
Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy opowiedziała o swoim dramacie sprzed kilku lat. Prowadząca "Azja Express" w rozmowie z magazynem "Pani" zdradziła, że kilka lat temu zaszła w ciążę, której niestety, nie udało się donosić. Agnieszka Woźniak-Starak straciła swoje dziecko w szóstym tygodniu ciąży. Dziennikarka nie ukrywa, że razem z byłym mężem bardzo cieszyli się, że zostaną rodzicami. Tak się jednak nie stało - Agnieszka poroniła, co jak podejrzewa, wpłynęło na zakończenie małżeństwa z Adamem Badziakiem.
Zobacz także: Agnieszka Szulim już po rozwodzie! Może spokojnie wyjść za Piotra Staraka
Agnieszka Woźniak Starak przyznaje: "Poroniłam w szóstym tygodniu!"
Żona Piotra Woźniaka-Staraka przyznaje, że jest jej ciężko, kiedy musi odpowiadać na pytania, dlaczego jeszcze nie ma dzieci i czy chce zostać mamą.
Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa. Potwornie to przeżyłam. A potem jak człowiek słyszy: ona nie lubi dzieci, ona nie chce mieć dzieci, woli karierę. Nie chcę tłumaczyć się przed ludźmi, którzy zadają takie pytania i tak mnie oceniają. Bardzo chciałam, ale nie wyszło.
Agnieszka opowiedziała o najgorszej plotce, jaką usłyszała na temat swojego poronienia. Okazuje się bowiem, że jeden z dziennikarzy twierdził, że gwiazda usunęła ciążę.
Poszłam kiedyś na medialną konferencję i tam usłyszałam o sobie najgorszą rzecz, jaką tylko można sobie wyobrazić. Aż zrobiło mi się słabo, bo przed znajomymi nigdy nie ukrywałam, że byłam w ciąży. I nagle jedna z koleżanek mówi, że chodzi po sali dziennikarz, który rozpowiada, że parę lat temu byłam w ciąży i miała skrobankę. Dorwałam go. Ale wiesz co? Nie usunęłabym ciąży, mimo że uważam, że to kobiety powinny mieć w tej sprawie prawo decyzji.
Agnieszka Woźniak Starak myśli o dziecku!
Dziennikarka w rozmowie z magazynem Pani zapewnia, że wciąż myśli o dziecku.
Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak zdradził tajemnicę tatuażu Agnieszki: "Wzór tatuażu związany jest z moim następnym marzeniem"
Myślę nieustannie, chociaż dzisiaj już z tej perspektywy, że to się może nie udać. Ale też nigdy nie wyobrażałam sobie, żeby mieć dziecko dla samego projektu "dziecko".
Trzymamy mocno kciuki, żeby Agnieszce Woźniak-Starak udało się spełnić swoje marzenie o byciu mamą!
Zobacz także: Dlaczego czasami przyczyny poronienia są niezauważalne dla kobiety?
Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o dramacie związanym z poronieniem.
Pierwszym mężem gwiazdy TVN był Adam Badziak.
Agnieszka Szulim niedawno wyszła za mąż za Piotra Woźniaka Staraka.