Kamil Sipowicz, Hanna Bakuła, Kora, Magda Gessler
East News

Hanna Bakuła skrytykowała Kamila Sipowicza za nowy związek. Jest mocna odpowiedź męża Kory! 

Kamil Sipowicz, Hanna Bakuła, Kora, Magda Gessler
East News

Kamil Sipowicz odpowiedział na mocne komentarze Hanny Bakuły! Co powiedział o malarce i jej relacjach z Korą? Zaledwie kilka dni temu Hanna Bakuła w ostrych słowach skomentowała szczere wyznanie męża zmarłej artystki, który przyznał, że rozpoczął nowy związek. Według medialnych doniesień, Kamil Sipowicz spotyka się z młodszą o ok. 30 lat Sylwią. Wiadomość, że Sipowicz ma nową partnerkę wyraźnie zaskoczyła Hannę Bakułę, która przyjaźniła się z Korą.

(...) Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną - tak Hanna Bakuła mówiła w programie ""Super Show".

Kamil Sipowicz odpowiedział na krytykę Hanny Bakuły i wbił jej szpilę!

Kamil Sipowicz komentuje wypowiedź Hanny Bakuły

Kamil Sipowicz przeżywał prawdziwy dramat, kiedy w lipcu 2018 roku zmarła jego ukochana żona. Teraz jednak znów jest szczęśliwy - pod koniec ubiegłego roku okazało się bowiem, że rozpoczął nowy związek. Hanna Bakuła nie była zachwycona decyzją Kamila Sipowicza, ten jednak odpowiedział jej w zdecydowany sposób! Sipowicz sugeruje, że Kora wcale nie przyjaźniła się z Hanną Bakułą. 

Hanna Bakuła nie była blisko Kory, więc nie wiedziała, co ona uważała w ostatnim okresie życia. Przez 5 lat jej choroby odwiedziła Korę może z jeden raz. To była znajomość dawno temu, ale nie przyjaźń, więc ona nie ma pojęcia, o czym mówi - Kamil Sipowicz przyznał w rozmowie z "Faktem".

Myślicie, że Hanna Bakuła odpowie Kamilowi Sipowiczowi? Co sądzicie o zamieszaniu wokół nowego związku męża zmarłej artystki? 

Zobacz także: Kamil Sipowicz i Magdalena Środa o ostatnich chwilach Kory: "Ona już właściwie nie mówiła"

Kamil Sipowicz odpowiedział na krytyczne uwagi Hanny Bakuły.

Kora, Olga Jackowska, Kamil Sipowicz

Kora zmarła w 2018 roku.

Kora, Olga Jackowska
EastNews

 

Więcej na temat Kora Kamil Sipowicz Hanna Bakuła
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43