We wtorek 16 lutego do mediów dotarła zaskakująca wiadomość. Po 12 latach pracy, Marzena Rogalska zdecydowała się odejść z TVP! Dziennikarka poinformowała fanów o swojej decyzji, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Była prowadząca "Pytania na śniadanie", zamieściła w sieci swoje oświadczenie w tej sprawie.

Reklama

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. [...]
P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - napisała w swoim oświadczeniu, Marzena Rogalska.

Teraz w mediach społecznościowych pojawił się pierwszy komentarz stacji w sprawie odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP. Jak do całej sytuacji odniosła się produkcja "Pytania na śniadanie"? Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: Marzena Rogalska odeszła z TVP! Kto ją zastąpi w hitowym show? Już wiadomo!

TVP komentuje odejście Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska przez 12 lat pracy w TVP, zyskała ogromny szacunek i sympatię widzów. Była prowadzącą między innymi: "To był rok!", "Kocham Cię, Polsko", "Zacznij od nowa" czy "Pytanie na śniadanie". Fani śniadaniówki TVP uwielbiali duet, który dziennikarka stworzyła z Tomaszem Kammelem. Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Marzeny Rogalskiej już więcej nie zobaczymy na antenie TVP.

Odejście Marzeny Rogalskiej z "Pytania na śniadanie", to z pewnością ogromna strata dla fanów śniadaniówki. Również produkcja hitowego programu TVP nie ukrywa, że jest im bardzo przykro z powodu tego rozstania. Właśnie w mediach społecznościowych "Pytania na śniadanie" pojawił się pierwszy komentarz stacji TVP, po opublikowaniu oświadczenia przez Marzenę Rogalską. Stacja w ciepłych słowach pożegnała dziennikarkę.

Zobacz także

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe.
Powodzenia

Twoje i Wasze #PnŚ - czytamy

A Wy, również będziecie tęsknić za Marzeną Rogalską?

Marzena Rogalska rozstała się ze stacją TVP po 12 latach pracy.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama