Jarosław Kuźniar obrzucony gnojem
Facebook/ONS

Ryj, gnój... Szokująca kampania z Jarosławem Kuźniarem!

Jarosław Kuźniar obrzucony gnojem
Facebook/ONS

Jarosław Kuźniar znów postanowił zszokować. Jest dziennikarzem, który nie boi się wygłaszać swoich opinii. Uwielbia prowokować, bo przynosi mu zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników.

Zdarzało się, że Kuźniar padał już ofiarą hejtu, nie tylko tego internetowego... Wówczas skończyło się na odrapanym samochodzie...

Tym razem Jarosław Kuźniar pokazał w Internecie coś bardzo spektakularnego!

Jarosław Kuźniar w kampanii przeciwko hejtowi w Internecie

Najpierw na własnym profilu zaprezentował zdjęcie, na którym widzimy go obrzuconego gnojem. To pierwsza odsłona kampanii społecznej przeciwko nienawiści w sieci. Zdjęciu towarzyszy opis:

Antypolski gnój_

I wyjaśnienie:

Hejt w sieci to przemoc słowna. Zostawia trwały ślad.

Dziennikarz przyznał, że również jego poprzednie zdjęcie ze świńskim ryjem było wprawką do tego, co szykował.

Pamiętacie zdjęcie świńskiego tęczowego ryja sprzed kilkunastu dni? To była tylko zapowiedź kampanii przeciwko nienawiści w sieci. Dzisiaj odkrywam szczegóły - napisał na swoim profilu na Facebooku.

Kuźniar był dziś gościem programu DDTVN, w którym opowiedział o idei kampanii "Stop hejt", która ma pokazać, że ofiarą hejtu i mowy nienawiści może zostać każdy z nas. Choć dziennikarz deklaruje, że obecnie nie przejmuje się negatywnymi wpisami w Internecie, to przyznał, że na początku nie było to dla niego łatwe:

Ja się zdecydowałem użyczyć swojego ryja, żeby pokazać, że jak mówisz do kogoś "prestytutka", to zostaje. Każdy z nas doświadcza takiego hejtu, który boli. (...)

Na początku to było zastanowienie się, czy oni nie mają racji. Ale w którymś momencie uświadomiłem sobie, że dam im wygrać, jeśli będę myślał ich głową. Znalazłam gdzieś wokół taką siłę. Nie pozwalam, żeby to właziło mi w głowę - zdradził Jarosław Kuźniar.

Niedługo potem pokazał film, a na nim... Sami zobaczcie. Na profilu dziennikarza w ledwie trzy godziny obejrzało go 100 tys. sób!

Źle pachnie i boli #ryjkuzniara #hejtstop

Posted by Jarosław Kuźniar on 27 listopada 2015

Zobacz też: Co sądzi Karolina Korwin-Piotrowska o przejściu Jarosława Kuźniara do "Dzien Dobry TVN"

 

Pamiętacie zdjęcie świńskiego tęczowego ryja sprzed kilkunastu dni? To była tylko zapowiedź kampanii przeciwko nienawiś...

Posted by Jarosław Kuźniar on 26 listopada 2015

 

 

 Jarosław Kuźniar nierzadko padła ofiarą internetowego hejtu

Jarosław Kuźniar w rózowej koszuli
ONS

 

Dziennikarz postanowił dać odpowiedź hejterom

East News

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41