Piłkarze w szatni po meczu, reprezentacja
Instagram

Zobaczcie, jak piłkarze cieszą z awansu do Euro! Co śpiewali w szatni?!

Piłkarze w szatni po meczu, reprezentacja
Instagram

Niedzielny mecz Polski z Macedonią Północną zakończył się wygraną dla naszej reprezentacji! W drugiej połowie meczu biało-czerwoni strzelili dwie bramki, czym wywalczyli awans do Euro 2020. Gole zawdzięczamy Przemkowi Frankowskiemu i Arkowi Milikowi oraz Robertowi Lewandowskiemu, który w obu przypadkach asystował przy strzelonych bramkach. Ale na pochwałę zasługiwała wczoraj cała drużyna!

Jak zawsze emocji w szatni po wygranym meczu nie brakowało. Czy piłkarze znów śpiewali disco polo po zwycięstwie? Zobacz, co działo się w szatni! 

Piłkarze po meczu z Macedonią 

Polscy piłkarze uwielbiają śpiewać w szatni! Po awansie na Euro 2016 reprezentacja bawiła się do piosenki Zenka Martyniuka "Przez twe oczy zielone". Filmik stał się hitem w sieci, a muzyk nie krył dumy, że to właśnie jego utwór śpiewa nasza drużyna. Trzy lata później po wygranej z Czarnogórą cała szatnia śpiewała piosenkę innego wokalisty disco polo. Wtedy padło na Sławomira i jego hit "Miłość w Zakopanem"! 

A jak Polacy cieszyli się po wygranej z Macedonią Północą? Rąbka tajemnicy uchylił Grzegorz Krychowiak, który opublikował wideo z szatni na swoim Instagramie. I nie było żadnego disco polo.

Zobacz, co działo się w szatni po wygranej. Ale oni się cieszą! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jedziemy na euro ‼️‼️‼️ 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Oprócz głośnych śpiewów sportowcy uczcili wygraną szampanem! Zaszczyt oblewania kolegów z drużyny przypadł oczywiście kapitanowi drużyny, czyli Robertowi Lewandowskiemu. 

Kilka słów na Instagramie napisał również Arek Milik. Przypomnijmy, że to właśnie piłkarz strzelił drugą bramkę. 

Niesamowita noc, fantastyczny zespół. Cieszę się z bramki dla reprezentacji i dziękuję Wam za wsparcie. 🙌💪 - napisał Milik.

Przed reprezentacją jeszcze dwa mecze, jednak niezależnie od wyniku jedziemy na Euro 2020! Piłkarze 16 listopada zmierzą się z Izraelem. Trzy dni później, 19 listopada odbędzie się ostatni mecz ze Słowenią. Będziecie oglądać? 

Robert Lewandowski z szampanem po meczu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Euro2020 here we go! #Polska 🇵🇱⚽ @laczynaspilka Dziękujemy za Wasze wsparcie👏🙌

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Piłkarze cieszą się z awansu na Euro 2020.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Euro2020 💪 #euro2020 #polska

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

 

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36