Katarzyna Żak odchodzi z "Rancza"
ONS

Jedna z głównych gwiazd "Rancza" odchodzi z serialu. Kiedy zobaczymy ją po raz ostatni?

Katarzyna Żak odchodzi z "Rancza"
ONS

Niedawno przyznano jedne z ważniejszych nagród przyznawanych przez widzów, czyli TeleKamery. Polacy wybierali swoich ulubionych aktorów, aktorki, programy telewizyjne, a nawet komentatorów sportowych. Jedną z kategorii był również najchętniej oglądany serial, a na to miano zasłużył serial "Ranczo". Zobacz: Serial "Ranczo" z nagrodą TeleKamery

To wszystko za sprawą doskonałej ekipy aktorów, która świetnie się dogaduje, co zresztą widać na ekranie. Niestety jedna ze wspaniałych aktorek, Katarzyna Żak żegna się z produkcją. Postać Kazimiery Solejukowej, którą gra jest jedną z najbardziej lubianych postaci w "Ranczu", a mimo to decyzja już zapadła. Ostatni raz będziemy mogli ją oglądać podczas serii, która ukaże się już latem:

Podziwiam tę swoją Solejukową - ona ma tak silny oddźwięk społeczny, kobiety ją uwielbiają. Powoli jednak żegnam się z Kazimierą, bo kolejna seria "Rancza", która będzie kręcona latem, będzie już ostatnią - zdradziła w "Show". 

Żałujecie?

Zobacz: Modna Rusin, różowa Żak i odmieniona gwiazda "The Voice" w DDTVN 
 
 

Bołądź w krótkich włosach jak przystojny facet:

Więcej na temat TVP Ranczo kto odchodzi z Ranczo
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33