Zmiany w życiu Pietruchy

Julia Pietrucha już wkrótce zostanie mamą! Kilka miesięcy temu piosenkarka pochwaliła się radosną informacją o nowej miłości i  właśnie o ciąży. Teraz wszystko wskazuje na to, że narodziny pierwszego dziecka artystki zbliżają się wielkimi krokami! Ostatnio Julia opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z plaży, na którym pochwaliła się dużym brzuszkiem, a jej przyjaciółki zorganizowały dla przyszłej mamy baby shower! 

Julia Pietrucha pochwaliła się dużym brzuszkiem

Julia Pietrucha wciąż czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka. Jak już wiemy, piosenkarka spodziewa się córeczki! A jak wygląda przyszła mama tuż przed rozwiązaniem? Kwitnąco! Spójrzcie tylko na jej duży brzuszek. Julia ma już za sobą baby shower, który przygotowały dla niej przyjaciółki. 

Moje przyjaciółki zorganizowały mi niespodziankę w postaci baby shower i sprawiły, że ten dzień zostanie przeze mnie zapamiętany na bardzo długo. Jak dobrze mieć tyle cudownych, kochających, wspierających, pięknych kobiet i matek wokolo siebie. Jestem szczęściarą🤱🌸- napisała na Facebooku. 

Zobaczcie ZDJĘCIA Julii Pietruchy z plaży i z baby shower! 

Zobacz także: Kinga Korta pokazała zdjęcia z luksusowego baby shower! Musicie je zobaczyć

Julia Pietrucha pochwaliła się dużym brzuszkiem.

Julia Pietrucha pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Przyjaciółki przygotowaly dla niej baby shower.

Julia Pietrucha na baby shower
Facebook