Kasia Cichopek w Tańcu z Gwiazdami Tatiana Okupnik w Tańcu z Gwiazdami Magdalena Walach w Tańcu z Gwiazdami Anna Karczmarczyk w różowej sukni Anna Mucha w Tańcu z Gwiazdami
Najlepsi uczestnicy Tańca z Gwiazdami w historii show

Iwona Pavlović zdradziła, że według niej najlepszą uczestniczką w historii "Tańca z Gwiazdami" jest Natasza Urbańska. Ale czy rzeczywiście? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych i uczestników show na podstawie punktów od jurorów! Czy rzeczywiście królowa jest tylko jedna? Zobaczcie poniżej!

Zobacz także: Justyna Żyła najsłabszą uczestniczką "Tańca z Gwiazdami"? Oni również zbierali niskie noty od jurorów!

1/10
Kasia Cichopek w Tańcu z Gwiazdami

Kasia Cichopek od samego początku w drugiej edycji show zachwycała jurorów. Za pierwszy taniec otrzymała już 36 punktów! W finale za trzy tańce zdobyła 118 na 120 możliwych. Ostatecznie średnia punktów za wszystkie jej występy wyniosła ponad 36,8 pkt! 

2/10
Tatiana Okupnik w Tańcu z Gwiazdami

Tatianie Okupnik nie udało się wygrać "Tańca z Gwiazdami", ale wraz z Tomaszem Barańskim zdobywali od jurorów bardzo wysokie noty. Ich średnia wynosi ponad 38,2 pkt! 

3/10
Magdalena Walach w Tańcu z Gwiazdami

Magdalena Walach była jednym z największych odkryć siódmej edycji "Tańca z Gwiazdami" w TVN! Dzięki wysokim notom od jury i głosom publiczności wygrała Kryształową Kulę! Wraz z Cezarym Olszewskim uzyskali średnią ponad 37,8 pkt!

4/10
Anna Karczmarczyk w różowej sukni

Jeśli ma się średnią ponad 38,3 pkt za taniec, to ciężko nie wygrać Kryształowej Kuli! Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke doskonale się o tym przekonali!

5/10
Anna Mucha w Tańcu z Gwiazdami

Nikt nie spodziewał się, że Anna Mucha tak dobrze tańczy! Jej średnia to ponad 38,2 pkt! Nic więc dziwnego, że wraz z Rafałem Maserakiem sięgnęli po Kryształową Kulę!

 

6/10
Justyna Steczkowska w Tańcu z Gwiazdami

Finalistka szóstej edycji TVN, Justyna Steczkowska, uzyskała średnią ponad 37,6 za wszystkie występy. Jej fokstrot uznawany jest za najlepszy w historii programu! Stefano Terrazzino ma prawdziwe szczęście, bo trafia na naprawdę utalentowane gwiazdy!

7/10
Izu Ugonoh w Tańcu z Gwiazdami

Ciekawostka! Najwyżej ocenianym gwiazdorem - uczestnikiem w show jest... Izu Ugonoh, który z Hanią Żudziewicz zajął dopiero 5. miejsce. Ale ich średnia jest świetna - ponad 38,2 pkt! Za Izu, wśród panów, plasują się Mateusz Damięcki (37,8 pkt) oraz Paweł Staliński (37,2 pkt).

8/10
Kasia Glinka w Tańcu z Gwiazdami

Czas na TOP 3! Na trzecim miejscu uplasowała się Kasia Glinka! Wraz ze Stefano Terrazzino uzyskali średnią 38,7 pkt! Zajęli ostatecznie drugie miejsce (przegrali z Julią Kamińską i Rafałem Maserakiem).

9/10
Oceana w Tańcu z Gwiazdami

Zaszczytne drugie miejsce zajmują... Oceana oraz Przemysław Juszkiewicz! Ich średnia to prawie 38,9 pkt! Niemiecka piosenkarka, znana z hitu "Cry Cry Cry", zajęła jednak szóste miejsce w show. Wycofała się z programu ze względu na... ciążę! 

10/10
Natasza Urbańska w Tańcu z Gwiazdami

Iwona miała rację! Królową show jest Natasza Urbańska! Jej najniższa nota za taniec to... 35 pkt! "40" zdobyła aż... 11 razy! Jej średnia to... ponad 39,2 pkt! Ostatecznie jednak Natasza i Jan Kliment zajęli drugie miejsce, przegrywając o włos z Anną Muchą i Rafałem Maserakiem.