Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska
Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska
Facebook
1/5
Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska
Facebook

Relacje w show-biznesie zmieniają się jak w kalejdoskopie i o ile jeszcze do niedawna Maja Ostaszewska była ulubienicą Patryka Vegi i dobrą koleżanką z planu Piotra Stramowskiego, o tyle teraz znalazła się pod ich słownym ostrzałem. Najpierw Vega nazwał Maję hipokrytką, a teraz Piotr Stramowski w ostrych słowach ocenił ją na Instagramie. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Już jest plakat nowego filmu Patryka Vegi! "Kobiety mafii" to kolejny murowany hit?

2/5
Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska
Instagram

Maja Ostaszewska zagrała w dwóch częściach „Pitbulla” Patryka Vegi, ale może się okazać, że to definitywny koniec ich współpracy, bo ostatnio reżyser ostro ocenił aktorkę.

 

Natomiast jestem przeciwnikiem hipokryzji. Nie mogę zgodzić się z tym, że Maja Ostaszewska i Magda Cielecka, które chodzą na czele tych marszów dyskryminują mój film. Bo dla mnie to jest hipokryzja. One z jednej strony w tych marszach chodzą, walcząc rzekomo o wolność, a jednocześnie mi zabraniają wolności wypowiedzi (...). To, co z ich strony jest czynione jest czystą demagogią - powiedział Vega w rozmowie z TVP Info.

 

Zobacz: Zmiany! "Botoks" bez Majamiego i Olki - kto ich zastąpi? Patryk Vega zdradził wszystko! 

3/5
Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska
Instagram

Teraz z kolei na profilu Piotra Stramowskiego na Instagramie miała miejsce ostra dyskusja jednego internauty z aktorem, podczas której Stramowski skrytykował Ostaszewską i zasugerował, że nie zasługuje na szacunek...

 

Robi się trochę masówka , co pół roku film... Szacunek dla decyzji Mai Ostaszewskiej... I innych charakternych, jak np. Marcin Dorociński, którego w żadnym słabym filmie nie widziałem - napisał fan.

 

Szacunek dla Pani Mai za to, że po zagraniu w filmie i wielkim sukcesie 'Pitbulla', nazwała aktorów pracujących z p. Vegą oportunistami? Hmm... No, nie wiem - odpisał Stramowski fanowi.

 

Zobacz: Piotr Stramowski w "Botoksie" ma równie gorącą scenę jak ta z Anią Muchą w Pitbullu? 

4/5
Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska
Facebook

Co ciekawe, Maja Ostaszewska nigdy nie wypowiadała się krytycznie o filmach Patryka Vegi, wręcz przeciwnie.

 

Tak czy inaczej, w moim przekonaniu „Pitbull” to Patryk Vega. I nie wyobrażam sobie „Pitbulla’” bez Patryka Vegi. Wtedy to już nie będzie „Pitbull” - mówiła aktorka w rozmowie z Natemat.pl

 

Zobacz: Spełniło się jedno z największych marzeń Mai Ostaszewskiej. Sprawdź, co nam powiedziała aktorka! 

5/5
Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska
Facebook

Co wy na to? Popieracie Piotra Stramowskiego i uważacie, że Maja Ostaszewska zasłużyła na takie ostre słowa?

 

Zobacz: Czy Maja Ostaszewska ma konflikt z... Tylko dla Party gwiazda komentuje plotki!