Kamil Sipowicz odpowiedział na mocne komentarze Hanny Bakuły! Co powiedział o malarce i jej relacjach z Korą? Zaledwie kilka dni temu Hanna Bakuła w ostrych słowach skomentowała szczere wyznanie męża zmarłej artystki, który przyznał, że rozpoczął nowy związek. Według medialnych doniesień, Kamil Sipowicz spotyka się z młodszą o ok. 30 lat Sylwią. Wiadomość, że Sipowicz ma nową partnerkę wyraźnie zaskoczyła Hannę Bakułę, która przyjaźniła się z Korą.

Reklama

(...) Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną - tak Hanna Bakuła mówiła w programie ""Super Show".

Kamil Sipowicz odpowiedział na krytykę Hanny Bakuły i wbił jej szpilę!

Kamil Sipowicz komentuje wypowiedź Hanny Bakuły

Kamil Sipowicz przeżywał prawdziwy dramat, kiedy w lipcu 2018 roku zmarła jego ukochana żona. Teraz jednak znów jest szczęśliwy - pod koniec ubiegłego roku okazało się bowiem, że rozpoczął nowy związek. Hanna Bakuła nie była zachwycona decyzją Kamila Sipowicza, ten jednak odpowiedział jej w zdecydowany sposób! Sipowicz sugeruje, że Kora wcale nie przyjaźniła się z Hanną Bakułą.

Hanna Bakuła nie była blisko Kory, więc nie wiedziała, co ona uważała w ostatnim okresie życia. Przez 5 lat jej choroby odwiedziła Korę może z jeden raz. To była znajomość dawno temu, ale nie przyjaźń, więc ona nie ma pojęcia, o czym mówi - Kamil Sipowicz przyznał w rozmowie z "Faktem".

Myślicie, że Hanna Bakuła odpowie Kamilowi Sipowiczowi? Co sądzicie o zamieszaniu wokół nowego związku męża zmarłej artystki?

Zobacz także: Kamil Sipowicz i Magdalena Środa o ostatnich chwilach Kory: "Ona już właściwie nie mówiła"

Zobacz także

Kamil Sipowicz odpowiedział na krytyczne uwagi Hanny Bakuły.

Kora zmarła w 2018 roku.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama