Ewa Wachowicz i Gwen Stefani - porównanie wyglądu w wieku 45. lat
Zobaczcie zdjęcia!
1/7
Ewa Wachowicz i Gwen Stefani - porównanie wyglądu w wieku 45. lat

Ewa Wachowicz i Gwen Stefani mają po 45 lat! Nasz gwiazda wygląda jednak o wiele lepiej niż zagraniczna wokalistka! To jednak nie jedyny taki przypadek.

Zobaczcie w naszej galerii, które gwiazdy są w tym samym wieku, a mimo to jedna z nich prezentuje się młodziej! Od razu jednak musimy zaznaczyć, że wiek nie gra roli, jeśli ma się charyzmę i poczucie humoru! To najlepsze kosmetyki ;)

Zobacz też: Ta sukienka podkreśliła świetną figurę Ewy Wachowicz! Ale takie buty to nie był najlepszy pomysł...

2/7
Patricia Kazadi i Adele - która z nich wygląda na młodszą

Patricia Kazadi i Adele mają po 27 lat. Polska wokalistka wygląda jednak znacznie lepiej! A wszystko za sprawą jej eksperymentów z modą i fryzurami, które odejmują lat. Zaś Adele przyzwyczaiła nas do stonowanych kreacji w szarych kolorach. Obie kochamy jednak za wielki talent!

3/7
Sandra Bullock i Aneta Kręglicka mają po 50 lat

Piękne 50-latki - Sandra Bullock i Aneta Kręglicka. Czyżby obie panie zatrzymały się w czasie? Zdecydowanie! Zarówna aktorka, jak i nasza jedyna Miss World potrafią doskonale podkreślić swoje atuty. I nikt nie powinien dać im  po 50 lat :)

4/7
Małgorzata Foremniak i Salma Hayek - która z nich wygląda na młodszą.jpg

Małgorzata Foremniak i Salma Hayek mają po 48 lat. Patrząc na piękne aktorki, naprawdę ciężko w to uwierzyć. Zwłaszcza, kiedy obie na czerwonych dywanach wybierają kreacje, podkreślające ich nienaganne figury!

5/7
Pharrell Williams i Marcin Dorociński - który z nich jest młodszy

Dalibyście wiarę, że Marcin Dorociński i Pharell Williams mają po 42 lata? Zarówno muzyk, jak i aktor prezentują się o wiele młodziej! Naszym zdaniem - Marcin lepiej! Ale to wszystko za sprawą wielkiego talentu! Choć Pharellowi nie można go odmówić... ;)

6/7
Jane Fonda, Beata Tyszkiewicz

Jane Fonda i Beata Tyszkiewicz (77 lat). Jane od kilku lat jest twarzą marki L'Oreal. Nic więc dziwnego, że aktorka może pochwalić się piękną cerą, bez cienia zmarszczek. Beata Tyszkiewicz zaś zawsze podkreśla, że liczy się pogoda ducha. A my kochamy ją za wielką klasę i poczucie humoru, jakiego w polskich show-biznesie nie ma nikt!

7/7
David Beckham i Leonardo DiCaprio - porównanie wyglądu czterdziestolatków

Obaj to idole milionów kobiet na całym świecie. Od lat! David Beckham i Leonardo DiCaprio przekroczyli już magiczną "40". I w tym przypadku nie potrafimy zadecydować, który z nich wygląda lepiej! Chociaż bliżej nam Davida...;)