Joanna Opozda i Antoni Królikowski już po ślubie
Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News
Newsy

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rok temu wzięli ślub. Tak wyglądała ceremonia. Pamiętacie?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski dokładnie rok temu wzięli ślub. Nikt nie spodziewał się, że tak pięknie zapowiadająca się miłość przedwcześnie się skończy... Przypomnijmy sobie te zdjęcia jeszcze raz!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski dokładnie rok temu wzięli ślub, a rozstali się kilka miesięcy temu - jeszcze przed narodzinami ich syna Vincenta. Dziś niestety wiemy, że ich relacje nie układają się najlepiej m.in. ze względu na problem z płaceniem alimentów czy nową partnerkę Antoniego.

Zobacz także: Tak Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpoczywała od skandalu w rodzinie: "Nie ma żadnych afer"

Uroczystość ślubna odbyła się dokładnie rok temu w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Para młoda pojawiła się przed kościołem ok. godziny 17:00. Niecałą godzinę później w mediach pojawiły się ich pierwsze zdjęcia po ślubie. To wtedy zobaczyliśmy ich po raz pierwszy raz pierwszy jako mąż i żona. Nic nie wskazywało na to, że niecały rok później miłości między nimi już nie będzie...

Zobacz także: Antoni Królikowski zaskoczył nagraniem w rocznicę ślubu z Joanną Opozdą!

Antoni Królikowski o krytyce. "Nie żyje tym, mam się całkiem dobrze"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w dniu ślubu. Zdjęcia sprzed kościoła 

Na ślubie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego pojawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, którzy zaliczyli małą wpadkę przyjeżdżając o godzinę za wcześnie, a także najlepszej przyjaciółki Joanny Opozdy Mariny Szczęsnej. Joanna Opozda miała na sobie przepiękną suknię ślubną z długim trenem. 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Uśmiech nie schodził im tego dnia z twarzy...

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub
Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News

Goście weselni przy wyjściu z kościoła obrzucili Antoniego Królikowskiego i Joannę Opozdę ryżem oraz białymi płatkami róż.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda całują się po ślubie
Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Suknia panny młodej robi wrażenie

To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Para młoda do samego końca utrzymywała wieści o swoim ślubie w tajemnicy. Wszystko wydało się podczas imprezy urodzinowej aktorki, która jak się okazało była połączona z wieczorem panieńskim. Joanna Opozda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym fani dojrzeli balony z napisem "Bride to be". 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już po ślubie
Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News

Joanna i Antoni wyglądali na naprawdę szczęśliwych.

Szczęśliwi Joanna Opozda i Antoni Królikowski tuż po ślubie
TRICOLORS/East News

Zobacz także: Ślub Królikowskiego i Opozdy: Majdany zaliczyli niezłą wpadkę. Przyjechali na zaślubiny kilka godzin za wcześnie!

Joanna Opozda w sukni ślubnej
Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub w warszawskim kościele
Newsy
Tak Joanna Opozda i Antoni Królikowski ślubowali sobie miłość. ZDJĘCIA z kościoła 
Paparazzi towarzyszyli Joannie Opoździe i Antoniemu Królikowskiego podczas składania przysięgi małżeńskiej. Zobaczcie, jak wyglądał ich ślub.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są już po ślubie. Ich ceremonia ślubna odbyła się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. W przepięknej świątyni zjawiła się cała plejada gwiazd. Zobaczcie zdjęcia z momentu składania przysięgi małżeńskiej przez parę młodą. Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już po ślubie! Zobaczcie zdjecia chwile po ceremonii! Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Zdjęcia z kościoła Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego był utrzymany w tajemnicy niemalże do samego końca. Doniesienia o ślubie pojawiły się w mediach tuż po zdjęciach z urodzinowej imprezy Joanny Opozdy, która okazała się być... jednocześnie jej wieczorem panieńskim!  Ceremonia ślubna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy odbyła się w przepięknym kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Na mszy świętej z okazji ślubu pojawiła się cała plejada gwiazd , m. in. przyjaciółka panny młodej Marina Szczęsna a także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan , którzy pojawili się przed kościołem o godzinę za wcześnie.  Ślub aktorów odbył się o godzinie piątej po południu 7. sierpnia. Panna młoda zachwyciła zwiewną kreacją z robiącym wrażenie trenem, który ciągnął się po ziemi. Droga do świątyni nie obyła się bez małych wpadek. Antoni Królikowski niechcący nadepnął na przepiękną suknię ślubną jeszcze wówczas przyszłej żony. No cóż, zdarza się. Na szczęście nic się nie stało. Poza tym komu się nie zdarzyło nie nadepnąć na suknię chociażby podczas zabawy weselnej.  Zobacz także:  Joanna Opozda wzięła ślub! Tak wyglądała jej suknia ślubna Joanna Opozda i Antoni Królikowski brali ślub w jednym z najpiękniejszych warszawskich kościołów. Podczas...

Joanna Opozda w białej sukni ślubnej
Newsy
Joanna Opozda wzięła ślub! Tak wyglądała jej suknia ślubna 
Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub. Joanna Opozda miała suknię z ogromnym trenem! Góra kreacji pięknie podkreśliła jej sylwetkę. A dół? Zobaczcie sami.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub! Przepiękne zdjęcia sprzed kościoła, w którym przysięgali sobie miłość przed Bogiem pojawiły się właśnie w sieci. Panna młoda postawiła na przepiękną suknię ślubną, która z pewnością należy do jednych z najpiękniejszych kreacji ślubnych w polskim show biznesie. Paparazzi zrobili zdjęcia Joannie Opoździe i Antoniemu Królikowskiemu przed kościołem św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Zobaczcie suknię panny młodej w całej okazałości.  Zobacz także:  Antoni Królikowski i Joanna Opozda WŁAŚNIE biorą ślub! Dużo zdjęć Suknia ślubna Joanny Opozdy. ZDJĘCIA  Ostatnie miesiące w życiu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego były dość burzliwe. Gdy aktorka kilka miesięcy temu poinformowała o nagłym rozstaniu , fani pary byli w szoku. Jednak zarówno Joanna jak i Antoni nie komentowali sprawy. Jakiś czas później paparazzi przyłapali Antoniego Królikowskiego na spotkaniu z Joanną Opozda, podczas którego przygotował dla niej bukiet czerwonych róż. Kryzys w relacjach tego duetu został zażegnany, nikt jednak nie spodziewał się, że zakochani zdecydują się na ślub w tak krótkim czasie po powrocie.  Zobacz także:  Ślub Królikowskiego i Opozdy: Majdany zaliczyli niezłą wpadkę. Przyjechali na zaślubiny kilka godzin za wcześnie! Wiadomość o ślubie zaskoczyła fanów. Joanna Opozda opublikowała w sieci zdjecia ze swojej imprezy urodzinowej, która okazała się jednocześnie wieczorem panieńskim! Czujne oczy fanów dostrzegły białe balony z napisem "Bride to be". Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy odbył się w sobotę 7. sierpnia 2021 roku w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Paparazzi pojawili się pod kościołem, aby zrobić zdjęcia parze młodej....

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w kościele po ślubie
Newsy
Joanna Opozda napisała o ślubie z Antkiem Królikowskim chwilę po ceremonii
Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub. Aktorka pochwaliła się ślubnym zdjęciem w sieci i napisała post. Gwiazdy licznie go komentują!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub w sobotnie popołudnie w jednym z warszawskich kościołów. Świeżo upieczona panna młoda tuż po ceremonii ślubnej znalazła czas, aby opublikować w mediach pierwsze wspólne zdjęcie z mężem! Jakie wybrała? Dołączyła do niego wzruszający wpis! Znajome gwiazdy oraz internauci pospieszyli z gratulacjami.  Zobacz także:  Tak wygląda wesele Opozdy i Królikowskiego. Niespodziewany gość zszokował Rozenek! Joanna Opozda skomentowała ślub z Antonim Królikowskim chwilę po ślubie Dziś wielki dzień Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego . Zakochani wzięli ślub w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Tego dnia towarzyszyli im paparazzi. W sieci pojawiły się przepiękne zdjęcia z kościoła, gdy Antoni Królikowski i Joanna Opozda ślubowali sobie miłość . Fotografowie uwiecznili także przepiękne uśmiechy nowożeńców tuż po ślubie i wyjściu z kościoła . Joanna Opozda zachwyciła przepiękną suknią ślubną . Dopisali również goście. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przyznali, że pierwszy raz się nie spóźnili a to dlatego, że... zaliczyli wpadkę i pomylili godzinę uroczystości ślubnej !  Joanna Opozda chwilę po zawarciu małżeństwa z Antonim Królikowskich znalazła chwilę, aby opublikować pierwszy ślubny post!  Just married !!!!!! @antek.krolikowski 😍😁 - napisała szczęśliwa panna młoda A oto urocze ślubne zdjęcie z mężem jakie opublikowała:          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik