Kate Middleton musi skrócić urlop macierzyński
ONS

Kate Middleton musi skrócić urlop macierzyński. Wszystko przez Królową Elżbietę II

Kate Middleton musi skrócić urlop macierzyński
ONS

Zaledwie Kilka tygodni temu na świat przyszło drugie dziecko Kate Middleton i księcia Williama. Córeczka książęcej pary otrzymała imię Charlotte Elizabeth Diana i zgodnie z tradycją jako pierwsza o jej narodzinach dowiedziała się królowa Elżbieta. Pojawienie się kolejnego dziecka w królewskiej rodzinie wzbudziło wielkie emocje na całym świecie. Charlotte Elizabeth Diana dostała również wiele wyjątkowych prezentów, w tym z Polski. Zobacz: Księżna Charlotte dostała prezent z Polski [FOTO]

Chociaż od porodu minęło zaledwie kilka tygodni Kate Middleton już wkrótce będzie musiała przerwać swój urlop macierzyński. Okazuje się bowiem, że królowa chce, aby żona księcia Williana wzięła udział w jej urodzinach, które będą świętowane 13 czerwca. Jak donosi magazyn OK! świeżo upieczona mama pojawi się na uroczystości.

- Królowa uważa, że przeszło miesiąc to wystarczająco dużo czasu, by odpowiednio odpocząć po porodzie i wrócić do życia publicznego. Urodziny Elżbiety II  to ogromne wydarzenie, dlatego Kate musi się na nim  stawić. Zaprezentuje się w eleganckim stroju, gdyż z pewnością będzie w centrum zainteresowania- zdradza informator gazety.


Patrząc na zdjęcia kilka godzin po porodzie jesteśmy pewni, że na balu z okazji urodzin królowej Kate Middleton będzie wyglądać zachwycająco. Już nie możemy się doczekać!

Zobacz na Polki.pl: Kate Middleton i Książę William na pierwszym spacerze po ślubie

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00