Po śmierci ukochanej Kory Jackowskiej, z którą Kamil Sipowicz był związany przez ponad cztery dekady, pisarz próbował na nowo ułożyć sobie życie. Rok po odejściu wokalistki Maanam jej partner poznał młodszą o blisko 30 lat Sylwię. W 2021 roku para wzięła cichy ślub i chcąc uniknąć rozgłosu, zamieszkała na Roztoczu. Jak donoszą media, poeta i jego nowa wybranka dogadywali się tylko na początku. Poważne kłótnie miały pojawić się bardzo szybko. Teraz Sylwia Sipowicz opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym potwierdziła, że jest już po rozwodzie. Nie szczędziła gorzkich słów pod adresem byłego już męża.

Reklama

Kamil Sipowicz już po rozwodzie. Była żona gorzko o małżeństwie

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez prasę, małżeństwo Kamila Sipowicza trwało jedynie rok. Jak przekazało "Twoje Imperium", już w 2022 roku Sylwia Sipowicz miała wyprowadzić się od Sipowicza. Para nie komentowała doniesień na temat kryzysu, a następnie rozpadu ich związku. Teraz jednak była żona Sipowicza zabrała głos, potwierdzając, że jest już po rozwodzie. Przy okazji zaapelowała do byłego już męża.

MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Zobacz także: Izabella Łukomska-Pyżalska rozwodzi się z mężem: "Obraz naszej rodziny nie był prawdziwy"

- Dziś w Zamościu odbyła się nasza sprawa rozwodowa. W końcu wolność. Chciałabym na koniec poprosić mojego byłego męża, żeby przestał publicznie gloryfikować toksyczne związki — czytamy we wpisie.

W dalszej części kobieta wymieniła szereg problemów, z jakimi zmagało się jej małżeństwo. Wspomniała o niewierności Kamila Sipowicza, a także awanturach i kłamstwach. Widać, że Sylwia Sipowicz mocno przeżyła rozwód.

- Zdrady, nielojalność, kłamstwa, awantury wszczynane dla rozrywki mogą drugiej osobie poharatać głowę na długi czas. A czasem na całe życie. Są lepsze sposoby dla zabijania nudy — dodała.

Zobacz także

Warto przypomnieć, że w 2022, kiedy to Sylwia Sipowicz miała wyprowadzić się od Kamila Sipowicza, kobieta opublikowała wpis, z którego wynikało, że przeżyła ogromne rozczarowanie swoim byłym już partnerem.

- I chyba najbardziej bolało i boli, że w tym najgorszym momencie nie dostałam wsparcia od osoby, którą sama wyciągałam z podobnego stanu. Wzięłam na swoje barki zbyt wiele i jeszcze długo będę z nich to zrzucać — napisała wówczas.

East News

Zobacz także: Monika Mazur z "Na sygnale" bierze rozwód po czterech latach od ślubu? "Próbowali ratować małżeństwo"

Reklama

Małżeństwo byłego partnera Kory wywołało skrajne emocje. Hanna Bakuła skrytykowała Kamila Sipowicza za nowy związek i stwierdziła, że poeta powinien dłużej poczekać po śmierci Kory.

Reklama
Reklama
Reklama