Joanna Opozda opublikowała w mediach społecznościowych relację z wieczornego zasypiania Vincenta i przy okazji ogłasza nowinę i nie kryje dumy. Okazuje się, że zadanie nie było łatwe, ale cierpliwość i konsekwencja stały się gwarancją sukcesu. Nie uwierzycie, o co chodzi!

Reklama

Joanna Opozda zaskoczyła swoim szczęściem. Chodzi o Vincenta

Joanna Opozda nie ukrywa, że bycie samotną mamą nie jest łatwe, ale miłość Vincenta wynagradza jej te trudy związane z samotnym macierzyństwem. Jak wiadomo, aktorka od czasu głośnego i pełnego kontrowersji rozstania z Antonim Królikowskim zdecydowała się ułożyć swoje życie na nowo i nawet kupiła dom, aby razem w nim zamieszkać z synkiem i w pewien sposób odciąć się od przeszłości. Joanna Opozda nie ukrywa, że Vincent to jej największe szczęście i od czasu do czasu pokazuje synka w mediach społecznościowych. Ostatnio aktorka pochwaliła się wyczynami synka, który uwaga... pomalował jej kanapę kredkami. Teraz z kolei Joanna Opozda nie kryje dumy z Vincenta, który ostatecznie pożegnał już smoczka.

Odsmoczkowany
napisała Joanna Opozda ze wzruszeniem
Joanna Opozda odsmoczkowała Vincenta
Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Antoni Królikowski nie skasował zdjęć z Joanną Opozdą. Fani nie zostawili na nim suchej nitki

Joanna Opozda nie ukrywa, że nie było to łatwe zadanie dla niej, jako mamy. Zasypianie bez smoczka jest o wiele dłuższe i wymaga od rodzica ogromnych pokładów cierpliwości.

Nie będę oszukiwać, było bardzo ciężko
zaczęła swój wpis Joanna Opozda.

Aktorka dodała, że ważna była konsekwencja, ale ostatecznie udało się i Vincent zasypia już bez smoczka. To wielki sukces na koncie młodej mamy i jej synka, który dał radę. Teraz Joanna Opozda zdradza swoim obserwatorkom, jak jej się to udało i pisze:

Zobacz także
Nie ma drogi na skróty, cierpliwość, systematyczność i konsekwencja. (..) Nie zasypia tak szybko, jak ze smoczkiem, ale już przestał za nim płakać i go szukać.
Joanna Opozda odsmoczkowała Vincenta
Instagram @asiaopozda
Reklama

Spodziewaliście się, że Joanna Opozda w mediach społecznościowych będzie dzieliła się doświadczeniami związanymi macierzyństwem? Jak wiadomo, wiele aktorek po narodzinach dzieci zmienia profil swojej działalności w sieci na tematykę związaną z parentingiem. Tak było m.in. w przypadku Agnieszki Kaczorowskiej.

Joanna Opozda odsmoczkowała Vincenta
Instagram @asiaopozda
Joanna Opozda
Joanna Opozda instagram.com/asiaopozda
Reklama
Reklama
Reklama