Jolanta Pieńkowska należy do tego grona polskich gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność i dbają o wizerunek. Dziennikarka nie udziela wywiadów, nie pokazuje się też na medialnych imprezach. Podziwiać możemy ją jedynie w "Dzień Dobry TVN", gdzie jest współprowadzącą.

Reklama

Dziś rano w studio "Dzień Dobry TVN" gośćmi byli aktorka Aldona Jankowska i dziennikarz, przyjaciel Agnieszki Szulim, Piotr Kędzierski, którzy opowiadali o poczuciu humoru i umiejętności śmiania się z siebie. Zachęcali również do stosowania przeróżnych metod na poprawienie humoru i rozluźnienie, np. mówienie do lustra zabawnych fraz na dobre rozpoczęcie dnia.

Jolanta Pieńkowska zapytała w pewnym momencie Kędzierskiego, jakie zdania może do lustra wypowiadać rano kobieta. Odpowiedź była zaskakująca, a rozmowa zdecydowanie się rozluźniła.

Pieńkowska: Jest coś takiego fajnego, żeby kobieta mogła sobie powiedzieć rano?

Kędzierski: Robię cuda w seksie. Powiedz to.

Pieńkowska: Nie, tego nie powiem.

Kędzierski: No Jola, przełam się. Mów do "jedyneczki"!

Pieńkowska: Nie nie, teraz na pewno tego nie powiem

Prowadząca raz po raz wybuchała śmiechem, ale ostatecznie dała się namówić, co sprawiło ogromną frajdę zarówno jej, jak i wszystkim zgromadzonym w studio. Dziennikarka w ten sposób udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans.

Oglądaliście dzisiaj "Dzień Dobry TVN" i Jolantę Pieńkowską w znakomitym humorze?

Post użytkownika Dzień Dobry TVN.

Reklama

Jolanta Pieńkowska ostatni raz na salonach na pokazie La Manii:

Reklama
Reklama
Reklama