Joanna Krupa z córką Ashą
Instagram

Joanna Krupa pokazała rozczulające zdjęcie z córeczką! Mała Asha znów skradła serca internautów!

Joanna Krupa z córką Ashą
Instagram

Córeczka Joanny Krupy znów skradła serca internautów! Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie modelki jest niezwykle rozczulające. Mała Asha jest dla gwiazdy całym światem! Zobaczcie to piękne wspólne zdjęcie mamy i córeczki!

Zobacz także: Joanna Krupa od pierwszych chwil uczy córeczkę szacunku do zwierząt! Modelka pokazała urocze zdjęcie 

Joanna Krupa pochwaliła się uroczym zdjęciem z córeczką. Internauci są zachwyceni małą Ashą! 

Nie od dziś wiadomo, że córeczka Joanny Krupy to prawdziwa ulubienica internautów. Chociaż dziewczynka ma zaledwie 7. miesięcy, to już zdążyła skraść serca tysięcy fanów mamy! Każde kolejne zdjęcie, na którym pojawia się mała Asha powoduje, że obserwatorzy gwiazdy nie mogą wyjść z zachwytu. Malutka dziewczynka jest niezwykle urocza i najwyraźniej odziedziczyła urodę po swojej pięknej mamie. 

Niedawno Joanna Krupa świętowała swój pierwszy dzień mamy. W swoim nagraniu opublikowanym na Instagramie gwiazda podkreśliła, że nigdy wcześniej nie doświadczyła tak wielkiej miłości, jak teraz, kiedy na świecie jest jej córeczka. 

Teraz rozumiem rolę mamy, jest bardzo odpowiedzialna i ciężka, by dobrze wychować swoje szczęście. Przyznam, że nigdy nie czułam takiej miłości i radości w swoim życiu. Moja Asha jest najlepszym prezentem, jaki mogłam sobie wymarzyć. Życzę wszystkiego najlepszego wszystkim mamom na świecie - mówiła gwiazda na swoim nagraniu. 

Ta wielka miłość Joanny Krupy jest widoczna na jej najnowszym zdjęciu. Gwiazda czule przytula swoją córeczkę, a Asha patrzy prosto w obiektyw aparatu. Być może rośnie już mała modelka!

Nie ma absolutnie żadnych słów, aby opisać to uczucie - napisała pod zdjęciem z córeczką Joanna Krupa.

Fani nie kryją, że są rozczuleni tym pięknym zdjęciem!

- Prześliczna mała, piękna dziewczynka 😍🌹💕

- Jakie cudne ❤️

- Miłość bez granic...

- Miło się patrzy na takie dwa skarby 💖

- Pani Joanna jest Pani wspaniała mamą😍😍 - piszą fani. 

Odkąd mała Asha pojawiła się na świecie, Joanna Krupa odłożyła na bok swoje plany zawodowe i w pełni poświęca się macierzyństwu. Widać, że córeczka jest dla niej całym światem! Zobaczcie to niezwykle piękne zdjęcie, które opublikowała Joanna Krupa. 

Instagram

Chociaż Asha ma dopiero 7. miesięcy, to już zdążyła skraść serca internautów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne fotografie uroczej dziewczynki 

Joanna Krupa pokazała spacerówkę córki. Ile kosztuje?
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36