Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agnieszka Szulim o poznaniu Piotra Woźniaka Staraka w PANI
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak o początkach znajomości z Piotrem! "Nie miałam ochoty poznawać żadnego Staraka"

Gdzie doszło do ich pierwszego spotkania?

Agnieszka Woźniak Starak po raz pierwszy opowiedziała o tym, jak wyglądały początki jej znajomości z Piotrem Woźniakiem Starakiem. Gwiazda TVN poznała producenta filmowego podczas imprezy w domu milionera. Nie miała jednak ochoty na nią jechać. Kiedy jednak poznała swojego przyszłego męża, od razu poczuła, że to wyjątkowo ciepły mężczyzna.

 

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Agnieszka Woźniak Starak o Piotrze - wywiad w Pani

Zaczęło się niewinne - domówka w posiadłości Piotra Woźniaka Staraka (teraz właśnie tam mieszka młode małżeństwo). Znajomi musieli przekonywać Agnieszkę, żeby z nimi pojechała. Nie żałuje :)

Pamiętam, jak pierwszy raz go tutaj, w domu, zobaczyłam. Przyjechaliśmy do niego ze znajomymi, chociaż nie miałam na to ochoty. [...] Bo nie chciało mi się jechać. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamięta, jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że spotkałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. - mówi prezenterka.

Ale czy była to miłość od pierwszego wejrzenia? Nie! Minęło sporo czasu, zanim Piotr i Agnieszka zaczęli się spotykać:

Nie, nie. Minął rok albo więcej od chwili, jak zaczęliśmy się spotykać, a potem ciągle wpadałam na niego gdzieś na ulicy i w różnych dziwnych okolicznościach, np. ósma rano, kolejka po wizę w ambasadzie amerykańskiej. Wpadaliśmy na siebie tak często, że jak podawałam nam na taśmę rzeczy do sprawdzenia, to on się odwrócił, popatrzył na mnie i powiedział: "Co ty za mną tak chodzisz?" (śmiech). A to był przypadek. W tej ambasadzie dużo czasu spędziliśmy. On ciągle mówił: "Czytaj znaki. To, że tak często się spotykamy, to jest znak". Ale potem musiało jeszcze minąć trochę czasu (śmiech). 

Agnieszka chciała w tamtym okresie być sama, bo dopiero co była po rozstaniu. Nie planowała związku. Jednak gwiazda "Azja Express" jest dziś pewna, że Piotr to mężczyzna na całe życie:

Teraz łapię się na tym, że jak byłam małą dziewczynką, to do tego wszystkiego chciałam mieć takiego mężczyznę, jakiego mam obecnie. - mówi Agnieszka.

Zobacz także: Bardzo osobiste wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: "Poroniłam. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa"

 

Agnieszka i Piotr niedawno pobrali się.

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim

 

Agnieszka i Piotr są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim

Agnieszka i Piotr podczas ślubu:

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak

Agnieszka Szulim w opasce w kwiaty
Newsy
Piotr Woźniak-Starak nie lubi w Agnieszce jednej rzeczy. Co jej wypomina? "Próbuję to zabić w sobie"
Piotr Woźniak-Starak nie lubi w Agnieszce jednej rzeczy. Co jej wypomina? "Próbuję to zabić w sobie"

Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla "Pani" wyznała, że nie jest krystaliczna i ma pewne wady z którymi walczy. Zauważyła je dopiero wtedy jak zaczęła być z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. O co chodzi? O egoizm i próżność! Dlatego jest wyzwaniem dla mężczyzn. Jestem wychowana na egoistkę. O jedno mam do rodziców może nie pretensję, ale żal że trochę za bardzo mnie rozpuścili. Do dzisiaj z tym u siebie walczę. (...) Próżność próbuje ją w sobie zabić, Piotrek też zwraca mi uwagę, że u mnie "ja" jest na pierwszym miejscu. Wszystko układa się pode mnie. Ale ja się uczę i np. nie miałam kiedyś tego, że mężczyznę także trzeba doceniać, pogłaskać, podziwiać, że to jest bardzo ważne. Muszę być z mężczyzną, którego mogę podziwiać - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak . Niektórzy mówią, że dobrze mieć w sobie zdrową dawkę egoizmu i próżności. A Wy co sądzicie, takie wady to wady? Z nowego wywiadu z Agnieszką Woźniak-Starak dowiadujemy się wiele nowych szczegółów z jej życia. Dziennikarka do tej pory nigdy nie mówiła, że była w ciąży i poroniła, albo jak denerwuje ją "łatka" łowczyni majątków.   Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o początkach znajomości z Piotrem! "Nie miałam ochoty poznawać żadnego Staraka"   Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak prowadza teraz ich i spokojne życie małżeńskie w Konstancinie.   Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak poznali się dwa lata temu, zaręczyli rok potem. Teraz są już małżeństwem.

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
ONS
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak o cenie jaką płaci wychodząc za milionera: "Takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotra"
Agnieszka Woźniak-Starak o cenie jaką płaci wychodząc za milionera: "Takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotra"

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała w "Pani" bardzo intymne szczegóły ze swojego życia osobistego. Po tym jak rozstała się z pierwszym mężem Adamem Badziakiem, wpadła w wir imprez i nie marzyła o tym, żeby znów się z kimś spotkać. Zmieniła jednak swoje priorytety, gdy  spotkała Piotra Woźniaka-Staraka. I wtedy z szufladki z napisem imprezowiczka, wpadła w kolejną - tym razem kobiety, która poluje na majątek. Byłam imprezowiczką i dałam sobie do tego pełnego prawo. Rozstałam się z mężem i zafundowałam sobie parę lat takiego życia, jakiego chciałam. Zresztą podobnie żyłam całe życie dla siebie, a nie dla wyobrażeń innych, co dla mnie jest odpowiednie. Niektórzy mają manię zaszufladkowana - mówi Agnieszka Woźniak-Starak w miesięczniku "Pani". Zobacz także:  Bardzo osobiste wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: "Poroniłam. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa"   Teraz Agnieszka Woźniak-Starak już nie ma potrzeby balowania. Wstaje o 7 rano, biega 8 kilometrów, kładzie się po 22 i cieszy się swoim szczęściem. Jednak z tyłu głowy wie, że ludzie oceniają ją jako kobietę, która wyszła za mąż z powodu dużego majątku Piotra. Teraz zostałam automatycznie zaszufladkowana poprzez Piotrka - inna szufladka. Pierwszy raz w życiu stałam się kobietą, która jest łasa na pieniądze, majątki. Myślałam: jestem taka samodzielna, zaradna,  tu ups... niestety nie. Ściągnęli mnie na ziemię i pokazali, jak jest naprawdę. Karierowiczka już była, a teraz materialistka (...) Tylko takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotrka, bo on jest fantastycznym facetem z dużym urokiem i charyzmą. Niestety jest do tego zamożny. Jak z tym żyć? - śmieje się Woźniak-Starak w wywiadzie. Czy uważacie, że jak ktoś ma pieniądze to automatycznie włącza się zazdrość u innych, dlatego - jak w przypadku...

Agnieszka Szulim z mamą
ONS
Newsy
Mama Agnieszki Woźniak-Starak na początku ostrzegała przed Piotrem: "Dziecko, uważaj..." Jak jest teraz?
Mama Agnieszki Woźniak-Starak na początku ostrzegała przed Piotrem: "Dziecko, uważaj..." Jak jest teraz?

Jakie Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak relacje z rodzicami i teściami? Okazuje się, że Piotr szybko podbił serca rodziców Agnieszki! Choć mama z początku nie była przekonana czy to nie playboy i przestrzegała córkę!   Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o początkach znajomości z Piotrem! "Nie miałam ochoty poznawać żadnego Staraka" Moi rodzice są absolutnie zakochani w Piotrku. "Syneczek", "mamunia". Chociaż moja mama na początku powiedziała: "Dziecko, uważaj, to jest playboy, milioner, ugania się za celebrytkami". Jak go poznałam, to się po prostu zakochałam - powiedziała w "Pani" Agnieszka Woźniak-Starak. Zobacz także: Bardzo osobiste wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: "Poroniłam. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa"   Jak Agnieszka dogaduje się z mamą Piotrka? Dobrze, razem były już na jednej z wystaw. Jej teściowa była tez główną organizatorką ślubu Agnieszki i Piotra. W wywiadzie o teściowej Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała, że ma fajny znak zodiaku skorpion.   Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o cenie jaką płaci wychodząc za milionera: "Takie opinie krzywdzą nie tylko mnie, ale i Piotra"   Agnieszka z teściową Anną Woźniak-Starak bywają teraz razem na salonach.   Agnieszka Woźniak-Starak z mężem byli do niedawna w podróży poślubnej.   Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie mieszkają obok rodziców Piotra Anna i Jerzym w Konstancinie.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner