Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kaja Paschalska odpowiedziała Karolinie Korwin Piotrowskiej
ONS
Newsy

Kaja Paschalska odpowiedziała na krytykę Korwin Piotrowskiej. Nie ma do niej żalu

Aktorka ze spokojem zareagowała na słowa dziennikarki

Już wiosną wystartuje trzecia edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym zobaczymy sporo zapomnianych gwiazdek. Właśnie pojawił się nowy spot promujący program, do którego zaproszono Kaję Paschalską. Zobacz: Jest pierwszy zwiastun "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3". Tak wygladają próby gwiazd

Na udział Kai w programie zwróciła uwagę Karolina Korwin Piotrowska, który temat ten poruszyła w jednym ze swoich felietonów. Zaznaczyła, że pierwsza edycja "TTBZ" bardzo jej się podobała, ale teraz jest on "kroplówką dla upadających gwiazd". Młoda artystka zareagowała na te słowa w wywiadzie dla Plejady:

Nie czytam tego typu komentarzy – jest mi to do niczego niepotrzebne. I nie wiem też, jak miałabym się do tego odnieść. Pani Karolina ma taką pracę i jeżeli dobrze się czuje ze swoimi niezwykle wyrazistymi komentarzami na temat osób, których nawet nie zna, to znaczy tylko tyle, że jest na właściwym miejscu. Nie jest dla mnie żadnym autorytetem, więc nie widzę potrzeby, żeby tę wypowiedź komentować.


Będziecie oglądać nowy sezon?

Zobacz: Korwin była do tej pory fanką TTBZ. Udział Paschalskiej zmienił jej podejście
 

Karolina Korwin Piotrowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015


Kaja Paschalska na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2014

 

Karolina Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Korwin Piotrowska o Kai Paschalskiej
ONS
Newsy
Korwin była do tej pory fanką TTBZ. Udział Paschalskiej zmienił jej podejście
Karolina ostro o show i wokalistce

Już wiosną wystartuje trzecia edycja programu " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " . Dziś poznaliśmy pełny skład show, a wśród uczestników jest m.in. Kaja Paschalska . Gwiazda "Klanu" jako pierwsza poinformowała wszystkich o swoim udziale. Przypomnijmy: Kaja Paschalska pokazała pierwsze zdjęcia z planu TTBZ 3. To może być jej powrót na szczyt Na nowe wyzwanie Kai zwróciła uwagę nawet Karolina Korwin Piotrowska . Dziennikarka w felietonie dla tygodnika "Wprost" dała wyraz swojej niechęci do angażowania takich osób jak ona do programów rozrywkowych. O ile podobała jej się pierwsza edycja, kolejne uznała za trampolinę dla upadających karier, czyli poziom "Tańca z Gwiazdami": Wykonawczyni (w duecie z Filonem) jednej z najbardziej makabrycznych i wyszydzanych piosenek 25-lecia wolnej Polski "Chinka Czikulinka", czyli Kaja Paschalska, powraca. Jeśli ktoś zapomniał, to Paschalska gra w "Klanie". Teraz też będzie udawać zdolniejszych od siebie w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Program ten zaczyna spełniać rolę "Tańca z gwiazdami" - jest ożywczą kroplówką dla upadłych karier . Szkoda, bo pierwsza edycja była super - mówi Zgadzacie się ze zdaniem Karoliny? Zobacz: Korwin Piotrowska gorzko o Kożuchowskiej: Zmarnowała najlepsze lata na nalewanie zupy Karolina Korwin Piotrowska na promocji bestsellerowej książki:

Korwin komentuje występy Skrzyneckiej w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS
Newsy
Tego jeszcze nie było! Korwin komplementuje Skrzynecką
Tego się nie spodziewaliśmy

Katarzyna Skrzynecka po zakończeniu swojego udziału w "Tańcu z Gwiazdami", długo czekała na kolejny duży projekt telewizyjny. W końcu przyszła propozycja z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", którą bez wahania przyjęła, choć pojawiało się wiele sceptycznych głosów. Ryzyko się opłaciło. Przypomnijmy: Złoty czas dla Skrzyneckiej dzięki udziałowi w "TTBZ". Jest zasypywana ofertami Teraz do chóru zachwyconych dołączyła Karolina Korwin Piotrowska . Dziennikarka w najnowszym "Wprost" chwali Skrzynecką i nie ukrywa, że nie jest zdziwiona jej efektownymi występami, bo nigdy nie wątpiła w jej umiejętności sceniczne. To o tyle ciekawa opinia, że w swojej pierwszej książce, Korwin nie umieściła Skrzyneckiej wśród opisywanych gwiazd, tłumacząc, że po prostu na to nie zasługuje , bo jest bezbarwna. Przypomnijmy: "Skrzynecka nic nie znaczy w show-biznesie" Coraz więcej emocji wzbudza program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". A szczególnie udział w nim Katarzyny Skrzyneckiej. Ludzie są zdziwieni, że ona tyle potrafi. Naprawdę? Może nie jestem wielką fanką jej obecności medialnej, bo ma skłonność do dzielenia się zbyt wieloma szczegółami z życia prywatnego, ale w kwestii jej umiejętności nic mnie nie dziwi. Wszak Skrzynecka to estradowa zwierzyna najwyższej klasy, która śpiewa, tańczy, rozbawia i wszystko to bez zadyszki - czytamy we "Wprost". Korwin jest też zdania, że dobra prasa Skrzyneckiej po występach w "TTBZ" może w końcu odczarować jej niezbyt pozytywny wizerunek spowodowany udziałem w reklamie pasztetów, do którego często odnoszą się internauci. Może dojść na naszych oczach do ciekawej sytuacji - po latach pasztet kojarzyć się zacznie fajnie i ktoś wreszcie da pani Katarzynie możliwość regularnego pokazania tego, co umie, na jakiejś antenie. Bo, jak widać, umie sporo, wzbudzając niedowierzanie i autentyczny podziw - tłumaczy Korwin....

Mirror napisał o Kai Paschalskiej
ONS
Newsy
Zagraniczny serwis zachwycony Kają Paschalską. Porównali ją do Beyonce
Pochwalili jej talent

Udział Kai Paschalskiej w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzbudził wiele emocji. Pojawiło się wiele słów krytyki na ten temat, a głos zabrała nawet Karolina Korwin Piotrowska. Gwiazda nie omieszkała odpowiedzieć na zarzuty. Zobacz:  Paschalska ostro odpowiada na zarzuty hejterów: Trochę czasu kosztowało mnie...  W jednym z ostatnich odcinków wokalistka i aktorka udowodniła, że jest zdolna i jak najbardziej nadaje się do tego programu. Paschalska śpiewała piosenkę "Single Ladies" z repertuaru królowej pop, Beyonce. Nie zabrakło też wymagającego układu tanecznego na wzór tego z teledysku. Występ ten odbił się szerokim echem nie tylko w polskich mediach. O Paschalskiej napisał także brytyjski portal mirror.co.uk, a dziennikarze serwisu nazwali ją "polską odpowiedzią na Beyonce". W tekście możemy przeczytać też: Długonoga gwiazda kręciła biodrami jednocześnie pokazując swój potężny głos podczas seksownego występu. Pamiętacie to show? Zobacz:  Większe też może być piękne! Co o tym myślicie?   Niesamowite metamorfozy gwiazd w TTBZ:  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner