Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News

TYLKO U NAS! Wiemy, z kim spotyka się Jarosław Bieniuk! Nowa partnerka wspiera go w trudnych chwilach

Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News

Jarosław Bieniuk od kilku tygodni zmaga się z poważnymi zarzutami. Sylwia Sz. hostessa z Trójmiasta oskarżyła go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Dotychczasowe postępowanie nie potwierdziło tych zarzutów, ale pojawiają się kolejni świadkowie w tej sprawie. Okazuje się jednak, że Jarosław Bieniuk może w tych trudnych chwilach liczyć na wsparcie nowej partnerki.

Kim jest nowa partnerka Jarosława Bieniuka?

W życiu Jarosława Bieniuka pojawiła się nowa partnerkę, którą poznał jeszcze zanim wybuchła afera. Jak ustaliło "Party" to Maja Kubit, projektantka ubrań dla dzieci i właścicielka butiku. Jak radzi sobie z tak poważnymi oskarżeniami wobec Jarka?

– Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa - mówi "Party", znajoma nowej dziewczyny Jarka


Partnerka Jarosława Bieniuka wierzy w jego zapewnienia o niewinności. Po wybuchu afery piłkarz zaprzeczył oskarżeniom Sylwii Sz. w specjalnie wydanym oświadczeniu, a pózniej w wywiadzie udzielonym „Dzień Dobry TVN”. Okazało się, że to dopiero początek jego kłopotów, bowiem w ostatnich dniach pojawiła się kolejna kobieta, która twierdzi, że Jarosław Bieniuk próbował ją napaść i zmusić do seksu w jednym z trójmiejskich klubów nocnych.

Jarosław Bieniuk chce wrócić do pracy

Kiedy wybuchła afera, Jarosław Bieniuk postanowił wziąć urlop bezpłatny do końca sezonu w klubie Lechia Gdańsk, gdzie jest zatrudniony jako asystent głównego trenera. Jak się dowiedziało "Party", Jarosław Bieniuk wraca do klubu już w czerwcu. Bieniuk ma też podpisany długoterminowy kontrakt z jedną z marek sportowych. Na razie jeszcze nie wiadomo, czy firma przedłuży z nim kontrakt. Pewne jest, że jego wizerunek jest mocno nadszarpnięty po oskarżeniach obu kobiet. Podobno Jarosław Bieniuk chce wytoczyć Sylwi Sz oraz drugiej kobiecie proces o zniesławienie. Ale na razie powinien uporządkować własne sprawy. Czy jego nowa dziewczyna wytrwa z nim w trudnych chwilach? Więcej przeczytacie w nowym "Party".

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner na okładce "Party".

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na okładce Party
Party

Jarosław Bieniuk ma coraz więcej problemów

Jarosław Bieniuk oskarżony przez modelkę
ONS

Zobacz także: Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka o napaść seksualną! Jest komentarz piłkarza!

Więcej na temat Jarosław Bieniuk
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08