Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

TYLKO U NAS Joanna Jabłczyńska debiutuje w niezwykłym projekcie! Znamy szczegóły! WIDEO

TYLKO U NAS Joanna Jabłczyńska debiutuje w niezwykłym projekcie! Znamy szczegóły! WIDEO

Joanna Jabłczyńska debiutuje na kartach kalendarza Dżentelmeni! Podglądamy ją podczas sesji zdjęciowej. Aktorka pojawiła się w niezwykłym towarzystwie. :)

To jest dżentelmen, który towarzyszy mi prawie wszędzie - mówi Oliwierowi Janiakowi o... swoim psie Mecenasie w krótkim wywiadzie. A jaka jest dla niej definicja prawdziwego dżentelmena? - Bardzo doceniam otwieranie drzwi kobiecie, zabieranie ciężkich rzeczy i obdarowywanie kwiatami - dodaje aktorka.

A jaka będzie 10. edycja kalendarza Dżentelmeni?

 

Gwiazdy w Kalendarzu Dżentelmeni 2016

Nieprzypadkowo jubileuszowa edycja kalendarza ma podtytuł „Wszystko co najważniejsze w życiu”. Zdjęcia opowiadają o intymnych momentach ważnych dla bohaterów, o bliskich im ludziach, o miejscach, które kochają. Przenosi do ich bezpiecznego świata. Do ich prywatnych relacji. Pokazuje międzyludzką energię.

Blisko czterdzieści osobowości pojawi się na kartach tej szczególnej edycji. Aktorów, dziennikarzy, muzyków, sportowców.  Oprócz Joanny jest wielu innych debiutantów: Wojciech Mann i Krzysztof Materna, Ewa Chodakowska z mężem, Blowek i Stuu youtuberzy, Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski. Będą też Paweł Małaszyński z żoną w bardzo intymnej odsłonie oraz Justyna Steczkowska z mężem Maciejem Myszkowskim. Wielu muzyków: Andrzej Piaseczny, Igor Herbut z grupy LemON. A także „nawróceni do dżentelmeństwa” - Janusz Panasewicz i Jan Borysewicz. Oraz Skubas, Smolik i Kev Fox, „kwitnąca” i to dosłownie Magda Mołek, Marcin Prokop. I jak zwykle  -  niemal stali bohaterowie projektu czyli Piotr Adamczyk, Kuba Wesołowski, Maciej Zakościelny. A to zaledwie część z licznego grona bohaterów, którzy się pojawią.

 

Kalendarz w sprzedaży (w drogeriach Rossman, sklepach CCC i salonach Sony Center) już od 1 grudnia, a złotówka z każdego egzemplarza trafi do fundacji wybranych przez bohaterów. Do tej pory dla potrzebujących uzbierano aż 8 mln zł!

 

Myślicie, że to fajny prezent pod choinkę?
 

Zobacz także: Gwiazdy na premierze kalendarza Dżentelmeni 2015

 

Kalendarz Dżentelmeni z 2014 roku.

Kalendarz Dżentelmeni 2014
materiały prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowy kontrakt Joanny Jabłczyńskiej
ONS
Newsy
Joanna Jabłczyńska zgranęła fortunę za nowy kontrakt reklamowy
To dlatego odrzuca role?

Reklamy są jednym z najważniejszych źródeł dochodów dla wielu aktorów. Przekonała się o tym nieraz Joanna Jabłczyńska , która ma na swoim koncie wiele kampanii. Niektóre były charytatywne. M.in. ostatnia promująca wycieczki do Tunezji. Zobacz: Jabłczyńska reklamowała wyjazdy do Tunezji. Co mówi teraz? Aktorka wydała oświadczenie! Teraz aktorka dostała lukratywny kontrakt. Jak informuje "Fakt" gwiazda "Na wspólnej" otrzymała aż 220 tysięcy złotych za wzięcie udział w kampanii reklamowej płynu do higieny intymnej! Spoty i plakaty z Joanną już w sieci. Jabłczyńska, która jest prawniczką niedawno informowała, że odrzuca role aktorskie ze względu na brak czasu i dużo pracy pracę w kancelarii: Odrzucam propozycje, które przychodzą, bo mam dużo pracy w kancelarii i nie ma czasu na sen, a organizm musi się regenerować, a ja narzucam mu za duże tempo. Teraz zatrudniamy pracowników, więc trochę sceduję obowiązków i wtedy może będzie czas, żeby przyjmować te propozycje – mówi Joanna Jabłczyńska w rozmowie z Newseria.pl Reklama, a film to jednak co innego. Zobacz: Joanna Jabłczyńska ma chłopaka? Wiemy, kim jest tajemniczy Piotr    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner