Poruszający wpis Joanny Opozdy na temat ciąży
TRICOLORS/East News, Piotr Hukało
Newsy

Joanna Opozda o ciąży: "Doszukiwanie się ciążowego brzucha jest wstrętne"

Joanna Opozda odniosła się do smutnego wyznania Anny Dec o stracie ciąży. Aktorka poruszyła bardzo ważny temat.

Joanna Opozda zabrała głos w trudnym temacie. Odniosła się do dramatycznego wpisu Anny Dec, która poinformowała o stracie swojej ciąży. Gwiazda TVP dzieląc się swoim dramatem, przy okazji zaapelowała do internautów o powściągliwość w doszukiwaniu się u kobiet ciążowego brzuszka i poruszania tematu wcześniej, niż sama przyszła mama zdecyduje się sama o tym poinformować. Poruszona tym wpisem Joanna Opozda postanowiła również zabrać głos: 

Pozwólcie kobietom by same mogły decydować o tym, kiedy będą chciały podzielić się "radosną nowiną" ze światem - napisała na Instagramie

Zobaczcie cały wpis Joanny Opozdy. 

Zobacz także: Joanna Opozda o dniu ślubu z Antonim Królikowskim: "Byłam wściekła, zawiedziona i smutna"

Antoni Królikowski o krytyce. "Nie żyje tym, mam się całkiem dobrze"

Joanna Opozda komentuje wpis Anny Dec o stracie dziecka 

Okres ciąży to dla przyszłych rodziców okres radości a nierzadko dramatów. Dramatycznym wpisem o stracie swojego dziecka podzieliła się Anna Dec, która zaledwie kilka dni wcześniej, informowała o swojej ciąży. Wówczas nic nie przewidywało najgorszego: 

Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych. Ale było w naszym życiu i pamięć o Nim zostanie - napisała na Instagramie 

Publikując smutny wpis i dzieląc się swoim bólem, Anna Dec zaapelowała do internautów, by nie spekulowali ani nie doszukiwali się ciążowego brzuszka u żadnej kobiety. Żeby uszanowali jej prawo do zdecydowania, kiedy będzie chciała sama opowiedzieć o swoim stanie, ponieważ może właśnie przeżywać swój dramat. Przerażająco smutny ale jednocześnie okrutnie ważny wpis poruszył również Joannę Opozdę, która także postanowiła zabrać głos. 

Zdziwiona Joanna Opozda w sukni ślubnej
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Anna Dec straciła ciążę. Poruszający wpis gwiazdy TVN

Joanna Opozda zabrała głos w sprawie ciąży 

Od momentu wieści o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, nie cichną domysły o ciąży aktorki. W mediach pojawiły się nawet krzywdzące informacje, jakoby ciąża aktorki miała być powodem decyzji Antoniego Królikowskiego o ślubie z ukochaną. Aktorzy przez długi czas nie komentowali tych plotek, jednak w pewnym momencie Joanna Opozda już nie wytrzymała: 

Antek Królikowski dobrze wiedzieć, że od marca jestem w ciąży. Wzięliśmy ślub z miłości a nie z przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści ale serio można chcieć spędzić z kimś resztę życia, bo się kocha - napisała wówczas na Instagramie.

Wtedy też po raz pierwszy poruszyła temat dzieci i podkreśliła, że "na pewno będą ale planowane i wyczekiwane" i tymi słowami raz na zawsze odcięła się od plotek, że jej "małżeństwo było spowodowane ciążą". Teraz Joanna Opozda po raz kolejny postanowiła zabrać głos w sprawie ciąży. Opublikowała smutny wpis Anny Dec i napisała: 

Przeczytajcie, może kogoś ten smutny ale bardzo ważny post zmusi do myślenia. 

Następnie aktorka opublikowała nieco dłuższe Instastories, na którym poruszyła temat ciągłych domysłów na temat tego, czy jest w ciąży. 

Żyjemy w chorym świecie pełnym presji, dziwnych wymuszeń i zaglądania kobietom do macic. Kobiety nie mają obowiązku dzielić się niczym z nikim jeżeli nie mają na to ochoty. To wszystko jest obrzydliwe. Portale plotkarskie i ludzie są bezwzględni. Pierwsze tygodnie ciąży do delikatny okres dla każdej kobiety i wymuszanie na niej zwierzeń, doszukiwanie się ciążowego brzucha, jest po prostu wstrętne i nie na miejscu.

Joanna Opozda o ślubie z Antonim Królikowskim

Zobacz także: Oto 5 najważniejszych faktów o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego!

Jeszcze raz odesłała internautów do poruszonego przez Annę Dec tematu uszanowania kobiet w ciąży i pozostawiania im decyzji do decydowania na temat dzielenia się radosną nowiną. 

Tak jak @annadec_ powiedziała, statystyki pokazują, że niemalże co druga wczesna ciąża kończy się poronieniem więc do pewnego momentu o takich rzeczach się nie mówi. Pozwólcie kobietom by same mogły decydować o tym, kiedy będą chciały podzielić się "radosną nowiną" ze światem. Nie dokładajcie im zmartwień i stresu. 

To bardzo ważne słowa. 

Joanna Opozda o wpisie Anny Dec o stracie dziecka
Instagram @asiaopozda

Zdziwiona Joanna Opozda w sukni ślubnej
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Joanna Opozda ogłosiła ciążę i wydała poruszające oświadczenie! "Martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży..."
"Zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze" - napisała Joanna Opozda. Żona Antoniego Królikowskiego odniosła się do plotek dotyczących jej życia rodzinnego.

Joanna Opozda zabrała głos w sprawie doniesień medialnych dotyczących jej życia prywatnego i po raz pierwszy potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym komentuje informacje o problemach w jej rodzinie i apeluje o uszanowanie jej prywatności. Zobaczcie poruszające oświadczenie Joanny Opozdy! Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska właśnie potwierdziła ciążę Joanny Opozdy? Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami! Joanna Opozda i Antoni Królikowski dokładnie 7 sierpnia br. powiedzieli sobie "tak". Ślub pary odbył się w kościele św. Wojciecha w Warszawie, a Joanna Opozda zachwyciła swoim wyglądem w pięknej długiej sukni w stylu księżniczki. Po romantycznej ceremonii w mediach zaczęły pojawiać się plotki, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka. Zakochani do tej pory nie potwierdzali tych doniesień, ale teraz Joanna Opozda opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym przyznaje, że jest w ciąży. Joanna Opozda w swoim wpisie zwróciła się do internautów z ważnym apelem. Joanna Opozda martwi się o swoją ciążę i zdrowie Ostatnie dni były dla Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego naprawdę bardzo trudne. W mediach pojawiały się doniesienia dotyczące nieporozumień w rodzinie pięknej aktorki. Joanna Opozda do tej pory milczała i nie komentowała plotek na swój temat, ale teraz zabrała głos i poprosiła o uszanowanie jej prywatności w tym szczególnym dla niej czasie. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos- zaczęła swój wpis Joanna Opozda. W dalszej części oświadczenie...

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze filmu "Banksterzy"
ONS.pl
Newsy
Joanna Opozda jest w ciąży? Tygodnik donosi, że aktorska para niebawem zostanie rodzicami
Joanna Opozda i Antoni Królikowski w ten weekend biorą ślub, a teraz "Na Żywo" donosi, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Czy Joanna Opozda naprawdę zostanie mamą?

Joanna Opozda i Antek Królikowski już w sobotę 8 sierpnia powiedzą sobie sakramentalne "Tak". Para po dość burzliwym rozstaniu wróciła do siebie i niedawno aktor oficjalnie poinformował, że są zaręczeni. To nie koniec rewelacji na temat pary! Tygodnik "Na Żywo" donosi, że Joanna Opozda jest w ciąży i już wkrótce rodzina Antoniego Królikowskiego powiększy się, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska po raz drugi zostanie babcią. Czy rzeczywiście to prawda? Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami? Jak donosi tygodnik "Na Żywo"  Joanna Opozda i Antek Królikowski już w sobotę wezmą ślub. Para pod koniec roku znów zaczęła spotykać się po burzliwym rozstaniu, a ostatnio aktorka przyznała, że ten etap mają za sobą i cieszą się swoim szczęściem. Już niebawem w rodzinie szykuje się prawdziwa rewolucja. Zakochani chcą się pobrać. Uroczystość ma się odbyć 8 sierpnia To nie koniec zaskakujących informacji! Według magazynu Małgorzata Ostrowska-Królikowska już niebawem zostanie babcią, bo Joanna Opozda i Antek Królikowski mają zostać rodzicami: Mama Antka ma jeszcze jeden powód do radości! Jest już babcią Józia, wnuka, którego dał jej młodszy syn Jan i jego partnerka. A teraz maleństwa oczekują też Joasia i Antek -   informuje tygodnik „Na żywo”. Jak myślicie, czy Joanna i Antek zabiorą głos w sprawie?  Zobacz także:  Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Znane są szczegóły ich wesela!  Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego to będzie największe wydarzenie tego weekendu. Para ma się pobrać w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a po uroczystości zebrani goście zostali zaproszeni do imponującego pałacu w...

Zdziwiona Joanna Opozda w sukni ślubnej
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Joanna Opozda wzięła ślub z powodu ciąży? Aktorka ostro odpowiedziała
Joanna Opozda i Antoni Królikowski niedługo zostaną rodzicami? Aktorka ostro komentuje plotki odnośnie powodów wzięcia ślubu oraz po raz pierwszy porusza kwestię swojej ciąży. Potwierdziła?

Plotki o ciąży Joanny Opozdy krążą w mediach już od momentu, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia z jej urodzin, połączonych z wieczorem panieńskim. Już sama figurka na torcie spowodowała, że w internecie zaczęły pojawiać się pierwsze spekulacje na temat tego, czy Antoni Królikowski i Joanna Opozda przypadkiem nie spodziewają się dziecka. Przez chwilę wyglądało na to, że domysły właśnie się potwierdzają. Pudelek.pl podał, że decyzja o ślubie aktorów podyktowana była między innymi ciążą aktorki:  Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować - cytuje swojego informatora Pudelek.pl  Joanna Opozda zareagowała na te informacje:  Bzdura!!!! Aktorka dodała obszerny post, w którym po raz pierwszy odnosi się do plotek o ciąży i decyzji o ślubie.  Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski na okładce "Party"! Dziś są już małżeństwem - czy teraz chcą szybko zostać rodzicami? Joanna Opozda jest w ciąży?  Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Informację o swoim ślubie próbowali utrzymać w tajemnicy niemalże do samego końca, jednak w sieci pojawiły się zdjecia z wieczoru panieńskiego aktorki , a balony z napisem "Bride to be" nie pozostawiały wątpliwości.  W dniu ślubu Joanna Opozda zaprezentowała dwie piękne suknie ślubne. Wesele aktorów odbyło się w pałacu w Zdunowie, a na przyjęciu bawiła się cała plejada gwiazd , m. in. Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan .  Fakt, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub był zaskoczeniem dla wszystkich ich fanów. W końcu są ze sobą dopiero nieco ponad rok, a pod koniec 2020 roku ogłosili swoje...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak