznały go i zaakceptowały. Biznesmen często odwiedza je w Gdyni, gdzie mieszkają na co dzień. Również sam Jarosław Kaczyński jest nim zachwycony i kibicuje tej relacji.

 

Ciekawe, czy rzeczywiście coś z tego wyjdzie. Trzymamy kciuki!

 

Zobacz także: Marta Kaczyńska nie zamierza wspierać Marcina Dubienieckiego. Nie odwiedziła go w areszcie

 

Marta Kaczyńska ma nowego faceta?

Marta Kaczyńska na Festiwalu Filmowym w Gdyni
ONS

W życiu Kaczyńskiej wielkie zmiany

Marta Kaczyńska w czarnej marynarce
East News

 

Marta Kaczyńska w niebieskim komplecie
East News
Newsy
Dawno niewidziana Marta Kaczyńska z córką na konferencji! Podobna do mamy? ZDJĘCIA
Dawno niewidziana Marta Kaczyńska z córką na konferencji! Podobna do mamy? ZDJĘCIA
Marta Kaczyńska w szarej sukience
Newsy
Marta Kaczyńska spędziła Boże Narodzenie w towarzystwie milionera! Kim jest jej przyjaciel Paweł?
Marta Kaczyńska spędziła Boże Narodzenie w towarzystwie milionera! Kim jest jej przyjaciel Paweł?

Kim jest Paweł Zyner - przyjaciel Marty Kaczyńskiej? Już jakiś czas temu pojawiła się informacja, że córka prezydenta coraz częściej jest widywana w towarzystwie 49-letniego biznesmena. Okazuje się, że znajomy Kaczyńskiej jest milionerem i prowadzi kilka biznesów. Kim jest Paweł Zyner - przyjaciel Marty Kaczyńskiej? Kilka miesięcy temu Marta Kaczyńska rozstała się z Marcinem D., który został oskarżony o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia na kwotę 13 mln zł i pranie brudnych pieniędzy. Córka prezydenta sama musiała poradzić sobie z tym, co ją spotkało i zająć się dwiema córkami - Ewą i Martyną. Od niedawna u boku Kaczyńskiej pojawia się 49-letni Paweł Zyner, z którym Marta, według Super Expressu, spędziła święta Bożego Narodzenia. Biznesmen jest właścicielem kilku restauracji w Łodzi, a wkrótce otworzy kolejną w Sopocie. O 14 lat starszy od Marty, Paweł Zyner wraz z ojcem Mieczysławem serwuje łodzianom różnorodną kuchnię: żydowską, niemiecką, polską i węgierską. Poza tym od lat jest wiceprezesem Towarzystwa Kulturalno-Handlowego Polska-Izrael, a w 2014 roku został wyróżniony podczas Gali Osobowości i Sukcesy Ziemi Łódzkiej.    Jak podaje Super Express, wiernym klientem jednej z jego restauracji był nigdyś Lech Kaczyński, ojciec Marty. Aktualnie odwiedza ją także prezes PiS, Jarosław Kaczyński. Wkrótce otworzy kolejną restauracje - w Sopocie, gdzie mieszka Marta. Być może Marta Kaczyńska, która z wykształcenia jest prawnikiem, pomaga mu w sprawach formalnych?    Zobacz:  Rozwodu Kaczyńskiej i Dubienieckiego na razie nie będzie? "Źle by to wyglądało"​   Marta Kaczyńska coraz częściej widywana jest w towarzystwie przyjaciela - Pawła Zynera Paweł Zyner w swojej restauracji Czy Martę Kaczyńską i Pawła Zynera łączy coś więcej?

Marta Kaczyńska ma nowego faceta?
Newsy
Czy Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy dla nowego ukochanego?
Czy Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy dla nowego ukochanego?

Marta Kaczyńska od kilku miesięcy spotyka się restauratorem Pawłem Zynerem. Czy to poważny związek? Na tyle poważny, że Kaczyńska rozważa przeprowadzkę! Marta i Paweł znają się od dawna. Marta zawsze pochlebnie wypowiadała się o Pawle. Podziwiała jego zaradność w interesach i inteligencję. Ale najbardziej lubiła jego spokój i ciepło - zdradza koleżanka Kaczyńskiej i dodaje, że Paweł był dla Marty mężczyzną, na którego zawsze mogła liczyć. Z wzajemnością. Dlatego, kiedy Zyner zdecydował się otworzyć w Sopocie restaurację, poprosił Martę o konsultację prawną. Od tamtego momentu zaczęli spotykać się regularnie. Na początku łączyła ich praca, ale to szybko się zmieniło.  Córki Marty lubią Pawła. Dla niej jednak najważniejsza jest świadomość, że jej rodzice którzy wiele lat znali Pawła, poparliby ten związek. Podobnie jak jej stryj.  I to właśnie dlatego Marta rozważa przeprowadzkę do Warszawy. Mieszkając tu, byłaby bliżej. I Pawła, i stryja. Czy to oznacza, że Kaczyńska jest gotowa na nowy rozdział w swoim życiu? Marta ma nadzieję, że tym razem jej wyjdzie. W końcu do trzech razy sztuka - zdradza koleżanka. Cały tekst w najnowszym numerze „Party”. Już w kioskach.   Zobacz także: Marta Kaczyńska spędziła święta z milionerem. Kim jest Paweł Zyner?   Zakochana Marta Kaczyńska. Paweł Zyner przyjaciel Marty Kaczyńskiej.      

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner