Damian Kądzior Damian Kądzior, Aneta Kądzior Damian Kądzior, Aneta Kądzior
Damian Kądzior
eastnews

Poniedziałkowy mecz Polska-Izrael zakończył się zwycięsko dla biało-czerwonych! Polacy pokonali przeciwników na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wynik? Ten kto jeszcze nie słyszał, to już przypominamy że było 4:0! Bramki zdobyli Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Damian Kądzior. Ostatni z wymienionych piłkarzy po raz pierwszy zdobył gola dla reprezentacji. Przeczytajcie, co więcej o sportowcu wiemy. 

1/4
Damian Kądzior
Instagram

26-letni sportowiec dla Polski gra od 2018 roku. W poprzednim roku trzy razy udało mu się wejść na boisko, jednak nie zdobył wtedy żadnego gola. W meczu z Izraelem na murawie pojawił się dopiero pod koniec drugiej połowy. Chwilę później sportowiec strzelił pierwszą w życiu bramkę dla Polski a fani wiwatowali jego nazwisko. Damian związany jest również z klubem Dinamo Zagrzeb. Gra na pozycji pomocnika.

Zobacz także: Na meczu Polska-Izrael nie mogło zabraknąć żony Krzysztofa Piątka! Zobaczcie tylko, jak wyglądała

 

2/4

Prywatnie Damian jest mężem pięknej Anety. Para na ślubnym kobiercu stanęła 22 maja 2018 roku. Aneta zrezygnowała ze swojego panieńskiego nazwiska Walko. Jest aktywna w mediach społecznościowych, obserwuje ją ponad 1 200 osób. 

3/4
Damian Kądzior, Aneta Kądzior
Instagram

Aneta prowadzi również drugiego Instagrama pod nazwą kuchnia żony sportowca. Tam umieszcza przepisy i zdjęcia jedzenia, które specjalnie przygotowuje dla męża. Myślicie, że korzysta z rad swojej starszej koleżanki Anny Lewandowskiej?

Więcej na temat piłka nożna piłkarze