Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Dlaczego Kasia Moś rozebrała się dla "Playboya"!? "Byłam sceptycznie nastawiona, ale..."

Dlaczego Kasia Moś, reprezentantka Polski na Eurowizji 2017, zdecydowała się na rozbieraną sesje ze zwierzętami dla Playboya? Gwiazda zdradziła powody swojej decyzji w rozmowie z Wideoportalem. Artystka od lat angażuje się w pomoc dla zwierząt, dlatego też uznała, że w ten sposób będzie mogła zwrócić na to uwagę. Czy teraz tego żałuje? Posłuchajcie!

 

Zobacz także: Jakiego psa do domu wybrać?

 

Kasia Moś w Playboyu.

Kasia Moś w Playboyu

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Moś
ONS
Newsy
Kasia Moś w sobotę wystąpi na Ukrainie podczas finału preselekcji!

Kasia Moś już intensywnie promuje swoją piosenkę na Eurowizję 2017 w Kijowie -  „Flashlight”. Jak podaje Dziennik Eurowizyjny, Kasia będzie w sobotę 24 lutego gościem finału preselekcji na Ukrainie. Co ciekawe, artystka znów będzie oceniana, wysłucha opinii ukraińskich jurorów i spotka się ze zwyciężczynią Eurowizji 2016 Jamalą  i reprezentantką Francji 2017 –  Almą , która także będzie gościem na Ukrainę.  Koncert będzie transmitowany w ukraińskiej telewizji.   Zobacz:  Wygrała polską Eurowizję, pozowała w Playboyu, zachwyciła amerykańską gwiazdę. Wszystko co trzeba wiedzieć o Kasi Moś   Kasia Moś wystąpi na Ukrainie!   Czemu służą takie występy przed Eurowizją?  Artyści w ten sposób promują swój utwór za granicą. Najwięcej będzie działo się w kwietniu, kiedy to uczestnicy zaczną koncertować na imprezach w Amsterdamie, Londynie, Rydze, Izraelu czy w Moskwie. Czy Kasia Moś pojawi się na którejś z nich? W poprzednich latach   Donatan i Cleo  wystąpili m.in. w Rydze,  Monika Kuszyńska  odwiedziła Amsterdam, a  Michał Szpak  był Tel Awiwie.   Zobacz:  Jak Kasia Moś przygotowuje się do Eurowizji? Czy ma już plan jak wygrać w Kijowie?   Kasia Moś na pewno ma już cały plan swoich działań promocyjnych. Trzymamy za nią kciuki!    Zobacz także:  "Poziom uczestników był tragiczny. Jestem załamana" Maria Sadowska o preselekcjach do Eurowizji   Kasia Moś próbowała trzy razy wygrać polskie preselekcje na konkurs Eurowizji, w tym roku się udało.   Moś wystąpi teraz na koncercie na Ukrainie.   Francuska propozycja na Eurowizję - posłuchaj.   Kasia Moś i „Flashlight”.

Kasia Moś fryzura
Newsy
Kasia Moś powaliła na kolana swoim sobotnim występem na Ukrainie! Zobaczcie wideo!
Wow! Co to był za występ!

Mamy występ Kasi Moś na finale preselekcji na Ukrainie! Jak wypadła polska reprezentantka? Zanim wokalistka zaśpiewa na finale Eurowizji 9 maja musi odwiedzić kilka krajów, w których zaprezentuje swój utwór "Flashlight". W sobotę gwiazda była gościem na koncercie na Ukrainie finalizującym preselekcje. Artystka poradziła sobie znakomicie! Uwagę przyciągała też jej sukienka. Krótka mini w kolorze cielistym na dole zwieńczona tiulowym trenem. Czy Kasia Moś ma szansę wygrać Eurowizję? Występ Kasi Moś na Ukrainie podczas finału preselekcji Kasia Moś to niezwykle utalentowana wokalistka. Podczas preselekcji w Polsce artystka zdobyła głosy wszystkich jurorów, a w połączeniu głosów widzów dało jej to możliwość wyjechania do Kijowa w maju. Zanim jednak to nastąpi przed Kasią Moś mnóstwo pracy. Za nią pierwszy zagraniczny występ, ale czeka na nią jeszcze kilka koncertów w innych europejskich krajach. Mamy nadzieję, że poradzi sobie równie dobrze, co podczas sobotniego występu.   Zobacz: Eurowizja 2017: Kasię Moś znacie doskonale w reklam! Śpiewała największe światowe przeboje!   Występ Kasi Moś podczas finału preselekcji na Eurowizji   Czy Kasia Moś ma szansę zajść daleko podczas finału Eurowizji?

Kasia Moś zdradziła, jak przygotowuje się do Eurowizji
Newsy
Kasia Moś zdradziła, jak przygotowuje się do Eurowizji. Jakie ma pomysły na swój występ?

Kasia Moś zdradziła, jak przygotowuje się do Eurowizji. Piosenkarka zachwyciła swoim występem podczas polskich preselekcji i już wkrótce będzie reprezentować nasz kraj podczas półfinału w Kijowie. Kasia Moś zaśpiewa 9 maja podczas pierwszego półfinału Eurowizji. Co szykuje na konkurs? Zobacz także:  Kasia Moś jedzie na Eurowizję! Jaka jest prywatnie i jak wygląda jej partner? Zobaczcie ZDJĘCIA!   Kasia Moś szykuje się do występu na Eurowizji Kasia Moś w rozmowie z "Super Expressem" przyznaje, że w tej chwili przede wszystkim pracuje nad swoim głosem. Artystka wciąż gra koncerty, co pomaga jej przygotować się do występów w Kijowie.  Przygotowania to w głównej mierze nieustanna praca nad swoim głosem. Mam również nadzieję, że przed Eurowizją zagramy wiele koncertów. Każdy zagrany, zaśpiewany koncert oswaja nas ze sceną i uczy zdecydowanie najwięcej  - przyznała w rozmowie z tabloidem. Polska reprezentantka na Eurowizję pojawiła się również w programie Jarosława Kuźniara "Onet Rano", gdzie zdradziła, czy podczas występów planuje zrobić efektowne show. Nie będziemy mieć jako takiej choreografii, ale bardzo ważne będą wizualizacje. Mamy już jakiś pomysł, musimy to oczywiście przegadać również z telewizją  - przyznała Kasia Moś. - Wydaje mi się, że musi być jakiś oryginalny pomysł, coś takiego co ludzi zaskoczy. Nie koniecznie to musi być klaskanie i i zakładanie nosa klauna, ale może to być coś oryginalnego. Mamy pomysł, nie będę na razie mówić co, mam nadzieję, że rzeczywiście wszyscy razem dojdziemy do wniosków, że warto ten nasz pomysł zrealizować.  Waszym zdaniem Kasia Moś zachwyci swoim występem? Ma szansę na zwycięstwo podczas Eurowizji?     Zobacz także:  Ćwiczenie relaksacyjne w walce ze stresem   Kasia Moś zdradziła, jak przygotowuje się do Eurowizji....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner