Joanna Opozda o kochance Antoniego Królikowskiego
Instagram @asia.opozda
Newsy

Joanna Opozda o kochance Antoniego Królikowskiego: "Byłam zastraszana"

Joanna Opozda przerywa milczenie: "Po tym jak musiałam odwołać chrzest, coś we mnie pękło". Pisze o Królikowskim, jego kochance, matce...

Joanna Opozda wydała oświadczenie na temat konfliktu z Antonim Królikowskim, jego kochanką oraz członkami jego rodziny. Zrozpaczona aktorka wyznaje: 

Byłam zastraszana m. in. przez kochankę mojego męża, która pisała SMSy, że zniszczy mnie ze swoją kancelarią prawniczą. 

Napisała również o kontaktach Antoniego Królikowskiego ze swoim ojcem oraz skonfrontowała się ze słowami Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która twierdziła, że alimenty na małego Vincenta nie są jeszcze zasądzone. Joanna Opozda nie przebiera w słowach. 

Katarzyna Skrzynecka broni Antka Królikowskiego? "Znam ich historię od zupełnie innej strony"

Joanna Opozda o kochance Antoniego Królikowskiego: "Byłam zastraszana"

Joanna Opozda musiała odwołać chrzest syna. Aktorka przyznała, że bała się o bezpieczeństwo swojego synka, ponieważ Antoni Królikowski miał poinformować o szczegółach uroczystości jej ojca. Ojciec Joanny Opozdy wydał oświadczenie, w którym przyznał, że nie miał zamiaru się tam pojawiać. W pierwszym oświadczeniu Joanna Opozda poinformowała internautów również, że Antoni Królikowski nie płaci alimentów na synka. Internauci z szokującymi wyznaniami zmierzyli matkę Antoniego Królikowskiego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpierała zarzuty fanów, twierdząc zupełnie co innego. 

Odwołanie chrzcin Vincenta urosło do rangi naprawdę ogromnej afery, w której poszczególni uczestnicy obrzucają się wzajemnymi oskarżeniami. Joanna Opozda nie wytrzymała i wydała kolejne oświadczenie, w którym wyznaje, że była zastraszana przez kochankę Antoniego Królikowskiego: 

Bardzo to wszystko smutne, co robicie. Przez 5 miesięcy milczałam. Zaciskałam zęby, chociaż z bólu miałam ochotę krzyczeć. Byłam zastraszana m. in. przez kochankę mojego męża, która pisała SMSy, że zniszczy mnie ze swoją kancelarią prawniczą. 

Wiadomość zacytowaną przez Joannę Opozdę widać na screenie poniżej. 

Zobacz także: Antek Królikowski też pokazuje SMS-y do Joanny Opozdy! Nie odpuszcza jej

Joanna Opozda po miesiącach milczenia, postanowiła opowiedzieć swoją wersję. W łamiącym serce oświadczeniu opowiedziała o cierpieniu: 

Kiedy to czytałam byłam w 9. miesiącu ciąży. Z wiadomościami Izy poszłam na policję. Wszystko po cichu. Bez medialnego szumu. Robiłam to dla mojego synka. Nie chciałam, żeby kiedyś musiał o tym wszystkim czytać. Po za tym moje dziecko poważnie chorowało, więc skupiłam się przede wszystkim na jego zdrowiu. 
Teraz mówię o tym wszystkim, bo po tym jak musiałam odwołać chrzest, coś we mnie pękło. 

Kochanka Antoniego Królikowskiego zastraszała Joannę Opozdę
Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Joanna Opozda nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna?! Aktor przerwa milczenie

Joanna Opozda o Antonim Królikowskim i swoim ojcu: "Po tym jak mnie zdradził i porzucił w ciąży (...) zaczął rozmawiać z moim ojcem"

Joanna Opozda poruszyła także temat swojego ojca. Po odwołanym chrzcie ojciec Joanny Opozdy oświadczenie, podkreślając że nie tylko nie miał zamiaru pojawiać się w kościele, ale również nie ma żadnego kontaktu z Antonim Królikowskim. Joanna Opozda twierdzi coś innego: 

Tematu mojego ojca nie chce więcej poruszać. W jego sprawie toczy się w sądzie kilka postępowań. Prawdą natomiast jest, że Antek po tym jak mnie zdradził i porzucił w ciąży dla sąsiadki Izabeli zaczął rozmawiać z moim ojcem. Panowie pogodzili się, wymienili telefonami, są ze sobą w kontakcie. Wygląda na to, że Antek zrobił to tylko po to, żeby mnie skrzywdzić. Jakby zdrada i porzucenie mnie na 10 dni przed porodem nie była wystarczającą krzywdą. Nigdy nie wypowiedziałam się na ten temat, ale oczywistym jest, że strasznie to wszystko przeżyłam. Nikomu nie życzę takich emocji i cierpienia. Mój ojciec zaprosił Antka do hotelu na Madagaskar. Może dlatego Antek zaprosił go za moimi plecami na chrzest?  Jak mówiłam, resztą zajmie się sąd. 

Joanna Opozda wyznaje, że była zastraszana przez kochankę Antoniego Królikowskiego
Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Joanna Opozda pokazała urocze zabawy z synkiem. Przyjaciel gwiazdy komentuje: "Najlepsza mama"

Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: " Antek dalej nie płaci"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, odpierając ataki po odwołanym chrzcie, zapewniła internautów, że Antoni Królikowski "nie uchyla się od alimentów, ponieważ jeszcze nie zostały ustalone". Joanna Opozda postanowiła odnieść się do tej teorii: 

Kolejną rzeczą, którą muszę skomentować są nieprawdziwe informacje podawane przez panią Małgorzatę. Antek nie płacił alimentów, więc wystąpiłam do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik. 

Będą kolejne odpowiedzi? 

Zobacz także:

Joanna Opozda twierdzi, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska kłamie w sprawie alimentów na Vincenta
Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda zaskoczyła smutnym zdjęciem
Instagram / asiaopozda

Małgorzata Ostrowska-Królikowska krytykowana za odwołane chrzciny Vincenta
Instagram @asiaopozda, TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski pokazal smsy do Joanny Opozdy przed chrztem syna
Pawel Wodzynski/East News, Instagram @asiaopozda

Zdziwiona Joanna Opozda w sukni ślubnej
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Joanna Opozda ogłosiła ciążę i wydała poruszające oświadczenie! "Martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży..."
"Zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze" - napisała Joanna Opozda. Żona Antoniego Królikowskiego odniosła się do plotek dotyczących jej życia rodzinnego.

Joanna Opozda zabrała głos w sprawie doniesień medialnych dotyczących jej życia prywatnego i po raz pierwszy potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym komentuje informacje o problemach w jej rodzinie i apeluje o uszanowanie jej prywatności. Zobaczcie poruszające oświadczenie Joanny Opozdy! Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska właśnie potwierdziła ciążę Joanny Opozdy? Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami! Joanna Opozda i Antoni Królikowski dokładnie 7 sierpnia br. powiedzieli sobie "tak". Ślub pary odbył się w kościele św. Wojciecha w Warszawie, a Joanna Opozda zachwyciła swoim wyglądem w pięknej długiej sukni w stylu księżniczki. Po romantycznej ceremonii w mediach zaczęły pojawiać się plotki, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka. Zakochani do tej pory nie potwierdzali tych doniesień, ale teraz Joanna Opozda opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym przyznaje, że jest w ciąży. Joanna Opozda w swoim wpisie zwróciła się do internautów z ważnym apelem. Joanna Opozda martwi się o swoją ciążę i zdrowie Ostatnie dni były dla Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego naprawdę bardzo trudne. W mediach pojawiały się doniesienia dotyczące nieporozumień w rodzinie pięknej aktorki. Joanna Opozda do tej pory milczała i nie komentowała plotek na swój temat, ale teraz zabrała głos i poprosiła o uszanowanie jej prywatności w tym szczególnym dla niej czasie. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos- zaczęła swój wpis Joanna Opozda. W dalszej części oświadczenie...

Antoni Królikowski i Joanna Opozda
Instagram
Newsy
Internautka oschle o Antonim Królikowskim: "Co te kobity w nim widzą". Joanna Opozda nie wytrzymała!
Internautka oschle o Antonim Królikowskim: "Co te kobity w nim widzą". Joanna Opozda nie wytrzymała!

Joanna Opozda opublikowała romantyczne zdjęcie z Antonim Królikowskim . Odkąd ujawnili, że się spotykają, coraz chętniej pokazują jak spędzają czas. Nie wszystkim podoba się jednak, że aktor tak szybko ułożył sobie życie po rozstaniu z poprzednią partnerką. Swoje niezadowolenie wyrazili pod zdjęciem zakochanych. Joanna nie pozostała obojętna na komentarz godzący w dobre imię jej ukochanego i stanęła w jego obronie! O co poszło?  Zobacz także:  Antek Królikowski pokazał tapetę w telefonie. Jest na niej Joanna Opozda ale jaka! Joanna Opozda stanęła w obronie Antoniego Królikowskiego  Joanna Opozda i Antoni Królikowski spotykają się od niedawna, jednak widać, że łączy ich gorące uczucie. Początkowo próbowali utrzymać swoją relację w tajemnicy, jednak od kiedy prawda o tym, że się spotykają wyszła na jaw, coraz śmielej publikują wspólne zdjęcia w sieci. Mają za sobą już pierwsze publiczne wyjścia. Aktorka towarzyszyła również ukochanemu podczas Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej, który od tego roku nosi imię Pawła Królikowskiego. To zdecydowanie było jedno z najważniejszych wydarzeń dla rodziny Królikowskich. Zakochani wybrali się również na wspólne wakacje. Antoni zdradził, że zwraca się do Joanny określeniem "Słoneczko" oraz podzielił się z fanami swoją tapetą na telefonie - chyba nikogo nie zdziwi, że znajdowało się na niej piękne zdjęcie Joanny.  Nowy związek Joanny i Antoniego nie wszystkim się jednak podoba. Wielu internautów pozwoliło sobie na uszczypliwe komentarze, między innymi atakujące Antka Królikowskiego pod jednym z najnowszych zdjęć pary:  Ten Antek to tak skacze z kwiatka na kwiatek co te kobity w nim widza 🥴 Joanna Opozda postanowiła nie pozostać takiego komentarza bez odpowiedzi i...

Joanna Opozda z pomarańczowej sukience, Antek Królikowski w czarnej koszuli
East News
Newsy
Gorący wieczór w Warszawie! Joanna Opozda i Antoni Królikowski całują się na ulicy
Gorący wieczór w Warszawie! Joanna Opozda i Antoni Królikowski całują się na ulicy

Miłość w związku Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego kwitnie w najlepsze! Paparazzi "przyłapali" parę pod jednym z warszawskich klubów... całującą się na ulicy. Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia Antoniego Królikowskiego i gwiazdy serialu "Pierwsza miłość".  Zrobiło się naprawę gorąco!  Joanna Opozda i Antoni Królikowski w namiętnym pocałunku Joanna Opozda i Antoni Królikowski spotykają się od niedawna, ale dziś zdecydowanie tworzą jeden z najgorętszych związków w show-biznesie. Antek zaczął spotykać się z piękną gwiazdą serialu "Pierwsza miłość" po tym, jak rozstał się ze swoją byłą partnerką, Kasią. I chociaż początkowo zakochani próbowali ukryć swój związek, dziś chętnie pokazują się razem i publikują w sieci wspólne, romantyczne zdjęcia. Miłość między dwojgiem ludzi to piękna rzecz i wiem, że trzeba to uczucie pielęgnować. Czas pokaże, co będzie, bo każda relacja to sztuka kompromisu. Ale jestem dobrej myśli, bo tak szczęśliwa jak z Antkiem nie byłam już dawno - Joanna Opozda wyznała ostatnio w rozmowie z "Party". Dowodem na to, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski są ze sobą naprawdę szczęśliwi są najnowsze fotki paparazzi, na których widać, jak namiętnie całują się na ulicy. Zakochani po wyjściu z klubu nie zwracając uwagi na nikogo, przytulali się i czule calowali.  Zobaczcie sami! Zobacz także:   Były partner Joanny Opozdy skomentował jej związek z Antonim Królikowskim! Joanna Opozda i Antoni Królikowski całują się na ulicy. Miłość w ich związku kwitnie! Zakochani po wyjściu z klubu nie szczędzili sobie czułości.  

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik