Plotki o ciąży Joanny Opozdy krążą w mediach już od momentu, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia z jej urodzin, połączonych z wieczorem panieńskim. Już sama figurka na torcie spowodowała, że w internecie zaczęły pojawiać się pierwsze spekulacje na temat tego, czy Antoni Królikowski i Joanna Opozda przypadkiem nie spodziewają się dziecka. Przez chwilę wyglądało na to, że domysły właśnie się potwierdzają. Pudelek.pl podał, że decyzja o ślubie aktorów podyktowana była między innymi ciążą aktorki:

Reklama

Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować - cytuje swojego informatora Pudelek.pl

Joanna Opozda zareagowała na te informacje:

Bzdura!!!!

Aktorka dodała obszerny post, w którym po raz pierwszy odnosi się do plotek o ciąży i decyzji o ślubie.

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski na okładce "Party"! Dziś są już małżeństwem - czy teraz chcą szybko zostać rodzicami?

Joanna Opozda jest w ciąży?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Informację o swoim ślubie próbowali utrzymać w tajemnicy niemalże do samego końca, jednak w sieci pojawiły się zdjecia z wieczoru panieńskiego aktorki, a balony z napisem "Bride to be" nie pozostawiały wątpliwości. W dniu ślubu Joanna Opozda zaprezentowała dwie piękne suknie ślubne. Wesele aktorów odbyło się w pałacu w Zdunowie, a na przyjęciu bawiła się cała plejada gwiazd, m. in. Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Zobacz także

Fakt, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub był zaskoczeniem dla wszystkich ich fanów. W końcu są ze sobą dopiero nieco ponad rok, a pod koniec 2020 roku ogłosili swoje rozstanie. Kilka miesięcy temu ponownie do siebie wrócili, a teraz podjęli tak poważną decyzję. W mediach zaczęły pojawiać się pierwsze spekulacje, że decyzja o ślubie mogła zostać podyktowana również ciążą aktorki, jednak ani Joanna Opozda ani Antoni Królikowski nie komentowali tych plotek. Domysły podsycił również fakt, że podczas przysięgi małżeńskiej w kościele na pytanie księdza czy młoda para "przyjmie i po katolicku wychowa potomstwo", Antoni Królikowski odparł: "Tak, właśnie". Teraz ciążę aktorki w rozmowie z Pudelek.pl potwierdza bliski znajomy pary:

Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie - cytuje Pudelek.pl

Na te doniesienia postawiła zareagować sama Joanna Opozda!

Joanna Opozda komentuje informacje o ciąży

Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka? Joanna Opozda po raz pierwszy postanowiła zareagować na plotki o swojej ciąży i przyspieszonej decyzji o ślubie. Odnosząc się bezpośrednio do artykułu o bliskim, który potwierdza, że jest w 3. miesiącu ciąży, co było powodem do podjęcia decyzji Antoniego Królikowskiego o ślubie napisała:

Bzdura!!!!!!

W dalszej części wpisu dodała:

Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży od marca to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od miesięcy

Następnie dodała:

Antek Królikowski dobrze wiedzieć, że od marca jestem w ciąży. Wzięliśmy ślub z miłości a nie z przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści ale serio można chcieć spędzić z kimś resztę życia, bo się kocha.

Joanna Opozda również po raz pierwszy bezpośrednio odniosła się do kwestii ciąży:

Dzieci na pewno będą ale planowane i wyczekiwane :) Więc raz na zawsze odcinam się od plotek, jakby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą. Przesyłam dużo miłości i życzę Wam wspaniałego dnia.

Instagram @asiaopozda

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub 7. sierpnia w kościele na warszawskiej Woli. Tę informację próbowali zachować w tajemnicy, jednak ostatecznie podczas ceremonii towarzyszyli im paparazzi. Nie wszyscy jednak wierzą, że uczucie aktorów. Joanna Opozda tydzień po ślubie postanowiła z dystansem odnieść się do komentarzy złośliwych internautów:

Wytrzymaliśmy już tydzień!!! Wooow!!! Pozdro dla niedowiarków ????????????

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Oto 5 najważniejszych faktów o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego!

Informacja o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego była zaskoczeniem dla wielu fanów. Internauci zaczęli spekulować, że może decyzja o szybkim ślubie jest podyktowana jest również... ciążą aktorki. Domysły pojawiły się tuż po wieczorze panieńskim Joanny Opozdy a także podczas ceremonii ślubnej, po ożywionej reakcji Antoniego Królikowskiego, gdy ksiądz udzielający ślubu wspominał o wychowaniu potomstwa.

Reklama

Na razie ani Joanna Opozda ani Antoni Królikowski nie odnieśli się do spekulacji fanów na temat tego, czy spodziewają się dziecka, chociaż Joanna Opozda po raz pierwszy zabrała głos w kwestii decyzji o wzięciu ślubu z aktorem.

Reklama
Reklama
Reklama