Karolina Korwin Piotrowska w futerku

Karolina Korwin Piotrowska ocenia Maję Sablewską. Dawno nie slyszeliśmy, by kogoś tak chwaliła!

Karolina Korwin Piotrowska w futerku

Karolina Korwin Piotrowska chwali Maję Sablewską! Dziennikarka znana jest bardziej z krytykowania gwiazd.  Ale są osoby w show-biznesie, które Korwin Piotrowska docenia. Dziennikarka podziwia Maję Sablewską za to, że zachowuje dystans wobec plotek na swój temat.

Karolina Korwin Piotrowska o karierze Mai Sablewskiej

Ostatnio Maja Sablewska była gościem w "Maglu Towarzyskim", a Karolina Korwin Piotrowska zaskoczona była tym, ile ten odcinek zebrał pozytywnych opinii. Dlatego zdecydowała się poświęcić jej nowy felieton. Dziennikarka zauważa, że stylistka wzbudza wiele emocji, choć tak naprawdę mało mówi swoim życiu prywatnym i nie bywa na imprezach:

Nie chodzi po imprezach i dużo pracuje. W sumie o jej życiu osobistym, od niej samej, bo nie mówię to o tym, co piszą tabloidy, wiemy niewiele. Zarabia, ma swój program w telewizji, do tego fajnie wygląda, ma całą rzeszę ludzi, którzy ją lubią i fanki, które wręcz ją uwielbiają. I to bez skandali i robienia niepotrzebnego medialnego szumu. Czyli da się. No, chyba nie do końca, bo o czym ona dobrze przecież wie i ja miałam świadomość tego, kiedy ją zapraszałam, ma wśród wielu szołbiznesowych "kolegów i koleżanek" opinię idiotki. Dokładnie tak. Bo jak wiemy polski szołbiz to sami wyrafinowani intelektualiści.

Lubicie Maję Sablewską?

 

Zobacz: Maja Sablewska odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu. Walka trwa!

 

Karolina Korwin Piotrowska ceni Maję Sablewską

Maja Sablewska rzadko bywa na salonach

Maja Sablewska na lotnisku

 

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48