Katarzyna Chrzanowska na planie serialu Adam i Ewa
East News

Śmierć męża, potem serialowego partnera, teraz choroba nowotworowa… Życie nie oszczędza Katarzyny Chrzanowskiej

Katarzyna Chrzanowska na planie serialu Adam i Ewa
East News

Katarzyna Chrzanowska walczy z ciężką chorobą. Uwielbiana przez widzów aktorka, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli w serialu "Adam i Ewa" od ponad roku zmaga się z nowotworem. O tym, że gwiazda zachorowała media poinformowały zaledwie kilka miesięcy temu temu. Wiosną Katarzyna Chrzanowska, która mieszka w Hiszpanii,  zdradziła, że przeszła chemioterapię. Niestety, wybuch pandemii koronawirusa utrudniał dalsze leczenie. 

Ja muszę wyjątkowo uważać, bo jestem obciążona chorobą nowotworową, którą leczę od roku. Miałam chemioterapię, a teraz mam immunoterapię, ale w szpitalu onkologicznym, w którym się leczę, na koronawirusa zmarły już trzy osoby - Katarzyna Chrzanowska wyznała w rozmowie z magazynem "Życie na gorąco".

Zdiagnozowany nowotwór to już kolejny dramat w życiu Katarzyny Chrzanowskiej. Niestety, los nie oszczędzał aktorki...

Śmierć męża, strata przyjaciela, choroba - życie nie oszczędza Katarzyny Chrzanowskiej

Z pewnością wszyscy widzowie doskonale pamiętają wielki hit Polsatu "Adam i Ewa", który miał swoją premierę w 2000 roku. Polacy pokochali historię urzędniczki Ewy, która zakochała się w przystojnym modelu Adamie. Główne role zagrali Katarzyna Chrzanowska i Waldemar Goszcz. Niestety, po sukcesie serialu Katarzyna Chrzanowska musiała zmierzyć się z ogromną tragedią - jej ukochany mąż, Piotr Niemkiewicz, z którym ma dwie córki,  zginął podczas rodzinnych wakacji na Krecie. 

Piotr nurkował, to jest bardzo niebezpieczny sport. Były takie znaki wcześniej, że trzeba uważać. Powiem tylko tyle: to był wypadek. (...) On kochał to miejsce. Tam się czuł najszczęśliwszy. I tam został. Z widokiem na swoją górę, na swoją plażę i morze - mówiła po jakimś czasie w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Kilka miesięcy później Katarzyna Chrzanowska przeżyła kolejną tragedię. Na początku 2003 roku w wypadku samochodowym zginął jej przyjaciel i serialowy partner, Waldemar Goszcz.

Śmierć aktora wstrząsnęła Katarzyną Chrzanowską. 

Cztery dni przed wypadkiem odwiedził mnie Waldek Goszcz. Też niesamowite spotkanie. Dobrze się pamięta te ostatnie spotkania, wyjątkowo intensywnie. Przyjechałam do Warszawy na chwilę, był koncert dziewczynek i chciałam im zrobić niespodziankę. Wieczorem dzwoni Waldi i mówi: "Jestem pod twoim domem". To niesamowite. Nikt, nawet moja rodzina nie wiedziała, że ja przyjadę. Waldek mówi: "Muszę z tobą pogadać, ja cię tak strasznie kocham, zawsze wiem, kiedy i gdzie jesteś". To cały Waldek: zawsze spontaniczny, zawsze mówił wszystkim, że kocha. Cudowny. Przegadaliśmy kilka godzin. Wróciłam do Francji, robię zakupy i dzwoni dziennikarka. Waldek Goszcz miał wypadek i nie żyje! - wyznała w "Gali".

Na szczęście w życiu aktorki pojawił się Jacek Szafiro, neurochirurg, który pracował wówczas we Francji. 

Śmierć mojego męża pozostała tragedią i będę żyła z tym do końca. To, że pojawiła się nowa osoba w moim życiu jest absolutnym cudem, bo wydawało się, że żaden mężczyzna nie jest w stanie zająć miejsca Piotra - przyznała Katarzyna Chrzanowska w "Świat i Ludzie".

Para w 2014 roku zamieszkała w Hiszpanii i przebywa tam do dziś. Niestety, wiosną okazało się, że szczęście Katarzyny Chrzanowskiej przerwała przerażająca diagnoza - nowotwór.  Mamy nadzieję, że aktorka wkrótce pokocha chorobę! Spójrzcie na najnowsze zdjęcia Katarzyny Chrzanowskiej.

Zobacz także: 6 lat temu Mikołaj z "Kuchennych rewolucji" podbił sieć. Co robi dziś i jak wygląda? 

Katarzyna Chrzanowska prowadzi własny profil na Facebooku.

Aktorka zyskała ogromną popularność dzięki roli w serialu "Adam i Ewa".

Katarzyna Chrzanowska na planie serialu Adam i Ewa
East News

Aktorka w 2010 roku zagrała również w serialu "Pierwsza miłość".

Katarzyna Chrzanowska na planie serialu Pierwsza miłość
East News

 

Więcej na temat polskie seriale
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43