Party Stories
Katarzyna Dowbor krytykuje Małgorzatę Rozenek
ONS
Newsy

Dowbor ostro o karierze Rozenek: Nagle poczuła, że jest jedna, wielka i niezastąpiona

Dziennikarka krytykuje prowadzącą "Piekielny Hotel"

Od kiedy Małgorzata Rozenek pojawiła się w telewizji jako prowadząca "Perfekcyjną Panią Domu" z dnia na dzień stała się gwiazdą. Media zachwycały się nową postacią w show-biznesie. Niestety, kiedy partnerka Radosława Majdana zaczęła występować w roli eksperta w "Piekielnym Hotelu" pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Gwiazdy krytykowały wybór celebrytki do roli gospodarza nowej produkcji. Kompetencje Małgorzaty Rozenek przeprowadzającej rewolucje w hotelach w ostrych słowach skomentował wówczas m.in. Marcin Tyszka. Zobacz: Tyszka przed naszą kamerą zmasakrował Rozenek. Tak złej opinii nie wystawił jej nawet Wojewódzki


Okazuje się, że medialną karierą i udziałem gwiazdy TVN w "Piekielnym Hotelu" nie jest zachwycona również Katarzyna Dowbor. Dziennikarka w rozmowie z Super Expressem skrytykowała Rozenek.

- Ja wiem, że mężczyznom piękne kobiety się podobają... Ale może Pani Rozenek powinna się zastanowić, co ma robić w telewizji- sugeruje Dowbor. Pani Rozenek skończyła studia prawnicze. Może powinna w tym kierunku pójść i robić takie programy. wtedy trudniej byłoby ją skrytykować, bo robiłaby coś na czym się zna. A czy zna się na hotelach? No chyba nie bardzo... Dla osoby, którą gdzieś tam wszyscy atakują , powinien to być taki moment, w którym powinna się zastanowić, co robić dalej w życiu. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ i że może czasami warto mieć pokorę do tego, co się robi i do tego, jak się pracuje, moment zastanowienia się nad sobą. Ja myślę, że to było tak z Panią Rozenek, że ona nigdy nie pracując w mediach, szybko wypłynęła i zachłysnęła się trochę tym. Nagle poczuła, że jest jedna, wielka i niezastąpiona. A nie ma ludzi niezastąpionych. Każdego można w mediach zastąpić- ja to wiem po 32 latach pracy w mediach. Czasem pokora się przydaje, czasem warto dostać w głowę, żeby potem jak się wypłynie znowu na powierzchnię, wiedzieć jak się znowu zachowywać i szanować to, co się dostało.


Ciekawe czy Małgorzata Rozenek odpowie na ostry komentarz i wskazówki od Katarzyny Dowbor. Zgadzacie się z opinią dziennikarki?

Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek- Nie taka perfekcyjna...

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek zostanie bez pracy?
ONS
TV-Show
Czy będzie druga edycja "Piekielnego hotelu"? TVN komentuje
Czy gwiazda TVN straci pracę?

Program " Piekielny hotel " prowadzony przez Małgorzatę Rozenek od samego początku wzbudzał mieszane uczucia. Pomysł przeprowadzania zmian i rewolucji w hotelach przez niedoświadczoną prowadzącą skomentował wówczas prezes Polskiej Izby Hotelarstwa . Mariusz Malicki uznał, że nie jest pewny czy tworzenie programu na siłę pomoże hotelarzom. Zobacz: Nowy program Rozenek w ogniu krytyki Polskiej Izby Hotelarstwa: Może zaszkodzić branży Okazuje się jednak, że wciąż nie wiadomo czy powstanie kolejna edycja "Piekielnego hotelu". Losy Małgorzaty Rozenek w telewizyjnym programie stoją więc pod znakiem zapytania.  Jak donoszą wirtualnemedia.pl władze stacji TVN nie podjęły jeszcze decyzji o kontynuacji show . - Na razie trwa produkcja pierwszej serii i jesteśmy w połowie emisji, dopiero za parę tygodni będziemy podejmować decyzje, co dalej z "Piekielnym hotelem" - zdradził zastępca dyrektora programowego Grupy TVN, Bogdan Czaja. Czaja zapewnił jednak, że jeśli druga edycja programu zostanie zrealizowana to z pewnością jego prowadzącą zostanie Małgorzata Rozenek. Oglądacie program "Piekielny hotel"? Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek zazdrosna o Dodę? Zjawiskowa Rozenek na planie Piekielnego hotelu:

Polska Izba Hotelarstwa krytykuje Rozenek
ONS
Newsy
Nowy program Rozenek w ogniu krytyki Polskiej Izby Hotelarstwa: Może zaszkodzić branży
Małgorzata powinna się bronić?

"Piekielny Hotel" Małgorzaty Rozenek miał pojawić się na antenie TVN już kilka tygodni temu. Stacje postanowiła jednak przesunąć jego start ze względu na kwestie marketingowe. Wszyscy wówczas osądzili, że to koniec jej kariery. Przypomnijmy: Nie tylko program Rozenek został przesunięty! Małgorzata straci pracę? Wiemy, jaka jest prawda Na szczęście pierwszy odcinek zobaczymy już w najbliższą niedziele. Tymczasem głos w sprawie show zabrała Polska Izba Hotelarstwa. Prezes Mariusz Malicki w rozmowie z media2.pl przekonuje, że taki program powinien prowadzić fachowiec, który zna się na tej branży. Ponadto, produkcja może zagrozić branży: Każdy program ma swoje plusy i minusy, ale nie wiem, czy tworzenie programu na siłę pomoże nam, hotelarzom, w naszej działalności. Hotel to jest cały organizm, a nie jedna dziedzina. To gastronomia, baza noclegowa, promocja, czystość w hotelu. Uważam, że nawet dyrektor hotelu jest najlepszym specjalistą wtedy, kiedy przejdzie wszystkie szczeble kariery. Obecnie w Polsce jest bardzo dużo właścicieli hoteli, którzy nie są specjalistami, po prostu to jest dodatek do ich działalności. Dlatego szuka się dobrych menadżerów, żeby poprowadzili jak najbardziej efektywnie bazę hotelową . Program powinien robić fachowiec. Najbardziej kompetentnymi osobami oceniającymi są hotelowi goście. Tworzymy różnego rodzaju ankiety w hotelach, goście je wypełniają i one daje hotelarzom informacje, co trzeba poprawić - przekonuje Warto zaznaczyć, że Małgorzacie będzie pomagała kadra profesjonalistów. Zobacz: Małgorzata Rozenek na konferencji TVN:

Joanna Krupa broni Małgorzaty Rozenek
Akpa
Newsy
Krupa przyjaźni się z Tyszką, ale stanęła po stronie Rozenek. Wystosowała apel do Małgorzaty
Modelka stanęła w obronie telewizyjnej gwiazdy

Małgorzata Rozenek od kilku lat jest jedną z największych gwiazd telewizyjnych. Prowadzącą program "Perfekcyjną Panią Domu" pokochało miliony widzów. Niestety, w mediach coraz częściej zaczęły pojawiać się negatywne komentarze dotyczące Rozenek. Z jej sukcesów wyśmiewał się m.in. Marcinowi Tyszce i Kubie Wojewódzkiemu. Zobacz: Dlaczego Wojewódzki i Tyszka krytykują Rozenek? Otoczenie gwiazdy ma swoją teorię Okazuje się, że Małgorzata Rozenek może również liczyć na głosy wsparcia. Wśród fanów telewizyjnej gwiazdy znalazła się Joanna Krupa , która w rozmowie z Super Expressem zdradziła co o niej myśli. - Małgosia! Jesteś seksowną, przebojową kobietą, masz na koncie wielkie sukcesy. Popularność ma swoją cenę, ale w żadnym wypadku nie przejmuj się docinkami - stwierdziła modelka. Czyżby narodziła się nowa przyjaźń w show-biznesie? Zobacz: Małgorzata Rozenek podpisała nowy kontrakt Zjawiskowa Rozenek na planie Piekielnego Hotelu:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner