Joanna Krupa po raz kolejny zachwyciła wszystkich swoim uroczym nagraniem z córeczką, którym pochwaliła się na Instagramie. Tym razem jednak wzrok fanów skupił się nie tylko na uroczej Ashy, ale także na lekko zaokrąglonym brzuszku gwiazdy TVN. Modelka założyła bardzo obcisłą sukienkę, pod którą nic nie da się ukryć. Fani już snują domysły, że prowadząca "Top Model" może być w drugiej ciąży!

Reklama

Zobacz także: Córka Joanny Krupy nie potrzebuje drogich zabawek! Oto co jest główną atrakcją w zabawie z babcią!

Joanna Krupa jest w drugiej ciąży? Jej najnowsze nagranie podsyciło spekulacje fanów

Joanna Krupa to jedna z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie dwa miliony fanów, co jest jednym z najlepszych wyników w polskim show biznesie. Gwiazda jest bardzo aktywna w swoich social mediach i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Bardzo często na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia i nagrania związane zarówno z jej działalnością zawodową, jak również z życiem rodzinnym. Najczęściej na fotografiach widzimy gwiazdę z małą Ashą.

Modelka od pierwszych chwil życia swojej córeczki, pokazuje ją na Instagramie. Mała Asha stała się prawdziwą ulubienicą fanów i nawet otrzymała tytuł jednego z najpopularniejszych dzieci w social mediach, co w ogóle nas nie dziwi, bo pociecha Joanny Krupy to prawdziwy słodziak. Ale czy już niedługo Asha nie będzie jedynym dzieckiem, które będzie pojawiać się na zdjęciach i nagraniach u Joanny Krupy?

Jedno z ostatnich wideo, które pojawiło się na InstaStory modelki, zwróciło szczególną uwagę fanów. Gwiazda tańczy na nim z córeczką i ma na sobie obcisłą sukienkę podkreślającą jej piękne kształty. Jednak patrząc na nagranie można zauważyć, że brzuszek modelki jest lekko zaokrąglony. Czy to efekt sukienki, a może jednak ciąża? Nad tym zastanawiają się fani, jednak Joanna Krupa na razie nie zabiera głosu w tej sprawie.

Zobacz także

Dla nas Joanna Krupa ma rewelacyjną figurę, ale jeśli modelka za jakiś czas pochwali się radosną nowiną, wszyscy będziemy przeszczęśliwi!

Instagram

A Wy, co myślicie na ten temat? Rzeczywiście może być coś na rzeczy?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama