Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub! Przepiękne zdjęcia sprzed kościoła, w którym przysięgali sobie miłość przed Bogiem pojawiły się właśnie w sieci. Panna młoda postawiła na przepiękną suknię ślubną, która z pewnością należy do jednych z najpiękniejszych kreacji ślubnych w polskim show biznesie. Paparazzi zrobili zdjęcia Joannie Opoździe i Antoniemu Królikowskiemu przed kościołem św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Zobaczcie suknię panny młodej w całej okazałości.

Reklama

Zobacz także: Antoni Królikowski i Joanna Opozda WŁAŚNIE biorą ślub! Dużo zdjęć

Suknia ślubna Joanny Opozdy. ZDJĘCIA

Ostatnie miesiące w życiu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego były dość burzliwe. Gdy aktorka kilka miesięcy temu poinformowała o nagłym rozstaniu, fani pary byli w szoku. Jednak zarówno Joanna jak i Antoni nie komentowali sprawy. Jakiś czas później paparazzi przyłapali Antoniego Królikowskiego na spotkaniu z Joanną Opozda, podczas którego przygotował dla niej bukiet czerwonych róż. Kryzys w relacjach tego duetu został zażegnany, nikt jednak nie spodziewał się, że zakochani zdecydują się na ślub w tak krótkim czasie po powrocie.

Zobacz także: Ślub Królikowskiego i Opozdy: Majdany zaliczyli niezłą wpadkę. Przyjechali na zaślubiny kilka godzin za wcześnie!

Wiadomość o ślubie zaskoczyła fanów. Joanna Opozda opublikowała w sieci zdjecia ze swojej imprezy urodzinowej, która okazała się jednocześnie wieczorem panieńskim! Czujne oczy fanów dostrzegły białe balony z napisem "Bride to be". Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy odbył się w sobotę 7. sierpnia 2021 roku w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Paparazzi pojawili się pod kościołem, aby zrobić zdjęcia parze młodej. Joanna Opozda w sukni ślubnej wyglądała jak księżniczka. Zobaczcie zdjęcia z ostatniej chwili.

Zobacz także
AKPA Norbert Nieznanicki

Zobacz także: Joanna Opozda jest w ciąży? Tygodnik donosi, że aktorska para niebawem zostanie rodzicami

Joanna Opozda wybrała suknie ślubną ze zdobionym gorsetem, który pięknie eksponował dekolt. Głębokie wcięcie sukni na dekolcie i po bokach było przytrzymane siateczką. Panna młoda zdecydowała się także na krótki welon.

Zobacz także: Joanna Opozda wzięła ślub! Oto najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd

Z kolei na dole sukni działo się już o wiele więcej! Tiulowy dół tworzył efekt tzw. księżniczki jednocześnie zachowując lekkość. Kreacja miała również robiący wrażanie tren, przy którym Joanna Opozda potrzebowała pomocy zmierząjąc do kościoła.

Zobacz także: Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Suknia panny młodej robi wrażenie

Reklama

Joanna Opozda wybrała przepiękną suknię ślubną z długim trenem. Tak Antoni Królikowski i jego przyszła żona prezentowali się na chwilę przed wejściem do kościoła, gdzie odbył się ich ślub.

AKPA Norbert Nieznanicki
Reklama
Reklama
Reklama