Joanna Opozda i Antoni Królikowski dokładnie rok temu wzięli ślub, a rozstali się kilka miesięcy temu - jeszcze przed narodzinami ich syna Vincenta. Dziś niestety wiemy, że ich relacje nie układają się najlepiej m.in. ze względu na problem z płaceniem alimentów czy nową partnerkę Antoniego.

Reklama

Zobacz także: Tak Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpoczywała od skandalu w rodzinie: "Nie ma żadnych afer"

Uroczystość ślubna odbyła się dokładnie rok temu w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Para młoda pojawiła się przed kościołem ok. godziny 17:00. Niecałą godzinę później w mediach pojawiły się ich pierwsze zdjęcia po ślubie. To wtedy zobaczyliśmy ich po raz pierwszy raz pierwszy jako mąż i żona. Nic nie wskazywało na to, że niecały rok później miłości między nimi już nie będzie...

Zobacz także: Antoni Królikowski zaskoczył nagraniem w rocznicę ślubu z Joanną Opozdą!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w dniu ślubu. Zdjęcia sprzed kościoła

Na ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego pojawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, którzy zaliczyli małą wpadkę przyjeżdżając o godzinę za wcześnie, a także najlepszej przyjaciółki Joanny Opozdy Mariny Szczęsnej. Joanna Opozda miała na sobie przepiękną suknię ślubną z długim trenem.

Zobacz także

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Uśmiech nie schodził im tego dnia z twarzy...

Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News

Goście weselni przy wyjściu z kościoła obrzucili Antoniego Królikowskiego i Joannę Opozdę ryżem oraz białymi płatkami róż.

Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Suknia panny młodej robi wrażenie

To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Para młoda do samego końca utrzymywała wieści o swoim ślubie w tajemnicy. Wszystko wydało się podczas imprezy urodzinowej aktorki, która jak się okazało była połączona z wieczorem panieńskim. Joanna Opozda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym fani dojrzeli balony z napisem "Bride to be".

Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News

Joanna i Antoni wyglądali na naprawdę szczęśliwych.

TRICOLORS/East News
Reklama

Zobacz także: Ślub Królikowskiego i Opozdy: Majdany zaliczyli niezłą wpadkę. Przyjechali na zaślubiny kilka godzin za wcześnie!

Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama