Joanna Opozda w białej sukni ślubnej
Newsy

Joanna Opozda wzięła ślub! Tak wyglądała jej suknia ślubna 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub. Joanna Opozda miała suknię z ogromnym trenem! Góra kreacji pięknie podkreśliła jej sylwetkę. A dół? Zobaczcie sami.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub! Przepiękne zdjęcia sprzed kościoła, w którym przysięgali sobie miłość przed Bogiem pojawiły się właśnie w sieci. Panna młoda postawiła na przepiękną suknię ślubną, która z pewnością należy do jednych z najpiękniejszych kreacji ślubnych w polskim show biznesie. Paparazzi zrobili zdjęcia Joannie Opoździe i Antoniemu Królikowskiemu przed kościołem św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Zobaczcie suknię panny młodej w całej okazałości. 

Zobacz także: Antoni Królikowski i Joanna Opozda WŁAŚNIE biorą ślub! Dużo zdjęć

Antoni Królikowski o krytyce. "Nie żyje tym, mam się całkiem dobrze"

Suknia ślubna Joanny Opozdy. ZDJĘCIA 

Ostatnie miesiące w życiu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego były dość burzliwe. Gdy aktorka kilka miesięcy temu poinformowała o nagłym rozstaniu, fani pary byli w szoku. Jednak zarówno Joanna jak i Antoni nie komentowali sprawy. Jakiś czas później paparazzi przyłapali Antoniego Królikowskiego na spotkaniu z Joanną Opozda, podczas którego przygotował dla niej bukiet czerwonych róż. Kryzys w relacjach tego duetu został zażegnany, nikt jednak nie spodziewał się, że zakochani zdecydują się na ślub w tak krótkim czasie po powrocie. 

Zobacz także: Ślub Królikowskiego i Opozdy: Majdany zaliczyli niezłą wpadkę. Przyjechali na zaślubiny kilka godzin za wcześnie!

Wiadomość o ślubie zaskoczyła fanów. Joanna Opozda opublikowała w sieci zdjecia ze swojej imprezy urodzinowej, która okazała się jednocześnie wieczorem panieńskim! Czujne oczy fanów dostrzegły białe balony z napisem "Bride to be". Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy odbył się w sobotę 7. sierpnia 2021 roku w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Paparazzi pojawili się pod kościołem, aby zrobić zdjęcia parze młodej. Joanna Opozda w sukni ślubnej wyglądała jak księżniczka. Zobaczcie zdjęcia z ostatniej chwili. 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na chwilę przed ślubem
AKPA Norbert Nieznanicki

Zobacz także: Joanna Opozda jest w ciąży? Tygodnik donosi, że aktorska para niebawem zostanie rodzicami

Joanna Opozda wybrała suknie ślubną ze zdobionym gorsetem, który pięknie eksponował dekolt. Głębokie wcięcie sukni na dekolcie i po bokach było przytrzymane siateczką. Panna młoda zdecydowała się także na krótki welon. 

Joanna Opozda w sukni ślubnej

Zobacz także: Joanna Opozda wzięła ślub! Oto najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd

Z kolei na dole sukni działo się już o wiele więcej! Tiulowy dół tworzył efekt tzw. księżniczki jednocześnie zachowując lekkość. Kreacja miała również robiący wrażanie tren, przy którym Joanna Opozda potrzebowała pomocy zmierząjąc do kościoła. 

Tak wyglądała Joanna Opozda w dniu ślubu

Zobacz także: Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Suknia panny młodej robi wrażenie

Joanna Opozda wybrała przepiękną suknię ślubną z długim trenem. Tak Antoni Królikowski i jego przyszła żona prezentowali się na chwilę przed wejściem do kościoła, gdzie odbył się ich ślub. 

Joanna Opozda w sukni ślubnej z wielkim trenem
AKPA Norbert Nieznanicki

Joanna Opozda i Antoni Królikowski biorą ślub w warszawskim kościele
Newsy
Tak Joanna Opozda i Antoni Królikowski ślubowali sobie miłość. ZDJĘCIA z kościoła 
Paparazzi towarzyszyli Joannie Opoździe i Antoniemu Królikowskiego podczas składania przysięgi małżeńskiej. Zobaczcie, jak wyglądał ich ślub.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są już po ślubie. Ich ceremonia ślubna odbyła się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. W przepięknej świątyni zjawiła się cała plejada gwiazd. Zobaczcie zdjęcia z momentu składania przysięgi małżeńskiej przez parę młodą. Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już po ślubie! Zobaczcie zdjecia chwile po ceremonii! Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Zdjęcia z kościoła Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego był utrzymany w tajemnicy niemalże do samego końca. Doniesienia o ślubie pojawiły się w mediach tuż po zdjęciach z urodzinowej imprezy Joanny Opozdy, która okazała się być... jednocześnie jej wieczorem panieńskim!  Ceremonia ślubna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy odbyła się w przepięknym kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Na mszy świętej z okazji ślubu pojawiła się cała plejada gwiazd , m. in. przyjaciółka panny młodej Marina Szczęsna a także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan , którzy pojawili się przed kościołem o godzinę za wcześnie.  Ślub aktorów odbył się o godzinie piątej po południu 7. sierpnia. Panna młoda zachwyciła zwiewną kreacją z robiącym wrażenie trenem, który ciągnął się po ziemi. Droga do świątyni nie obyła się bez małych wpadek. Antoni Królikowski niechcący nadepnął na przepiękną suknię ślubną jeszcze wówczas przyszłej żony. No cóż, zdarza się. Na szczęście nic się nie stało. Poza tym komu się nie zdarzyło nie nadepnąć na suknię chociażby podczas zabawy weselnej.  Zobacz także:  Joanna Opozda wzięła ślub! Tak wyglądała jej suknia ślubna Joanna Opozda i Antoni Królikowski brali ślub w jednym z najpiękniejszych warszawskich kościołów. Podczas...

Joanna Opozda w białej sukni ślubnej
AKPA Norbert Nieznanicki
Newsy
Antoni Królikowski i Joanna Opozda WŁAŚNIE biorą ślub! Dużo zdjęć 
Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub. Zobaczcie zdjęcia z kościoła na warszawskiej Woli. Panna młoda i pan młody wyglądali bajecznie

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub! Paparazzi pojawili się pod kościołem, w którym odbyła się ceremonia. Zobaczcie, jak podczas najpiękniejszego dnia swojego życia wyglądali Joanna Opozda i Antoni Królikowski. Panna młoda miała przepiękną suknię, w której wyglądała jak księżniczka! Zobaczcie przepiękną galerię.  Zobacz także:  Joanna Opozda jest w ciąży? Tygodnik donosi, że aktorska para niebawem zostanie rodzicami Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub. Dużo zdjęć  Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli nieco ponad rok po tym, jak po raz pierwszy ogłosili, że są razem. Ceremonia ślubna odbyła się w sobotę 7 sierpnia 2021 roku. Informacja o ślubie i weselu aktorów przedostała się do mediów w dniu urodzinowej imprezy aktorki, która okazała się jednocześnie jej wieczorem panieńskim. Według medialnych doniesień przyjęcie weselne odbywa się w przepięknym i często wybieranym przez celebrytów pałacu w Zdunowie . Jak oszacował Super Express, przyjęcie weselne mogło kosztować aktorów aż 200 tysięcy złotych.  Paparazzi pojawili się w sobotnie popołudnie pod kościołem św. Wojciecha w Warszawie, aby towarzyszyć Joannie Opoździe i Antoniemu Królikowskiemu w ich wielkim dniu. Joanna Opozda w dniu ślubu zaprezentowała się w zapierającej dech sukni ślubnej. Trudno było oderwać wzrok od panny młodej, chociaż pan młody również zachwycił elegancją.  Zobacz także:  Joanna Opozda i Antoni Królikowski wydadzą na wesele fortunę! To setki tysięcy! Joanna Opozda w dniu ślubu postawiła na spektakularny tren przy sukni ślubnej. Joanna Opozda i Antoni Królikowski pojawili się przed kościołem św. Wojciecha tuż przed godziną 17:00. Panna...

Joanna Opozda i Antoni Królikowski przed kościołem po ślubie
East News
Newsy
Joanna Opozda miała aż dwie suknie ślubne! Pokazała pierwszy taniec i nową kreację!
Joanna Opozda i Antoni Królikowski wyprawili wesele w pałacu z Zdunowie. Jak wyglądał ich pierwszy taniec i jaką piosenkę wybrali? Panna młoda miała drugą suknię ślubną. Działo się!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w ten weekend wzięli ślub. Ich uroczystość ślubna odbyła się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Zaraz po ceremonii goście udali się do przepięknego pałacu w Zdunowie, by wraz z parą młodą świętować najpiękniejszy dzień ich życia. Joanna Opozda właśnie pokazała, jak wyglądał ich pierwszy taniec. Jaką piosenkę wybrali? Pokazała również zabawny fragment z krojenia tortu. Panna młoda miała również drugą suknię ślubną. Zobaczcie, jak wyglądało wesele Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy.  Zobacz także:  Tak wygląda wesele Opozdy i Królikowskiego. Niespodziewany gość zszokował Rozenek! Pierwszy taniec Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego Joanna Opozda i Antoni Królikowski chcieli fakt o swoim ślubie zatrzymać w tajemnicy. Do mediów przedostała się jednak informacja o wieczorze panieńskim aktorki, a potem dodatkowo pojawiło się zdjęcie zaproszenia na ślub oraz wesele. Para młoda przysięgała sobie miłość w kościele na warszawskiej Woli. Dostępne są przepiękne zdjęcia Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego na chwilę przed ślubną mszą a także tuż po, kiedy stres już opadł.  Wyjątkowo wygodne buty wykonane z wysokiej jakości materiałów znajdziesz w salonach Gino Rossi, a kod rabatowy pozwoli Ci wybraną parę kupić w okazyjnej cenie. Z takimi butami żadna taneczna impreza nie przeraża! Goście weselni również dopisali. Pojawiła się przyjaciółka Joanny Opozdy, Marina Szczęsna a także Małgorzats Rozenek i Radosław Majdan, którzy nawet pomylili godziny i zjawili się pod kościołem o godzinę za szybko. Pełną listę gości znajdziecie tutaj. Chociaż przebieg wesela pozostał osobistą sprawą pary młodej, w sieci pojawiło się kilka nagrań. Joanna Opozda pokazała, jak wyglądał...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik