Trzy lata temu zmarł Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy zginął w wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Ostatnie lata życia, słynny polski producent filmowy spędził przy boku swojej drugiej połówki i choć jego związkiem z Agnieszką Woźniak-Starak żyła cała Polska, dziś mało kto pamięta, kiedy i jak zaczęła się ich bajkowa miłość. Kilka lat przed tym, jak doszło do zaręczyn gwiazdorskiej pary na dorocznym wielkim balu TVN i niezwykłego ślubu w Wenecji, uwielbiana dziennikarka - jak sama mówiła - nawet nie miała ochoty "poznawać jakiegoś Staraka". Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka, którzy w sierpniu obchodziliby 6. rocznicę ślubu, to gotowy scenariusz na film romantyczny!

Reklama

Jak Agnieszka Woźniak-Starak poznała Piotra Woźniaka-Staraka?

Znana - wtedy jeszcze - jako Agnieszka Szulim, dziennikarka była jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie, za to Piotr Woźniak-Starak miał już za sobą pierwsze sukcesy, jak realizacja "Big Love". Choć oboje obracali się w śmietance towarzyskiej, do ich spotkania doszło zupełnie przypadkowo. Pod koniec 2014 roku gwiazda stacji TVN wylądowała na imprezie w domu Piotra Woźniaka-Staraka, na którą... wcale nie chciała iść! Możliwe, że gdyby nie upór jej przyjaciół, nigdy nie poznałaby swojego przyszłego męża...

- Nie chciało mi się jechać. Była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka - mówiła dla magazynu "Pani".

Szybko jednak okazało się, że ta dwójka nie potrafi bez siebie żyć. Choć ich pierwsza randka odbyła się dopiero rok od pamiętnego spotkania, w międzyczasie los płatał im figle i tych dwoje ciągle na siebie wpadało! Co więcej, w oczach mamy gwiazdy TVN, Piotr uchodził z "playboya", jednak mimo tego młody producent z łatwością skradł serce swoich przyszłych teściów.

Zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka były jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Słynny producent oświadczył się swojej ukochanej na dorocznym wielkim balu TVN, a niecały rok później, 27 sierpnia 2016 roku Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub w romantycznej Wenecji. Choć ich małżeństwo z początku budziło sporo kontrowersji, a Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak musieli mierzyć się z wieloma negatywnymi komentarzami, ich miłość była ponad to. Niestety, w 2019 roku - dokładnie 18 sierpnia - producent zaginął na jeziorze Kisajno, a po kilku dniach potwierdził się najgorszy z możliwych scenariuszy. Piotr Woźniak-Starak mając 39 lat zginął śmiercią tragiczną, pozostawiając po sobie ogromną pustkę i miłość swojego życia. Dziś, 10 lipca, mąż Agnieszki Woźniak-Starak świętowałby swoje 42. urodziny, a w tym roku ukochani obchodziliby szóstą rocznicę ślubu... W naszym wideo przypominamy najpiękniejsze momenty z ich wspólnego życia, o których dziś wielu zapomniało. Ta historia to o wiele więcej, niż miłość od pierwszego wejrzenia.

Zobacz także: Tak wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina uczciła jego pamięć. ZDJĘCIA

Zobacz także

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak byli sobie pisani. Kiedy drogi tych dwoje w końcu się spotkały, słynny producent filmowy nigdy nie miał wątpliwości, że piękna dziennikarka będzie towarzyszyła mu przez resztę życia. Jak sam mówił, to było coś więcej, niż miłość od pierwszego wejrzenia. W tym roku para obchodziłaby szóstą rocznicę ślubu.

Mateusz Jagielski/East News

Ślub tej dwójki był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak odbył się 27 sierpnia 2016 w pałacu Ca'Vendramin Calergi przy Canal Grande w bajowej, romantycznej Wenecji. Kiedy zdjęcia z ceremonii obiegły media, wszyscy rozpisywali się o sukni słynnej dziennikarki!

Niestety, w 2019 roku doszło do niewyobrażalnej tragedii. 22 sierpnia media podały wiadomość, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ciało producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak, po kilku dniach poszukiwań zostało znalezione w jeziorze Kisajno. Gwiazdor miał 39 lat.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama