Zdziwiona Joanna Opozda w sukni ślubnej
Pawel Wodzynski/East News
Newsy

Joanna Opozda wzięła ślub z powodu ciąży? Aktorka ostro odpowiedziała

Joanna Opozda i Antoni Królikowski niedługo zostaną rodzicami? Aktorka ostro komentuje plotki odnośnie powodów wzięcia ślubu oraz po raz pierwszy porusza kwestię swojej ciąży. Potwierdziła?

Plotki o ciąży Joanny Opozdy krążą w mediach już od momentu, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia z jej urodzin, połączonych z wieczorem panieńskim. Już sama figurka na torcie spowodowała, że w internecie zaczęły pojawiać się pierwsze spekulacje na temat tego, czy Antoni Królikowski i Joanna Opozda przypadkiem nie spodziewają się dziecka. Przez chwilę wyglądało na to, że domysły właśnie się potwierdzają. Pudelek.pl podał, że decyzja o ślubie aktorów podyktowana była między innymi ciążą aktorki: 

Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować - cytuje swojego informatora Pudelek.pl 

Joanna Opozda zareagowała na te informacje: 

Bzdura!!!!

Aktorka dodała obszerny post, w którym po raz pierwszy odnosi się do plotek o ciąży i decyzji o ślubie. 

Zobacz także: Joanna Opozda i Antoni Królikowski na okładce "Party"! Dziś są już małżeństwem - czy teraz chcą szybko zostać rodzicami?

Oto 5 najważniejszych faktów o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego!

Joanna Opozda jest w ciąży? 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Informację o swoim ślubie próbowali utrzymać w tajemnicy niemalże do samego końca, jednak w sieci pojawiły się zdjecia z wieczoru panieńskiego aktorki, a balony z napisem "Bride to be" nie pozostawiały wątpliwości.  W dniu ślubu Joanna Opozda zaprezentowała dwie piękne suknie ślubne. Wesele aktorów odbyło się w pałacu w Zdunowie, a na przyjęciu bawiła się cała plejada gwiazd, m. in. Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Fakt, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub był zaskoczeniem dla wszystkich ich fanów. W końcu są ze sobą dopiero nieco ponad rok, a pod koniec 2020 roku ogłosili swoje rozstanie. Kilka miesięcy temu ponownie do siebie wrócili, a teraz podjęli tak poważną decyzję. W mediach zaczęły pojawiać się pierwsze spekulacje, że decyzja o ślubie mogła zostać podyktowana również ciążą aktorki, jednak ani Joanna Opozda ani Antoni Królikowski nie komentowali tych plotek. Domysły podsycił również fakt, że podczas przysięgi małżeńskiej w kościele na pytanie księdza czy młoda para "przyjmie i po katolicku wychowa potomstwo", Antoni Królikowski odparł: "Tak, właśnie". Teraz ciążę aktorki w rozmowie z Pudelek.pl potwierdza bliski znajomy pary: 

Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie - cytuje Pudelek.pl 

Na te doniesienia postawiła zareagować sama Joanna Opozda!

Antoni Królikowski i Joanna Opozda po ślubie wychodzą z kościoła

Joanna Opozda komentuje informacje o ciąży

Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka? Joanna Opozda po raz pierwszy postanowiła zareagować na plotki o swojej ciąży i przyspieszonej decyzji o ślubie. Odnosząc się bezpośrednio do artykułu o bliskim, który potwierdza, że jest w 3. miesiącu ciąży, co było powodem do podjęcia decyzji Antoniego Królikowskiego o ślubie napisała: 

Bzdura!!!!!!

W dalszej części wpisu dodała: 

Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży od marca to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od miesięcy

Następnie dodała: 

Antek Królikowski dobrze wiedzieć, że od marca jestem w ciąży. Wzięliśmy ślub z miłości a nie z przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści ale serio można chcieć spędzić z kimś resztę życia, bo się kocha. 

Joanna Opozda również po raz pierwszy bezpośrednio odniosła się do kwestii ciąży: 

Dzieci na pewno będą ale planowane i wyczekiwane :) Więc raz na zawsze odcinam się od plotek, jakby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą. Przesyłam dużo miłości i życzę Wam wspaniałego dnia. 

Joanna Opozda dementuje plotki o ciąży
Instagram @asiaopozda

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub 7. sierpnia w kościele na warszawskiej Woli. Tę informację próbowali zachować w tajemnicy, jednak ostatecznie podczas ceremonii towarzyszyli im paparazzi. Nie wszyscy jednak wierzą, że uczucie aktorów. Joanna Opozda tydzień po ślubie postanowiła z dystansem odnieść się do komentarzy złośliwych internautów: 

Wytrzymaliśmy już tydzień!!! Wooow!!! Pozdro dla niedowiarków 😂😂😂

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w dniu ślubu
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Oto 5 najważniejszych faktów o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego!

Informacja o ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego była zaskoczeniem dla wielu fanów. Internauci zaczęli spekulować, że może decyzja o szybkim ślubie jest podyktowana jest również... ciążą aktorki. Domysły pojawiły się tuż po wieczorze panieńskim Joanny Opozdy a także podczas ceremonii ślubnej, po ożywionej reakcji Antoniego Królikowskiego, gdy ksiądz udzielający ślubu wspominał o wychowaniu potomstwa. 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub w warszawskim kościele

Na razie ani Joanna Opozda ani Antoni Królikowski nie odnieśli się do spekulacji fanów na temat tego, czy spodziewają się dziecka, chociaż Joanna Opozda po raz pierwszy zabrała głos w kwestii decyzji o wzięciu ślubu z aktorem. 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wychodzą z kościoła

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wernisażu
EastNews
Newsy
Joanna Opozda jest zazdrosna o byłe dziewczyny Antka Królikowskiego i kazała mu usunąć wszystkie zdjęcia z nimi?! 
Joanna Opozda jest zazdrosna o byłe dziewczyny Antka Królikowskiego i kazała mu usunąć wszystkie zdjęcia z nimi?! 

Związek Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy to od kilku dni jeden z najbardziej gorących tematów! Emocje wokół tej relacji są tym bardziej gorące, ze względu na fakt, że dopiero co przystojny aktor rozstał się z Kasią Dąbrowską. Jak informuje portal Pudelek.pl, Joanna Opozda rzekomo kazała usunąć swojemu partnerowi wszystkie wspólne zdjęcia z jego byłymi dziewczynami. Czyżby była o nie zazdrosna? Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  Antek Królikowski i Joanna Opozda wychodzą z imprezy, trzymając się za ręce. To pierwsze romantyczne zdjęcia pary Joanna Opozda jest zazdrosna o byłe dziewczyny Antka Królikowskiego Pierwsze doniesienia o nowym związku Antoniego Królikowskiego z Joanną Opozdą pojawiły się niedługo po tym, jak do mediów dotarła informacja o zakończeniu związku aktora z Kasią Dąbrowską. Była partnerka Antoniego Królikowskiego zamieściła na Instagramie krótki wpis, w którym poinformowała, że jej związek z aktorem to już przeszłość. Początkowo ani Antek ani Joanna nie potwierdzali plotek o ich związku, ale od pewnego czasu już tego nie ukrywają! Są w sobie szczęśliwie zakochani i pojawili się już razem na imprezie w jednym z modnych, warszawskich klubów.  Jak jednak informuje portal Pudelek.pl, podobno Joanna nie chce, aby jej obecny partner miał jakieś wspomnienia dotyczące byłych partnerek i rzekomo kazała aktorowi usunąć wszystkie zdjęcia z Julią Wieniawą i Kasia Dąbrowską!  Joasia ma obsesję na punkcie Julki. Kazała usunąć Antkowi stare zdjęcia z Wieniawą z Instagrama i romantyczny film do piosenki "Nie muszę", który zrobił dla niej, kiedy się rozstawali. [...] To samo stało się z Kasią Dąbrowską, z którą zdjęcia też już zniknęły z profilu Antka. To...

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze filmu "Dolina Bogów"
East News
Newsy
Joanna Opozda i Antoni Królikowski razem na premierze filmu. Aktorka wybrała bardzo seksowną mini! 
Joanna Opozda i Antoni Królikowski razem na premierze filmu. Aktorka wybrała bardzo seksowną mini! 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pojawili się na premierze filmu "Dolina Bogów". Para już nie ukrywa swojego związku i coraz częściej pokazuje się razem. Teraz wybrali się na oficjalną premierę najnowszej produkcji kinowej. Joanna Opozda podkreśliła świetną figurę w bardzo seksownej kreacji! Spójrzcie tylko na  najnowsze zdjęcia Antoniego Królikowskiego i jego partnerki!  Joanna Opozda i Antoni Królikowski razem na premierze Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego od samego początku wzbudzał ogromne emocje. O tym, że są razem media zaczęły plotkować na początku lipca. Aktor związał się z koleżanką z show-biznesu po rozstaniu z ze swoją byłą partnerką Kasią. Zakochani szybko potwierdzili swój związek i mają już za sobą debiut na salonach. Teraz Joanna Opozda i Antoni Królikowski pojawili się na kolejnej oficjalnej imprezie. Para wybrała się na uroczystą premierę filmu "Dolina Bogów. Joanna Opozda zachwyciła zgrabną figurą, którą podkreślia w cekinowej mini z piórami. Look gwiazdy uzupełniły sanadałki na wysokim słupku i kopertowa torebka.  Zobaczcie zdjęcia Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego! Kto jeszcze pojawił się na premierze? W kinie pojawili się m.in. Weronika Rosati, Monika i Zbigniew Zamachowscy oraz Andrzej Chyra.  Zobacz także:  Antek Królikowski pokazał tapetę w telefonie. Jest na niej Joanna Opozda ale jaka! Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze "Doliny Bogów". Partnerka aktora zaprezentowała się w seksownej, cekinowej mini. Na premierze pojawili się również: Weronika Rosati i Przemysła Kossakowski. Wśród gości nie zabrakło również Moniki i Zbigniewa Zamachowskich oraz Andrzeja Chyry.  

Antoni Królikowski w zielonej bluzie
East News
Newsy
Antoni Królikowski ma nową dziewczynę?! To aktorka "Pierwszej miłości"
Antoni Królikowski ma nową dziewczynę?! To aktorka "Pierwszej miłości"

Antoni Królikowski zbliżył się do pięknej koleżanki z show-biznesu? Media dotarły do zaskakujących informacji dotyczących aktora! Zaledwie kilka dni temu była partnerka Antoniego Królikowskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że nie są już razem. Kasia Dąbrowska opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z aktorem i przyznała, że ich związek to już przeszłość. Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antkiem Królikowskim razem - napisała była już partnerka aktora.  Teraz portal pudelek.pl poinformował, że na urodzinowej imprezie Gabi Drzewieckiej Antoni Królikowski świetnie bawił się w towarzystwie pewnej gwiazdy...  Z kim imprezował Antoni Królikowski? Według doniesień portalu pudelek.pl w czerwcu Antoni Królikowski pojawił się na urodzinach Gabi Drzewieckiej - co ciekawe, według ustaleń portalu aktor przyszedł na imprezę w towarzystwie Joanny Opozdy.  Antek i Aśka weszli i bawili się razem na tej imprezie, ale trudno było stwierdzić czy jako para, czy dobrzy znajomi - informuje źródło portalu. Na zdjęciach opublikowanych przez media widać m.in. jak Antoni Królikowski czule całuje aktorkę w policzek. Co ich łączy? Aktorka w rozmowie z portalem pudelek.pl przyznała jedynie, że z Antkiem Królikowskim zna się od dawna. Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt, ale za wcześnie, żeby o tym mówić - skomentowała Joanna Opozda.  Co Wy na to? Zobacz także:   O tacie, rodzinie, nowych filmach... Antoni Królikowski w szczerym wywiadzie dla magazynu "Party" Była partnerka Antoniego Królikowskiego zaledwie kilka dni temu poinformowała, że rozstała się z aktorem. Teraz jeden z portali informuje, że aktor pojawił się na...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner