Joanna Przetakiewicz zdradziła, jak wyglądało jej życie po śmierci Jana Kulczyka
East News

A jednak. Joanna Przetakiewicz wyszła za Jana Kulczyka! Dlaczego zdradziła to dopiero teraz?

Joanna Przetakiewicz zdradziła, jak wyglądało jej życie po śmierci Jana Kulczyka
East News

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk wzięli ślub?! Dopiero teraz wyszło to na jaw. Przetakiewicz udzieliła wywiadu w programie "Gala Studio". Większość ludzi była przekonana do tej pory, że Kulczyk i Przetakiewicz byli tylko partnerami życiowymi, a fakt że Kulczyk był mężem Przetakiewicz pod prawem szwajcarskim był znany do tej pory tylko ich najbliższym. Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk ślub wzięli w Szwajcarii w 2003 roku. 

 

Więcej: Grażyna Kulczyk i Joanna Przetakiewicz - najważniejsze kobiety w życiu Jana Kulczyka DUŻO ZDJĘĆ

Miałam dwóch mężów, bo Janek był moim mężem pod prawem szwajcarskim. To był ideał męża i ideał małżeństwa. Zawsze przedstawiał mnie wszystkim jako żonę - bo tak dokładnie było i tak się traktowaliśmy - wyznała w programie "Gala Studio" Joanna Przetakiewicz.

Więcej: "To okaleczanie!" Joanna Przetakiewicz nie zostawia suchej nitki na Anelli. Później jest jeszcze mocniej!

 

Przetakiewicz zakochana!

Ale to nie wszytko! Przetakiewicz wyznała, że jest teraz szczęśliwie zakochana i nie wyklucza tego by stanąć na ślubnym kobiercu... po raz trzeci!

Mam więc za sobą dwa małżeństwa - jedno 15 lat, drugie 10. Więc jak wyjdę za mąż kolejny raz, to musi to być wyjątkowa osoba i ja muszę być totalnie zakochana - powiedziała Joanna Przetakiewicz.

Przypomnijmy, Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz poznali się na przyjęciu u wspólnej znajomej, byli razem do 2013 roku. Para przez długo czas po rozstaniu nie komentowała tego wydarzenia. Joanna Przetakiewicz po rozstaniu z Janem Kulczykiem cały czas utrzymywała z nim przyjacielskie stosunki. Przetakiewicz ciągle rozwija swój modowy biznes - La Manię, który pomagał jej rozkręcić Jan Kulczyk.

 

Zobacz koniecznie: Anella znowu uderza w Joannę Przetakiewicz: "Miałam Panią za wzór". Reakcja internautów ją zaskoczyła!

 

Joanna Przetakiewicz zdradziła to dopiero teraz.

Joanna Przetakiewicz zdradziła sekret swojej figury
Instagram

 

Wyszła za Jana Kulczyka!

Jan Kulczyk, Joanna Przetakiewicz

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29