Joanna Horodyńska i Ada Fijał o stylu Leona Myszkowskiego

„Flamastry i landrynki”, „Kanarkowatość” - Joanna Horodyńska i Ada Fijał oceniają stylizację syna Steczkowskiej

Joanna Horodyńska i Ada Fijał o stylu Leona Myszkowskiego

Jak co poniedziałek w dwutygodniku "Party" Joanna Horodyńska i Ada Fijał oceniają stylizacje gwiazd. Tym razem jednak skupiły się na stylu dzieci gwiazd. Pod lupę wzięły między innymi Leona Myszkowskiego.

Syn Justyny Steczkowskiej ma wiele fanek, a wybił się dzięki sławnej mamie i talentowi kulinarnemu. Nastolatek prowadzi bloga o tej tematyce, a poza tym od czasu do czasu robi małe zamieszanie wokół swojej osoby. Leon coraz częściej pojawia się także w mediach, a stylistka i aktorka postanowiły wziąć pod lupę jego stylizację z wizyty w "Pytaniu na Śniadanie". Co o niej sądzą?

Trochę się obawiam, co z tego freestyle''''u będzie w przyszłości. Flamastry i landrynki to za dużo na moją głowę. Staram się sobie tłumaczyć jednak, że ten zestaw to demonstracja dwóch pasji Leona - do mody i gotowania. Jeśli dołożymy taką ideologię, to całość jest do przełknięcia, a słoneczne bermudy, wymyślny T-shirt i kontrastowe sportowe buty z innej planety mogą przypadkiem ucieszyć kogoś na ulicy - powiedziała Horodyńska.

Kanarkowość jest urocza. Młodzi mężczyźni idą albo w stronę konkretu albo fluorescencji. Tu mamy do czynienia z tym drugim. I chyba rozumiem przekaz. Ma być kalifornijsko, ale z akcentem mazurskim, stąd gustowny granatowy sztormiak. Naprawdę mam kulianrne - a chwilowo, podczas upałów, sorbetowe skojarzenia. Jest w tym naturalność, i luz, i smak z odrobiną ostrej czerwonej papryczki. Lubię to! - oceniła Fijał.  

A jak Wam się podoba?

Zobacz: Syn Justyny Steczkowskiej ze znajomymi nad Wisłą. Wpadł na konferencję „The Voice of Poland”?
 

Leon Myszkowski


Leon Myszkowski, Magda Steczkowska

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29