Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Szulim z mamą
ONS
Newsy

Mama Agnieszki Woźniak-Starak na początku ostrzegała przed Piotrem: "Dziecko, uważaj..." Jak jest teraz?

Jakie Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak relacje z rodzicami i teściami? Okazuje się, że Piotr szybko podbił serca rodziców Agnieszki! Choć mama z początku nie była przekonana czy to nie playboy i przestrzegała córkę!

 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o początkach znajomości z Piotrem! "Nie miałam ochoty poznawać żadnego Staraka"

Moi rodzice są absolutnie zakochani w Piotrku. "Syneczek", "mamunia". Chociaż moja mama na początku powiedziała: "Dziecko, uważaj, to jest playboy, milioner, ugania się za celebrytkami". Jak go poznałam, to się po prostu zakochałam - powiedziała w "Pani" Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz także: Bardzo osobiste wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: "Poroniłam. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa"

 

Jak Agnieszka dogaduje się z mamą Piotrka? Dobrze, razem były już na jednej z wystaw. Jej teściowa była tez główną organizatorką ślubu Agnieszki i Piotra. W wywiadzie o teściowej Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała, że ma fajny znak zodiaku skorpion.

 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o cenie jaką płaci wychodząc za milionera: "Takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotra"

 

Agnieszka z teściową Anną Woźniak-Starak bywają teraz razem na salonach.

Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak w Warszawie na wernisażu
Eastnews

 

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem byli do niedawna w podróży poślubnej.

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
Instagram

 

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie mieszkają obok rodziców Piotra Anna i Jerzym w Konstancinie.

Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak, Jerzy Starak rozmawiają na wernisażu
Eastnews

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Woźniak-Starak o swoim tatuażu z inicjałami męża
ONS
Newsy
Piotr Woźniak-Starak zdradził tajemnicę tatuażu Agnieszki: "Wzór tatuażu związany jest z moim następnym marzeniem"
"Ten tatuaż ma drugie dno"

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zdradził tajemnicę jaką kryje tatuaż gwiazdy TVN. Okazuje się, że prowadząca Azja Express zamieściła w nim nie tylko inicjały Piotra Woźniaka-Staraka. Milioner i dziennikarka w rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, dlaczego Agnieszka tak szybko po związaniu się z Piotrem zdecydowała się na tatuaż i co on oznacza. Okazuje się, że prowadząca "Azja Express" od samego początku była pewna, że ich znajomość zakończy się ślubem! Zrobiłam go szybko, ale możecie wierzyć- albo nie, ale my absolutnie od początku wiedzieliśmy, że to się tak skończy - przyznała Agnieszka Woźniak-Starak. Piotr Woźniak-Starak zdradził, że tatuaż jego żony związany jest również z jego marzeniem, które już wkrótce może się spełnić. Ten tatuaż też ma jeszcze drugie dno. To są nie tylko inicjały, ale także wzór tatuażu związany jest z moim następnym  marzeniem filmowym, który zaczynam konstruować. Na razie nazwa robocza jest "Consuela" ale dalej nie mogę zdradzać... - przyznał Piotr Woźniak-Starak . To będzie pewnie pierwszy film, który mój mąż może wyreżyseruje - dodała dumna żona Piotra. Podoba Wam się tatuaż Agnieszki Woźniak-Starak ?   Zobacz także: Uczulenie na tatuaż z henny i permanentny to wina barwników   Tatuaż Agnieszki Woźniak-Starak.   Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła w nim inicjały męża.

Agnieszka Woźniak-Starak na sylwestrze jako góralka
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała filmik z sylwestra. Zobacz, jak słodko zwraca się do swojego męża... WIDEO

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła sylwestra razem z mężem w górach! Razem z rodziną i przyjaciółmi zorganizowali wielką kolację, wszyscy poprzebierali się w góralskie stroje. Przygrywała góralska kapela, woda ognista lała się strumieniami, ale i tak najpiękniejszy moment był wtedy, gdy  Agnieszka Woźniak-Starak  zawołała swojego męża, a Piotr Woźniak-Starak popatrzył się w jej stronę z wielką miłością.   Filmik z sylwestra Agnieszki Woźniak-Starak Na takie nagrania można patrzeć godzinami. Tak słodko! Jak zatem wyglądał sylwester u Staraków w Tatrach? Zobacz na filmiku.     #wgórachnajlepiej!!! ❄️❤️❄️ A video posted by Agnieszka Woźniak-Starak (@aganajezykach) on Dec 31, 2016 at 4:39pm PST   Rok 2016 był bardzo szczęśliwy dla Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków, para zamieszkała razem i wzięła w wakacje ślub. Z kolei w 2017 wchodzi do kin film wyprodukowany przez firmę Piotra "Sztuka kochania", a w marcu Agnieszka jedzie do Indii kręcić kolejną edycję "Azja Express", więc zapowiada się, że ten rok będzie znowu należał do nich.   Zobacz także: Na kanapie, pod gołym niebem czy na balu? Zobacz jak gwiazdy spędzały sylwestra!   Agnieszka Woźniak-Starak jest teraz na nartach w górach.   Agnieszka Woźniak-Starak i jej sylwester w góralskim stylu.   Zakochany Piotr Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
ONS
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak o cenie jaką płaci wychodząc za milionera: "Takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotra"

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała w "Pani" bardzo intymne szczegóły ze swojego życia osobistego. Po tym jak rozstała się z pierwszym mężem Adamem Badziakiem, wpadła w wir imprez i nie marzyła o tym, żeby znów się z kimś spotkać. Zmieniła jednak swoje priorytety, gdy  spotkała Piotra Woźniaka-Staraka. I wtedy z szufladki z napisem imprezowiczka, wpadła w kolejną - tym razem kobiety, która poluje na majątek. Byłam imprezowiczką i dałam sobie do tego pełnego prawo. Rozstałam się z mężem i zafundowałam sobie parę lat takiego życia, jakiego chciałam. Zresztą podobnie żyłam całe życie dla siebie, a nie dla wyobrażeń innych, co dla mnie jest odpowiednie. Niektórzy mają manię zaszufladkowana - mówi Agnieszka Woźniak-Starak w miesięczniku "Pani". Zobacz także:  Bardzo osobiste wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: "Poroniłam. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa"   Teraz Agnieszka Woźniak-Starak już nie ma potrzeby balowania. Wstaje o 7 rano, biega 8 kilometrów, kładzie się po 22 i cieszy się swoim szczęściem. Jednak z tyłu głowy wie, że ludzie oceniają ją jako kobietę, która wyszła za mąż z powodu dużego majątku Piotra. Teraz zostałam automatycznie zaszufladkowana poprzez Piotrka - inna szufladka. Pierwszy raz w życiu stałam się kobietą, która jest łasa na pieniądze, majątki. Myślałam: jestem taka samodzielna, zaradna,  tu ups... niestety nie. Ściągnęli mnie na ziemię i pokazali, jak jest naprawdę. Karierowiczka już była, a teraz materialistka (...) Tylko takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotrka, bo on jest fantastycznym facetem z dużym urokiem i charyzmą. Niestety jest do tego zamożny. Jak z tym żyć? - śmieje się Woźniak-Starak w wywiadzie. Czy uważacie, że jak ktoś ma pieniądze to automatycznie włącza się zazdrość u innych, dlatego - jak w przypadku...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner