Jurorzy - kto jest królem?

Ponoć juror jest jak saper - nie może się mylić! Jego zła ocena może kosztować czyjeś marzenia, karierę... Doskonale wiedzą o tym jurorzy wszelkich programów rozrywkowych oraz talent show! Często bywa tak, że to właśnie skład jurorski stoi za sukcesem danego show. Juror musi być charyzmatyczny, ale i sprawiedliwy! Kto w polskim show-biznesie najczęściej oceniał innych? Zobacz nasz ranking! Kolejność miejsc, poza pierwszym, przypadkowa!

Zobacz także: Oto najlepsi uczestnicy w historii "Tańca z Gwiazdami"! Królowa jest tylko jedna!

1/10
Iwona Pavlović wybrała najlepszą uczestniczkę w historii Tańca z Gwiazdami

Choć Iwona Pavlović jest jurorką tylko w jednym show, a mowa oczywiście o "Tańcu z Gwiazdami", to jako jedyna pojawiła się we wszystkich edycjach - tych w TVN i w Polsacie. Łącznie oceniała (i ocenia nadal) gwiazdy w 22. odsłonach! "Czarna Mamba" jest nie do zdarcia.

2/10
Michał Malitowski

Michał Malitowski, który teraz ma przerwę w "Tańcu z Gwiazdami", zasłynął z innego programu - "Got to dance. Tylko taniec". W jury zasiadał m.in. obok Joanny Liszowskiej. Oceniał również w "World of Dance" u boku m.in. Edyty Herbuś.

3/10
Kuba Wojewódzki w czarnej kurtce

Kuba Wojewódzki w jednym z wywiadów żartował, że na nagrobku będzie miał wyryty napis "juror". I rzeczywiście coś w tym jest - oceniał w programach "Mam talent", "X-Factor" oraz "Mali Giganci".

4/10
Kayah w niebieskiej sukience

Kayah była zaś jurorką programów "The Voice of Poland" oraz zapomnianej "Fabryki Gwiazd" w Polsacie! 

5/10
Ewa Farna w białej bluzce

Ewa Farna jako jurorka pojawiła się w programach "X-Factor", "Śpiewajmy razem. All Together now" oraz "Idol". W Czechach oceniała w show "SuperStar".

 

6/10
Ela Zapendowska

Elżbieta Zapendowska, największa specjalistka od emisji głosu w Polsce, oceniała w programach "Jak oni śpiewają", "Idol" oraz "Must be the music". To jej ocen bali się wszyscy uczestnicy, ale zawsze były one trafne i szczere! 

7/10
Doda w czarnej sukience

Niestety, kiedy Doda zasiadała w jury, uczestnicy przestawali się liczyć. Bo któż pamięta zwycięzców "Gwiazdy tańczą na lodzie"? Nikt! A teksty Dody i jej konflikty z Justyną Steczkowską czy Przemkiem Saletą wszyscy. Artystka oceniała również w programie "Tylko nas dwoje" w Polsacie oraz "Shibuya" na VIVA Polska.

8/10
Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski dopiero zaczyna swoją karierę z jurorowaniem. Ma na swoim koncie udział w show Polsatu "SuperDzieciak" oraz "The Voice Kids".

9/10
Agnieszka Chylińska w ciąży w czarnej sukience

Agnieszka Chylińska zasiada od samego początku w jury "Mam talent"! A teraz nadchodzi już... 12 edycja programu! Widzieliśmy ją również w "Małych Gigantach"! 

10/10
Edyta Górniak w czarnej sukience

I oto królowa! Edyta Górniak zasiadała w jury aż 4 programów:

The Voice of Poland
The Voice Kids
Hit Hit Hurra
Jak oni śpiewają

Ponadto - była trenerką w "Bitwie na głosy"! Czy to Wasza ulubiona jurorka? Zagłosuj w naszej sondzie!