W 2006 roku jej przebój nucili wszyscy, potem zniknęła, a teraz schudła 15 kilo i zagra z Wieniawą w nowym filmie Vegi! O kim mowa?


Już 23 lutego swoją premierę będzie miał nowy film Patryka Vegi - "Kobiety mafii". W rolach głównych m.in. Bogusław Linda, Piotr Stramowski, Kasia Warnke, Agnieszka Dygant, a także Julia Wieniawa, dla której będzie to naprawdę spore wyzwanie, ale i spełnienie marzeń.
Ale to nie wszystko. Na planie zdjęciowym pojawiła się również jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. O kim mowa? Zobaczcie!
Zobacz także: Mocne słowa Piotra Stramowskiego o Mai Ostaszewskiej! Poszło o "Pitbulla" i Vegę!

W filmie "Kobiety mafii" zobaczymy Kasię Cerekwicką! W jakiej roli? Jeszcze nie wiemy, ale to chyba pierwszy raz Kasi jako aktorki. To może być ciekawe doświadczenie.
Zobacz także: Kasia Cerekwicka wciąż chudnie! Niedawno zrzuciła 10 kilogramów, a teraz kolejne... ZDJĘCIA

mat. prasowe
Kasia Cerekwicka wciąż świetnie radzi sobie jako wokalistka - w 2006 roku wydała hit "Na kolana", a po 11 latach wygrała Festiwal w Opolu z piękną balladą "Bez Ciebie". Jej piosenki ciągle można usłyszeć w radiu. Teraz spróbowała swoich sił jako aktorka.

mat. prasowe
A przy okazji, dzięki odpowiedniej diecie, schudła kilkanaście kilogramów. Nadchodzi czas Kasi Cerekwickiej ;)

East News
Piosenka Kasi Cerekwickiej "Bez Ciebie":
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.