Party Stories
Jarosław Kuźniar obrzucony gnojem
Facebook/ONS
Newsy

Ryj, gnój... Szokująca kampania z Jarosławem Kuźniarem!

Jarosław Kuźniar znów postanowił zszokować. Jest dziennikarzem, który nie boi się wygłaszać swoich opinii. Uwielbia prowokować, bo przynosi mu zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników.

Zdarzało się, że Kuźniar padał już ofiarą hejtu, nie tylko tego internetowego... Wówczas skończyło się na odrapanym samochodzie...

Tym razem Jarosław Kuźniar pokazał w Internecie coś bardzo spektakularnego!

Anna Kalczyńska o odejściu Jarosława Kuźniara z DDTVN: "Teraz marzy mi się partner... wierny!" WIDEO

Jarosław Kuźniar w kampanii przeciwko hejtowi w Internecie

Najpierw na własnym profilu zaprezentował zdjęcie, na którym widzimy go obrzuconego gnojem. To pierwsza odsłona kampanii społecznej przeciwko nienawiści w sieci. Zdjęciu towarzyszy opis:

Antypolski gnój_

I wyjaśnienie:

Hejt w sieci to przemoc słowna. Zostawia trwały ślad.

Dziennikarz przyznał, że również jego poprzednie zdjęcie ze świńskim ryjem było wprawką do tego, co szykował.

Pamiętacie zdjęcie świńskiego tęczowego ryja sprzed kilkunastu dni? To była tylko zapowiedź kampanii przeciwko nienawiści w sieci. Dzisiaj odkrywam szczegóły - napisał na swoim profilu na Facebooku.

Kuźniar był dziś gościem programu DDTVN, w którym opowiedział o idei kampanii "Stop hejt", która ma pokazać, że ofiarą hejtu i mowy nienawiści może zostać każdy z nas. Choć dziennikarz deklaruje, że obecnie nie przejmuje się negatywnymi wpisami w Internecie, to przyznał, że na początku nie było to dla niego łatwe:

Ja się zdecydowałem użyczyć swojego ryja, żeby pokazać, że jak mówisz do kogoś "prestytutka", to zostaje. Każdy z nas doświadcza takiego hejtu, który boli. (...)

Na początku to było zastanowienie się, czy oni nie mają racji. Ale w którymś momencie uświadomiłem sobie, że dam im wygrać, jeśli będę myślał ich głową. Znalazłam gdzieś wokół taką siłę. Nie pozwalam, żeby to właziło mi w głowę - zdradził Jarosław Kuźniar.

Niedługo potem pokazał film, a na nim... Sami zobaczcie. Na profilu dziennikarza w ledwie trzy godziny obejrzało go 100 tys. sób!

Źle pachnie i boli #ryjkuzniara #hejtstop

Posted by Jarosław Kuźniar on 27 listopada 2015

Zobacz też: Co sądzi Karolina Korwin-Piotrowska o przejściu Jarosława Kuźniara do "Dzien Dobry TVN"

 

Pamiętacie zdjęcie świńskiego tęczowego ryja sprzed kilkunastu dni? To była tylko zapowiedź kampanii przeciwko nienawiś...

Posted by Jarosław Kuźniar on 26 listopada 2015

 

 

 Jarosław Kuźniar nierzadko padła ofiarą internetowego hejtu

Jarosław Kuźniar w rózowej koszuli
ONS

 

Dziennikarz postanowił dać odpowiedź hejterom

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy na urodzinach Dzień Dobry TVN
ONS
Newsy
Plejada gwiazd na urodzinach Dzień Dobry TVN. Siwiec, Pazura, Markowska, Kuźniar... DUŻO ZDJĘĆ

Kto jeszcze pojawił się na wielkiej imprezie w Wilanowie?

TV-Show
Triumfalne wzloty i epickie upadki Jarosława Kuźniara. Pamiętacie jego wojny z internautami?

Miał momenty triumfu, ale i serię pamiętnych wpadek

Jarosław Kuźniar
FB
Newsy
Jarosław Kuźniar prowokuje! Dlaczego zamieścił na Facebooku takie zdjęcia?

Jarosław Kuźniar postanowił „skomentować” tegoroczny Marsz Niepodległości zorganizowany przez narodowców w Warszawie. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił zdjęcie, na którym jest ucharakteryzowany jednocześnie na Żyda, Muzułamina i homoseksualistę oraz filmik z przygotowań. Opis był krótki: „Do marszu gotowy”     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Do marszu gotowy! Posted by Jarosław Kuźniar on  11 listopada 2015   Jak zwykle wzbudził kontrowersje i posypały się komentarze. Zarówno pozytywne jak i krytyczne. Tych ostatnich było całkiem sporo. Panie Jarku, mam nadzieję, że wróci Pan w jednym kawałku. :)   Człowieku prowokujesz, a potem masz pretensje do całego świata. Zacznij od siebie, bo dla mnie masz zdrowo zryty beret.   Obraża pan muzłumanów, środowiska lgbt, żydów, nazistów i świnie przy korycie. Jest pan nietolerancyjny. Proszę natychmiast usunąć to zdjęcie.   Niesmaczne... Nie  spodziewałam się po Tobie tego.   Wy też uważacie, że to niesmaczne, czy raczej Was to bawi? Głosujcie w naszej SONDZIE!   Kuźniar bez charakteryzacji ;)     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Jarosław Kuźniar on  4 listopada 2015      

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner