Za nami oficjalna premiera filmu "Zadra" w reżyserii Grzegorza Mołdy. Jest to muzyczny film o młodej raperce, która próbuje wybić się w świecie hip hopu zdominowanym przez mężczyzn. W obsadzie produkcji znalazła się m.in. Margaret, której nie mogło zabraknąć na imprezie. Kto jeszcze się pojawił?

Reklama

Gwiazdy na premierze "Zadry"

Film "Zadra" powstał na zlecenie Polsatu, na uroczystej premierze w Warszawie nie mogło więc zabraknąć nowego dyrektora programowego stacji, Edwarda Miszczaka. W dniu imprezy towarzyszyła mu ukochana żona, Anna Cieślak. Para trzymała się za rękę na schodach, nie zdecydowali się jednak na wspólne pozowanie na tzw. "ściance".

Zobacz także: Oto związki gwiazd z dużą różnicą wieku. Jedną parę dzieli prawie 40 lat

VIPHOTO/East Ne
Artur Zawadzki/REPORTER
Artur Zawadzki/REPORTER

Na premierze filmu "Zadra" pojawiła się Anna Wendzikowska, która ostatnio przeszła sporą metamorfozę - dziennikarka, wcześniej związana z "Dzień Dobry TVN", mocno ścięła włosy.

Artur Zawadzki/REPORTER

Na czarną stylizację, nieco zlewającą się ze ścianką, zdecydowała się również Margaret, bohaterka filmu "Zadra". Uwagę zwraca jedna z jej rękawiczek z niezwykłą ozdobą.

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News
Artur Zawadzki/REPORTER

Największą uwagę przykuła jednak Angelika Mucha, znana w sieci jako littlemoonster96. Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek (na samym Instagramie śledzi ją aż 1,5 mln fanów) odsłoniła płaski brzuch.

Artur Zawadzki/REPORTER
VIPHOTO/East News

Na bardzo podobne stylizacje zdecydowały się dwie młode wokalistki - Saszan oraz Sylwia Lipka (na zdjęciu poniżej). Jak widać, skórzane szerokie spodnie są w mocnym trendzie!

Która ze stylówek podoba się Wam najbardziej?

Reklama

Zobacz także: Wersow i Friz zdradzili płeć dziecka. Z tej okazji zorganizowali wielkie przyjęcie!

Pawel Wodzynski/East News
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama