jennifer-lopez-uroda
East News

Jennifer Lopez ścięła włosy i wygląda... fatalnie! To cięcie dodało jej lat

jennifer-lopez-uroda
East News

Jennifer Lopez znów ścięła włosy? Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiły się zaskakujące zdjęcia gwiazdy, na których mogliśmy zobaczyć, jak wyglądają jej naturalne włosy bez doczepów. Na scenie piosenkarka zazwyczaj prezentuje się w burzy długich loków, jednak na co dzień wybiera znacznie krótszą fryzurę. Musicie zobaczyć najnowsze zdjęcia Jennifer Lopez!

Jennifer Lopez w krótkich włosach

Jennifer Lopez to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych piosenkarek i aktorek, a jej styl ubierania z pewnością inspiruje wiele kobiet na całym świecie. Artystka uwielbia kobiece i bardzo seksowne stylizacje, a do niedawna jej znakiem rozpoznawczym była burza długich włosów. Ostatnio Jennifer Lopez zdecydowała się na sporą metamorfozę i znacznie skróciła fryzurę. Patrząc na najnowsze zdjęcia gwiazdy można zauważyć, że ostatnio znów podcięła swoje włosy!

Spójrzcie na najnowsze zdjęcia Jennifer Lopez! Mimo że ta długość jest bardzo modna, mamy wrażenie, że J.Lo nie do końca służy. Może to przez kolor włosów, a może przez za duży nieład na głowie? Sami zobaczcie i oceńcie.

Zobacz także: Jennifer Lopez w replice sukni Versace sprzed 19 lat. Dostała głośne brawa!

Jennifer Lopez w krótkich włosach.

Jennifer Lopez w krótkich włosach
East News

Gwiazda znacznie skróciła swoją fryzurę.

Jennifer Lopez w krótkich włosach
East News

 

Więcej na temat Jennifer Lopez
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17