Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że była w ciąży
Newsy

Bardzo osobiste wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: "Poroniłam. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa"

Gwiazda pierwszy raz o swoim dramacie

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy opowiedziała o swoim dramacie sprzed kilku lat. Prowadząca "Azja Express" w rozmowie z magazynem "Pani" zdradziła, że kilka lat temu zaszła w ciążę, której niestety, nie udało się donosić. Agnieszka Woźniak-Starak straciła swoje dziecko w szóstym tygodniu ciąży. Dziennikarka nie ukrywa, że razem z byłym mężem bardzo cieszyli się, że zostaną rodzicami. Tak się jednak nie stało - Agnieszka poroniła, co jak podejrzewa, wpłynęło na zakończenie małżeństwa z Adamem Badziakiem.

 

Zobacz także: Agnieszka Szulim już po rozwodzie! Może spokojnie wyjść za Piotra Staraka

 

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Agnieszka Woźniak Starak przyznaje: "Poroniłam w szóstym tygodniu!" 

 

Żona Piotra Woźniaka-Staraka przyznaje, że jest jej ciężko, kiedy musi odpowiadać na pytania, dlaczego jeszcze nie ma dzieci i czy chce zostać mamą.

Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa. Potwornie to przeżyłam. A potem jak człowiek słyszy: ona nie lubi dzieci, ona nie chce mieć dzieci, woli karierę. Nie chcę tłumaczyć się przed ludźmi, którzy zadają takie pytania i tak mnie oceniają. Bardzo chciałam, ale nie wyszło.

Agnieszka opowiedziała o najgorszej plotce, jaką usłyszała na temat swojego poronienia. Okazuje się bowiem, że jeden z dziennikarzy twierdził, że gwiazda usunęła ciążę.

Poszłam kiedyś na medialną konferencję i tam usłyszałam o sobie najgorszą rzecz, jaką tylko można sobie wyobrazić. Aż zrobiło mi się słabo, bo przed znajomymi nigdy nie ukrywałam, że byłam w ciąży. I nagle jedna z koleżanek mówi, że chodzi po sali dziennikarz, który rozpowiada, że parę lat temu byłam w ciąży i miała skrobankę. Dorwałam go. Ale wiesz co? Nie usunęłabym ciąży, mimo że uważam, że to kobiety powinny mieć w tej sprawie prawo decyzji.

Agnieszka Woźniak Starak myśli o dziecku! 

Dziennikarka w rozmowie z magazynem Pani zapewnia, że wciąż myśli o dziecku.

 

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak zdradził tajemnicę tatuażu Agnieszki: "Wzór tatuażu związany jest z moim następnym marzeniem"

Myślę nieustannie, chociaż dzisiaj już z tej perspektywy, że to się może nie udać. Ale też nigdy nie wyobrażałam sobie, żeby mieć dziecko dla samego projektu "dziecko".

Trzymamy mocno kciuki, żeby Agnieszce Woźniak-Starak udało się spełnić swoje marzenie o byciu mamą!

 

Zobacz także: Dlaczego czasami przyczyny poronienia są niezauważalne dla kobiety?

 

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o dramacie związanym z poronieniem.

Agnieszka Szulim na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS

Pierwszym mężem gwiazdy TVN był Adam Badziak.

akpa20110806_red_bull_0126.jpg

 

Agnieszka Szulim niedawno wyszła za mąż za Piotra Woźniaka Staraka.

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
ONS
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak o cenie jaką płaci wychodząc za milionera: "Takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotra"
Agnieszka Woźniak-Starak o cenie jaką płaci wychodząc za milionera: "Takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotra"

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała w "Pani" bardzo intymne szczegóły ze swojego życia osobistego. Po tym jak rozstała się z pierwszym mężem Adamem Badziakiem, wpadła w wir imprez i nie marzyła o tym, żeby znów się z kimś spotkać. Zmieniła jednak swoje priorytety, gdy  spotkała Piotra Woźniaka-Staraka. I wtedy z szufladki z napisem imprezowiczka, wpadła w kolejną - tym razem kobiety, która poluje na majątek. Byłam imprezowiczką i dałam sobie do tego pełnego prawo. Rozstałam się z mężem i zafundowałam sobie parę lat takiego życia, jakiego chciałam. Zresztą podobnie żyłam całe życie dla siebie, a nie dla wyobrażeń innych, co dla mnie jest odpowiednie. Niektórzy mają manię zaszufladkowana - mówi Agnieszka Woźniak-Starak w miesięczniku "Pani". Zobacz także:  Bardzo osobiste wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: "Poroniłam. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa"   Teraz Agnieszka Woźniak-Starak już nie ma potrzeby balowania. Wstaje o 7 rano, biega 8 kilometrów, kładzie się po 22 i cieszy się swoim szczęściem. Jednak z tyłu głowy wie, że ludzie oceniają ją jako kobietę, która wyszła za mąż z powodu dużego majątku Piotra. Teraz zostałam automatycznie zaszufladkowana poprzez Piotrka - inna szufladka. Pierwszy raz w życiu stałam się kobietą, która jest łasa na pieniądze, majątki. Myślałam: jestem taka samodzielna, zaradna,  tu ups... niestety nie. Ściągnęli mnie na ziemię i pokazali, jak jest naprawdę. Karierowiczka już była, a teraz materialistka (...) Tylko takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotrka, bo on jest fantastycznym facetem z dużym urokiem i charyzmą. Niestety jest do tego zamożny. Jak z tym żyć? - śmieje się Woźniak-Starak w wywiadzie. Czy uważacie, że jak ktoś ma pieniądze to automatycznie włącza się zazdrość u innych, dlatego - jak w przypadku...

Agnieszka Szulim z mamą
ONS
Newsy
Mama Agnieszki Woźniak-Starak na początku ostrzegała przed Piotrem: "Dziecko, uważaj..." Jak jest teraz?
Mama Agnieszki Woźniak-Starak na początku ostrzegała przed Piotrem: "Dziecko, uważaj..." Jak jest teraz?

Jakie Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak relacje z rodzicami i teściami? Okazuje się, że Piotr szybko podbił serca rodziców Agnieszki! Choć mama z początku nie była przekonana czy to nie playboy i przestrzegała córkę!   Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o początkach znajomości z Piotrem! "Nie miałam ochoty poznawać żadnego Staraka" Moi rodzice są absolutnie zakochani w Piotrku. "Syneczek", "mamunia". Chociaż moja mama na początku powiedziała: "Dziecko, uważaj, to jest playboy, milioner, ugania się za celebrytkami". Jak go poznałam, to się po prostu zakochałam - powiedziała w "Pani" Agnieszka Woźniak-Starak. Zobacz także: Bardzo osobiste wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: "Poroniłam. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa"   Jak Agnieszka dogaduje się z mamą Piotrka? Dobrze, razem były już na jednej z wystaw. Jej teściowa była tez główną organizatorką ślubu Agnieszki i Piotra. W wywiadzie o teściowej Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała, że ma fajny znak zodiaku skorpion.   Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o cenie jaką płaci wychodząc za milionera: "Takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotra"   Agnieszka z teściową Anną Woźniak-Starak bywają teraz razem na salonach.   Agnieszka Woźniak-Starak z mężem byli do niedawna w podróży poślubnej.   Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie mieszkają obok rodziców Piotra Anna i Jerzym w Konstancinie.

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
ONS
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak już wkrótce będzie mamą?!
Trzymamy kciuki!

Agnieszka Woźniak-Starak już wkrótce zostanie mamą?! Dziennikarka nie jest jeszcze w ciąży, lecz już przygotowuje się do tego stanu. Gwiazda marzy o tym, by urodzić swoje pierwsze dziecko jeszcze przed czterdziestką - czytamy na łamach dziennika "Fakt". Oznacza to, że zostały jej... dwa lata. Agnieszka Szulim wyszła za mąż za Piotra Woźniaka-Staraka w czasie bajkowej uroczystości w Wenecji. Małżonkowie są przeszczęśliwi i bardzo chcieliby powiększyć rodzinę. Być może już wkrótce się to stanie!   Polecamy: Czym grozi pierwsza ciąża po 30-tce? Ryzyko poronienia, nadciśnienie i cukrzyca Piotr i jego rodzina marzą o dzieciach. Agnieszka wcześniej nie była do tego przekonana, zwłaszcza po traumie związanej z poronieniem, ale miłość zmieniła jej światopogląd - czytamy w "Fakcie". Agnieszka Woźniak-Starak bardzo poważnie podchodzi do macierzyństwa. Już ograniczyła swoją pracę zawodową do minimum. Rzadko również pojawia się na różnego rodzaju eventach. Zdecydowanie woli domowe pielesze i towarzystwo swojego ukochanego męża Piotra. Kto wie, być może już wkrótce marzenie świeżo upieczonych małżonków stanie się faktem! My już nie możemy się doczekać!   Zobacz też: MaRina i Agnieszka Woźniak-Starak zabrały głos w sprawie zaostrzenia ustawy aborcyjnej. Popierają czy wręcz przeciwnie?   Według doniesień "Faktu", Agnieszka Woźniak-Starak chce zajść w ciążę jeszcze przed czterdziestką. Obecnie dziennikarka ma 38 lat.   Oznacza to, że państwo Woźniakowie-Starakowie zostaną rodzicami już w najbliższych latach.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner