Paulina Piątek na meczu Polska- Izrael Paulina Piątek na meczu Polska- Izrael Paulina Piątek na meczu reprezentacji Polski
Paulina Piątek na meczu Polska- Izrael
East News/ONS

Tydzień temu Krzysztof Piątek i Paulina Procyk ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską. Ślub pary odbył się Zamku Joannitów w Łagowie, niedaleko Świebodzina. Po uroczystości zakochani nie mogli jednak wyruszyć w podróż poślubną ponieważ Krzysztof miał zgrupowanie przed meczami Reprezentacji Polski. W miniony piątek odbyło się spotkanie z Macedonią Północną, a w poniedziałek (10 czerwca) na Stadionie Narodowym w Warszawie nasza kadra zmierzyła się z reprezentacją Izraela. Na meczu nie mogło zabraknąć żony Krzysztofa Piątka! 

Zobaczcie, jak na trybunach prezentowała się Paulina Piątek! 

1/3
Paulina Piątek na meczu Polska- Izrael
ONS

Paulina Piątek kibicowała swojemu mężowi, który strzelił pierwszą bramkę w spotkaniu naszej kadry z reprezentacją Izraela. 

2/3
Paulina Piątek na meczu Polska- Izrael
ONS

Świeżo upieczona żona piłkarza wybrała się na stadion w luźnej czarnej koszuli, którą połączyła z krótkimi  szortami, ciemnymi botkami i torebką na łańcuszku. Podoba się Wam look Pauliny Piątek? 

3/3
Paulina Piątek na meczu reprezentacji Polski
ONS

Przypominamy, że mecz Polska- Izrael zakończył się wielkim sukcesem Polaków. Reprezentacja wygrała 4:0! Gole strzelali Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki oraz Damian Kądzior. 

 

Więcej na temat Krzysztof Piątek