Judyta Turan z córkami
siepomaga.pl

Gwiazda "M jak miłość" walczy z rakiem! Trwa zbiórka na leczenie aktorki. "Sytuacja jest dramatyczna"

Judyta Turan z córkami
siepomaga.pl

Aktorka, która występowała w takich serialowych hitach, jak "M jak miłość" czy też "Klan", walczy z nowotworem i prosi o pomoc! W sieci trwa zbiórka na leczenie Judyty Turan, która w maju zeszłego roku dowiedziała się, że ma bardzo agresywnego raka piersi. Kilka miesięcy później serialowa gwiazda przeszła operację, podczas której lekarze usunęli jej 8 węzłów chłonnych zajętych przez nowotwór. Judyta Turan przeszła chemioterapię i jak sama przyznaje, miała nadzieję, że wygrała z chorobą. Niestety, w czerwcu br. lekarze wykryli, że doszło do przerzutów... Teraz aktorka prosi o pomoc!

Trwa zbiórka na leczenie Judyty Turan

Judyta Turan nie ukrywa, że ogromną szansą jest dla niej leczenie w niemieckiej klinice. Niestety, jest to bardzo kosztowne, dlatego aktorka prosi o wsparcie. Turan ma 36 lat i jest mamą 8-letniej Emmy i 6-letniej Grety.

Tylko kilkutorowe leczenie spowoduje, że zwycięsko wyjdę z walki o życie. A przecież mam dla kogo żyć. Moje dwie córeczki czekają na mnie w domu, a ja mam im jeszcze tyle do powiedzenia! Kto będzie czytać im książki, śpiewać kołysanki, rozśmieszać, tulić do snu, ocierać łzy? Kto będzie obok, na dobre i na złe, gotów przychylić im nieba? Można zastąpić wszystko, miłości matki – tego nie zastąpi nikt ani nic... Każda pomoc ma dla mnie ogromną moc. Każda przyczyni się to tego, że będę żyć. W moim sercu jest nadzieja, w głowie wola walki, w ciele nowotwór, który chce mnie zniszczyć… Ja jednak nie poddam się – do pokonania mam raka, do wychowania dwie córeczki, a przed sobą mogę mieć jeszcze całe życie. Czas ucieka, dlatego proszę Cię – pomóż mi zdążyć! - apeluje aktorka. 

Leczenie aktorki kosztuje ponad 55 tysięcy złotych. Do tej pory internautom udało się zebrać blisko 143 tysięcy złotych. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Przypominamy, że Judyta Turan w "M jak miłość" zagrała pielęgniarkę, z kolei w "Klanie" wcieliła się aż w dwie bohaterki - sekretarkę dyrektora banku oraz policjantkę. Aktorka zagrała również w takich produkcjach jak: "Diagnoza", "Barwy szczęścia" czy też "Na Wspólnej".

Zobacz także: "Nie stać mnie na tak drogie leczenie" Gwiazda TVN opublikowała poruszający list do Ministra Zdrowia. Anna Puślecka walczy z rakiem

Judy Turan walczy o życie

Judyta Turan w szpitalu
siepomaga.pl

Aktorka zmaga się z nowotworem

Judyta Turan w białej koszuli
siepomaga.pl

 

Więcej na temat Klan M jak miłość
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30