Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
ONS.pl
Już wszystko jasne!
1/5
Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
ONS.pl

Joanna Przetakiewicz zaskoczyła wyznaniem, dotyczącym małżeństwa z Janem Kulczykiem. Do tej pory wszyscy byli przekonani, że para żyła w nieformalnym związku partnerskim, jednak teraz projektantka zdradziła w rozmowie z serwisem gala.pl, że biznesmen był jej mężem! Okazuje się jednak, że ślub pary nie wyglądał tak, jak wszyscy sobie wyobrażają. Poznajcie więcej szczegółów na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: A jednak. Joanna Przetakiewicz wyszła za Jana Kulczyka! Dlaczego zdradziła to dopiero teraz?

2/5
Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
ONS.pl

Joanna Przetakiewcz w rozmowie z gala.pl wyznała:

 

- Miałam dwóch mężów. Janek też był moim mężem pod prawem szwajcarskim (…)  Janek to był ideał męża. Ideał małżeństwa. Zawsze przedstawiał mnie wszystkim jako żonę - bo tak dokładnie było i tak się traktowaliśmy! Mam więc za sobą dwa małżeństwa - jedno trwające 16 lat, drugie 10.

 

Projektantka wyjawiła więcej szczegółów małżeństwa z Janem Kulczykiem w rozmowie z "Super Expressem". Przeczytajcie więcej na kolejnej stronie.

 

Zobacz: Dlaczego Joanna Przetakiewicz nie skonsultowała decyzji o sesji w "Playboyu" z ukochanym? 

3/5
Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
ONS.pl

Okazuje się jednak, że para nie wzięła ślubu! Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk nazywali siebie mężem i żoną, ale zawarli związek, który w Polskim prawie nie istnieje. 

 

- Zawarliśmy z Janem formalny związek partnerski pod prawem szwajcarskim. Jest to alternatywa dla małżeństwa cywilnego. Taka umowa nie wymaga ślubu - powiedziała projektantka w rozmowie z se.pl.

 

Zobacz: Joanna Przetakiewicz hucznie świętowała 50. urodziny! Nie zabrakło gości z pierwszych stron gazet 

4/5
Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
ONS.pl

Przypomnijmy, Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz poznali się na przyjęciu u wspólnej znajomej, byli razem do 2013 roku. Para przez długo czas po rozstaniu nie komentowała tego wydarzenia. Joanna Przetakiewicz po rozstaniu z Janem Kulczykiem cały czas utrzymywała z nim przyjacielskie stosunki. 

 

Zobacz: Grażyna Kulczyk i Joanna Przetakiewicz - najważniejsze kobiety w życiu Jana Kulczyka DUŻO ZDJĘĆ

5/5
Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
ONS.pl

Uważacie, że w polskim prawie też powinna istnieć taka forma związku?

 

Więcej: "To okaleczanie!" Joanna Przetakiewicz nie zostawia suchej nitki na Anelli. Później jest jeszcze mocniej!