Co dziś robi Mikołaj Chamarczuk?

7 lat temu Mikołaj z "Kuchennych rewolucji" podbił sieć. Co robi dziś i jak wygląda? 

Co dziś robi Mikołaj Chamarczuk?

TVN raz na jakiś czas przypomina odcinek "Kuchennych rewolucji" sprzed prawie 7 lat, w którym Magda Gessler ratowała restaurację Cechowa w Złotowie. Prowadzili ją rodzeństwo - Klaudia i Mikołaj. Tuż po emisji o Mikołaju zrobiło się głośno w całej Polsce ze względu na jego niebywałą urodę! Co robi dziś? Czy jest aktywny w sieci?

Mikołaj z "Kuchennych rewolucji" ze Złotowa! Co dziś robi? 

Restauracja Cechowa wymagała potężnej rewolucji - Magda Gessler musiała nauczyć młodych właścicieli praktycznie wszystkiego. 22-letni Mikołaj zaś tuż po emisji zyskał ogromną popularność - został zaproszony z siostrą nawet do "Dzień Dobry TVN"! Fani zachwycali się jego urodą oraz muskulaturą!

Co dziś robi Mikołaj Chamarczuk?

Magda Gessler z Mikołajem i Klaudią.

Co dziś robi Mikołaj Chamarczuk?

Co więcej - w sieci powstał fanpage Mikołaja, a fanki nie dawały mu spokoju, mimo, że jest w stałym związku. Młody właściciel restauracji był zaskoczony swoją popularnością:

Dostałem takie informacje i przyjmuję to z przymrużeniem oka. Moja dziewczyna nie była chyba szczęśliwa. Nie wiem, co mam powiedzieć. Nie spodziewałem się, że to tak zostanie odebrane. To pewnie dlatego, bo w "Kuchennych rewolucjach" nie było jeszcze tak młodych właścicieli. To, że dbam o figurę to efekt tego, że trenuję sporty walki, walczę zawodowo, trenuję K-1. Zdobyłem mistrzostwo Europy i mistrzostwo Polski - mówił pięć lat temu w rozmowie z plotkiem.pl, opowiadając m.in. skąd tak dobra sylwetka.

Co dziś robi Mikołaj Chamarczuk?

Co dziś robią Mikołaj i Klaudia? Na pewno nie prowadzą już restauracji, która wystąpiła w show. W sieci bardzo ciężko o nowe zdjęcia Mikołaja i jakiekolwiek nformacje. Uczestnik "Kuchennych rewolucji" ma zablokowanego Instagrama oraz zawartą informację o nowym biznesie - jest teraz producentem galanterii drewnianej ogrodowej. 

Mikołaj z Kuchennych rewolucji

 

Co z Klaudią? W 2019 roku udzieliła wywiadu dla portalu zlotowskie.pl. Po „Kuchennych rewolucjach” pojawiła się także w „Hell’s Kitchen”. W rozmowie zdradziła, że Mikołaj, jej brat, nie dał się wciągnąć w show-biznes:

Urzekł go przez chwilę. Cieszył się sławą „tego przystojniaka z rewolucji”, byliśmy razem w „Dzień dobry TVN”, Mikołaj miał też różne propozycje, ale chyba tego nie chciał. Za to ja wciągnęłam się w ten świat, bo dostawałam propozycje związane z moim zawodem, z gotowaniem - czytamy. 

Klaudia rozwijała karierę jako szef kuchni w różnych restauracjach w całej Polsce. Potem poznała swojego chłopaka, który ma obywatelstwo amerykańskie i wyjechała z nim do USA:

To on zaproponował mi wyjazd do Nowego Jorku. W Polsce przez te lata poznałam kuchnię od różnych stron (talerzową, imprezową, restauracyjną, bemarową), szukam więc nowych wyzwań. Mój czas w ojczyźnie się skończył - mówiła w 2019 roku.

Pamiętacie ten odcinek?

Tak Klaudia i Mikołaj wyglądali w 2015 roku. 

Co dziś robi Mikołaj Chamarczuk?

 

Więcej na temat Kuchenne rewolucje
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48