Joanna Horodyńska ocenia styl młodych gwiazd Jula na gali Eska Music Awards 2013 Ewelina Lisowska na gali Eska Music Awards 2013 Honorata Honey Skarbek na gali Eska Music Awards 2013 Margaret na gali Eska Music Awards 2013
Joanna Horodyńska ocenia styl młodych gwiazd
ONS
Zachwyciła ją tylko jedna z nich, resztę ostro skrytykowała
1/11
Joanna Horodyńska ocenia styl młodych gwiazd
ONS

W ostatnich miesiącach show-biznesem zaczęło rządzić pokolenie młodych gwiazd. Z tej okazji Joanna Horodyńska przyjrzała się ich stylizacjom i modowemu gustowi. Stylistka pod swoją lupę wzięła kreacje gwiazd z gali Eska Music Awards 2013. Główną uwagę modowej wyroczni skupiły na sobie Ewelina Lisowska, Jula, Honey i Margaret.

Niestety aż trzy z nich zostały skrytykowane, a zachwyt wzbudziła tylko jedna. Zobaczcie komu się oberwało i za co, a kto zebrał ochy i achy.

2/11
Jula na gali Eska Music Awards 2013
ONS

Joanna Horodyńska o Juli:

Jula miała pecha i ktoś zwinął jej sceniczną kreację. Zrobiona od czubka głowy po brodę, a poniżej czarna rozpacz dziewczynki z zapałkami. O nie! Co tu się stało z sylwetką? Mam wrażenie, że Jula włożyła do kieszeni kilka piłek tenisowych. Płaskie, wiązane buty z zabudowaną kostką i nonszalancja spodni to aż nadto tragiczny obrazek.


Jula skomentowała swoją stylizację przed naszą kamerą. Zobacz: "To jest krok na przód"

3/11
Ewelina Lisowska na gali Eska Music Awards 2013
ONS

Joanna Horodyńska o Ewelinie Lisowskiej:


Niemiecka łyżwiarka w dzień upalnego lata?! Ogrodniczki pożyczone od działkowicza i graficzny top plus "łyżwy". To nie na moje nerwy. Ewelina przyzwyczaiła nas do stylu pin-up girl przełamanego sportowymi, rockowymi niuansami. Interesując miks. Pasował do jej charakteru. A teraz nie wiem, co mam powiedzieć. Kuse ogrodniczki z butami zdeformowały figurę. Fale włosów rzucone na ramiona zakryły szyję. Może to zwyczajnie miało być brzydkie? Ot, taki przekaz...?


Zobacz: Wpadka podczas występu Eweliny na EMA. Jest wściekła!

4/11
Honorata Honey Skarbek na gali Eska Music Awards 2013
ONS

Joanna Horodyńska o Honey:

No i stało się. Mamy polską wersję dziewczyny z Tarzana, która postanowiła jednak zostać z ukochanym w głębokiej dżungli. Czy ja niedawno mówiłam, że Honorata jest świetnie ubrana? Cofam to! Wyszło wulgarnie, pretensjonalnie i kojarzy mi się z wczesną Dodą, gdy ta szukała jeszcze swojego stylu.


Zobacz: Honey jako Barbie na planie teledysku

5/11
Margaret na gali Eska Music Awards 2013
ONS

Joanna Horodyńska o Margaret:

Margaret była bez wątpienia najlepiej ubraną gwiazdą tej imprezy. Prosty i właściwie jesienny patent - krótka błyszcząca tunika z ostrym wzorem i kozaki - sprawił, że wyglądała jak kotka na gorącym dachu. Mówiąc brutalnie: Margaret wygląda jak polska gwiazda i to jej wielki atut. Taka lepsza wersja Kelly Osbourne.


Zobacz: Nasza kamera na zamkniętym koncercie Margaret

6/11
Joanna Horodyńska
ONS
7/11
Joanna Horodyńska bez makijażu
Facebook
8/11
Joanna Horodyńska na otwarciu butiku Gerard Darel w Galerii Mokotów
ONS
9/11
Joanna Horodyńska na premierze sztuki Marcopolus w Teatrze Wielkim
10/11
akpa20121019_zien_ae_0386.jpg
11/11
Joanna Horodyńska na pokazie Marks&Spencer